Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar çok üzükünüm yaaa ;:;( benim kilom 70,800 çıktı bu sabah herhalde kafayı yedi bünyem hiç diyet yapmazken 69 dum beee neyse yılmadan yola devam haftaya sonuçlarını görücem benceee
refim hiç diyet yapmazkennin kilosu zaten bu günkü kilonda refim . sonra çıkıyor acısı işte ..bilmiyorumkismileolumunekankayizsmile
kısaca özet geçmişin iyi olmuş zilim teşekkürler ..opuyorumnanaktan
yanılız eklemem gereken bişi var ..
aslında montide bu kadar ayırma yok ama butür yapınca kilo verme dahada hızlı oluyor . o yüzden bende sana katılıyorum zilim .. ama 2. aşamada bence bazı yiyecekler beraber yemebilir .. kitapdada bir çok yerda bereber yazıldıgı gibi 35 altındaki karbonhidratlarla et türü (yağsız ) yenebilir..
aslında böyle dikkatli olunca 1. aşamadada yeniyor fakat arkadaşler tecrübeli olmayınca karıştırırsınız diye bu konularda fazla ayrıntı yazmıyorum .a.s. hemde dedigi gibi bazı yiyecekleri karıştırmassanız kilo verme daha hızlı oluyor ...
a.s hasretim ilk sayfada ekli kilonuz yoksa ilk başlangıç kilolarınızıda yazarmısınız tarihleriyle.
meraba canim ben hemen kilomu bildirim
65,6 cok mutluyum cooook:lepi:
çamlıcam ilk sayfada başlangıç kilon varmıydı .?
çamlicam 2 ögünündede süt ürünü yok .:sm_confused:

elma aran içind bekle güzelim en az 3 saat geçmesi gerek ara için ...

capicino içinde yazdigin gibi kafeinsiz ve şekersiz sorun yok ama abartma oldumu ..:1rolleyes:
z. yağda sorun yok canım madem tavuk çok kuru oluyor koyabilirsin ..
kafeinsi zarada bir içmenize izin var capicinoyu . en zararsızı oymuş bugün kitapda tekrar okudum .. ama saldırmayın haaaaaaklava:...
canim tesekür ederim ama burda bim yok malesef :) kasar dedim cünkü burda %5 lik yag oraninda dilim peynirler var ama beyaz peynirin en düsük olani %45 o yüzden dedim az yagli sütün oranida %1,5 iste böyle
hasretim mümkünkün olsada peynirim 0 yağlısın bulabilsek .... lor mesala çok uygun yagı % 1...lerde penir yagı ekmekle yendigindem risk taşıyor .. bulabildigince yağsız olanını buk .. kaşar yemiyoruz canım ....
o 1.5 sütüde sakın ekmekle kulanma ..... sütün 0 yağlısını içmek gerek ...
bu konuda yogurtttan yardım alabilirsin yogurt yemebiliyor . yarım yağlısıda olursa daha süper olur ...kaydirigubbakcemile2

soda serbest demişti aeben bana ama kitapta gördüm soda yasak diye acaba kitaptakinin dediği yurtdışında su yerine içilen gazlı içecekmi onlar aromalı ve şekerli oluyoya
sodanın bi zararı olucaanı sanmıyorum

hee aklıma gelmişken margarin kaselerinde lor gelmiş bime kahvaltılık lor diye satılıyor ondan yiyebilirmiyiz acaba sürülebilir peynirlere baktımda bime sanırım yağsız sürülebilir peynir yok çok şey istiyorum galba yağsız olunca nasıl sürülecekse:))

iremim sodayı boşuna göndermişin ...

yanlız içebilirsin dedigim meyvesiz sade olan .
sen hiçmi ekmek yemiyorsun ...kavaltıda ....
geçen gün birinidede sormuştum ekmek yoktu kavaltısında senmiydin irem ..?alsanaalsanasmile

bak sabah ekmek yemeyince ögleninde ne çok olmuş ..:umursamaz:
bende akşamı hafif geçirmen taraftarıyım salata yeter .a.s

ben sodanın 1.aşamada yasak olduğunu biliyorum kitapta öyle okumuştum yalnış hatırlamıyorsam ama sen genede ilk sayfaları oku canım istersen orda kesin aeben ablam yazmıştır :1hug:

menünden çok güzel olmuş canım ama akşam sadece tonlu salata tok tutacakmı seni ayran falan da ekleseydin bari yada yoğurt[/QUOTE]
kitapda sodadan kastı başka . benim için dedigim katkısız meden suyu :içelim:

saol ablacım sen genede bizim kafamızı fazla karıştırmadan bizi ince ayarda tut olur mu ?opuyorumnanaktan benim bugünümü kurtaran ziligurti oldu zaten,kitabı okuyorum ama senin bildiğin kadarını daha öğrenemedim kaç tur daha bitirip hazmetmem lazım acaba benim o kitabı okudukça aklım karışıyor,en iyisi öğrenene kadar buraya sorup öyle yemek lazım galiba

birde siz bim deki aknaz lıght peyniri alıp yiyorsunuz diymi,bahsettiğiniz o mu yoksa normal aknaz mı? çünkü ilk sayfalarda aknaz light yazmıştınız onu aldımda ben :kedi:

ha. bir sıcak haber benden size öglen çıkınca tanitaya girdim hani yağ vs ölcülüyorum ya ..

