Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

saol canım acemilik işte a.s.
hoş geldin çiçek ....:1hug:
Ay dayanamayacağım bende paylaşacağım. Bu sabah tartıldım. Kendime söz vermiştim ama dayanamadım ve sonuççççççççççççççççç :lepi:

73.7
bak bak demek dayanamadın ha .lülülülülülü:lepi::lepi: süper....

maytabım bacım sen iste bulursunnn yiyecek bişiler bu duruma gelmişken sakın bozma bak gün gün eriyorsun be yav .
şta senin gibi 0 kaçamak olunca nasılda mükafatı geliyor deyilmi.. kaçamak deyip gelmeyin benim 1 günlük kaçamagın 1.2 .haftama mal oluyor ..:umursamaz:
bende dün regl olmuşum maytabım ama benim 2 gün erken deyil 2 gün geç olmaya başladı ...bende önceden 2 gün erken olurdum normali o zaten .-tatlicadiarzu-olsa bi dert olmasa bi dert ne zor şu hatunluk ya ..eyvahedigeldismile
16. günümde 0 kaçamakla 3 kilo 300 gr gitti:lepi:
olumunekankayizsmile
refim bu kilo artışın geçen haftaki kaçamaklarının ahı bendede öyle olur normal yani ....
dünkü menünde güzel faydasını haftaya görürüsün sabırsızlanma .a.s
bu sefer kaçma günlük istiyorum menülerini bak sınavlarda bitti.lmaz:

hoşgeldin aebencim çok merak ettik kuzum seni nerelerdesin neler yedin anlat bakalım:))
laelaelaelaelaene yemesi kıs popom yer görmedide ondan gelemedim . hıh .:roflol:

çizelgenizde hayırlı olsun ...:teytey: düşman çatlatıyor yav .....

şöyle baktımda menüleriniz biraz ortada kalmış zilim yanıtlamış bazan hiç yapmadıgı halde demekki birbirinize yorum yapmamışsınız ....:mymeka:ben olmasam kaynayıp gidecekmisiniz yoksa.:1ninca::mymeka:..

birde gözüme kaçamklarmı çarptı ne ... KISLAR KAÇAMAGIN BÜYÜGÜ KÜÇÜGÜ YOK SAKIN SAKIN .lmaz: HANGİNİZDİ GÜZEL MENÜNÜN ARDINA MISIR PATLAMASI YİYEN .:1no2:kaydirigubbakcemile..

SİZDE ZİLİM KİLOSUNDA OLUN YİYİN BACILAR TATLINIZI DONDURMANIZI ..kötükedihüso..
DAHA 2 GÜN OLMADAN KAÇMAKDA NEYMİŞ.sempatiksalakcinni..

HEE BİR DÖNDÜM PİR DÖNDÜM ELİMDE SOPAMLA....klava::jeyyar::roflol::1hug:

abla :) Saolasın. Çok iyi geldi ama tartılmak demekki işe yarıyor tekrar dedim kendime. Ümitlerim yok olmuştu. 10 gündir tek kaçamağım dün ki pilav o kadar.

AFİYET OLSUN KAVALTNLA ÖGLENİN ARASI ÇOK UZUN GİBİ CANIM ARA YAP İSTERSEN ...
BİRDE baklagil karbonhidrat yani ekmek gibi düşünün .... yumurtayı sokmayın o ögüne .. maytabım sende ...akşama yumurta ekleme ...
Evet ya nerelerdeydin bende çok merak ettim hemde hergün konuştuğum dostlarımdan biri kadar :sinifsinif:
opuyorumnanaktan
hoş geldin aeben Şeniz
opuyorumnanaktan