kıslar yağ oranım şimdiye kadarki en düşük seviyede yani boşuma hayiflanışım ...ben artmıştır diye beklerken en son indigim kilodaki yağ oranındayım ..yani bendeki kilo artışı yağ deyil şişlikmiş . ay bi sevindim sormayım eline şeker verişmiş çocuklar gibi....zemuszemus

kitapda sodadan kastı başka . benim için dedigim katkısız meden suyu :içelim:[/QUOTE]

ablacım birşey sorucam biz şimdi sabahları kahvaltımızı yaparken güzelce karnımızı doyurmalıyız,öğlenleri biraz daha az yiyip akşama bunun ikisininde azınımı yememiz gerekiyor,
zengin,faki,memur üçlüsü gibi ben irem'e az demiştim ama sen daha hafif ye dedin o zaman öğlenki menüdeki fazlalıklardan dolayı dengelesin diye söylemiş oldun.
Soda serbest olduğuna sevindim kitapta okuyunca öyle yandık demiştim ama iyi oldu söylediğin ama benim senden daha öğrenecek çok şeyim var bu kesin :kedi:boshayallersmile

pembe kutudaki aknaz layt olan yağ oranı%2.5
her aldıgınızın içerik bölümünü okuyun .....bunu alışkanlık haline getirin önce içindekiler sonra son kulanma tarıhi boshayallersmile

çok güzel bir haber bu çok sevindim a.s.

hım geçengün dedigin sürüle bilir lora benimde gözüm takıldı . bakmıştım yağ oranına yanlış hatırlamıyorsam %5 falandı galiba .:uhm: almadıgıma göre demekki fazla gelmiş riske degmez .a.s ama 2. aşamada yiyiyebilirsin tüm peynirlere izin var maytabım kıs az kaldı 1 aya kamadan 2. aşamadasın len .hihoyyyt

bende gördüm o loru akşam bimde maytapçım...ama alamadım iyi değildir diye..geçengün yörükoğlunun 1 kg'lık kova gibi saplı bir kutuda lorunu aldım...ağzıma koymamla çıkarmtmam bir oldu..berbat bi tadı var..kuppppkuruuuuu :dilcikar: yutulacak gibi değildi,ekşiiii,kuruuuuu iğğğ çok fenaydı...o deneyimimden sonra bimden almaya cesaret edemedim valla..ben loru çok az tuzlu yada tuzsuz kaymak gibi yumuşacık olanını seviyorum..kuru bulgur bulgur dağılan ve ekşi olanı hiç yiyemiyorum...uzun ömürlü diye satılan lorlarda biraz öyle oluyor..yağ oranına bakın deneyin isterseniz...sürülecek olan loru biliyorum ben :dance: yeni çıktı.ekici marka ricotta peyniri.yağ oranı %2 civarı değil bildiğim aklımda yalnış kalmadıysa.ama varyaaa acaip bişeyy..bakarken alın %3-4 civarıysa bile kurtarır sanırım aeben daha iyi bilir ama...ben bi oturuşta abartmıyorum bi koca kase yedim..kaymak gibi bi tadı var yedikçe yiyesi geliyor insanın..italyan loru zaten ricotta peyniri...tiramisuya falan koyuyor italyanlar bunu..labne gibi yumşacık ve taptatlı...ımmmmmmmmmm cokacimcoook

Ekmeği yine yazmayı unutmuşum. Geçen ki bendim yine ama yine yazmayı unutmuştum.
Her sabah bir dilim buğday ekmek yiyorum abla.

Öğlen çok mu olmuş ay
Neyse akşam sadece salata yerim o zaman.

P.tesi görüşrüz kaçıyorum ben

[/QUOTE]

ablacım birşey sorucam biz şimdi sabahları kahvaltımızı yaparken güzelce karnımızı doyurmalıyız,öğlenleri biraz daha az yiyip akşama bunun ikisininde azınımı yememiz gerekiyor,
zengin,faki,memur üçlüsü gibi ben irem'e az demiştim ama sen daha hafif ye dedin o zaman öğlenki menüdeki fazlalıklardan dolayı dengelesin diye söylemiş oldun.
Soda serbest olduğuna sevindim kitapta okuyunca öyle yandık demiştim ama iyi oldu söylediğin ama benim senden daha öğrenecek çok şeyim var bu kesin :kedi:boshayallersmile[/QUOTE]

evet güzelim dogru anlamışın ....
metobalizma hızı sabahve akşam bir deyildir .olumunekankayizsmile

sevindim ekmek yemene ....olumunekankayizsmile
hayırlı hafta sonları ....:1hug:

ye zilim ye bizim yerimizede ye hak etmişin sen ......:dilcikar::dilcikar::roflol::roflolpuyorumnanaktan
afiyet olsun canım bence dert etme sen yiyebilirsin hepsindende sorun yok .. sositososito
ama %3.4. geçmememiz lazım yağ oranında ...hatta dahada aşagı bi süre damak tadından ödün verelim artık ne yapalım ..sengözlerimebaksanab

aebencim benim baslangic tarihim 12.4.2010 ----67 kilo
16.4.2010 ----65.6 kilo

baslangic tarihi 16 nisan kilo 65.9,cevaplar icin tesekür ederim demekki ben kahvaltida peynir yiyemiycem olsun ne yapalim bende marmelat ve acukayla idare ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…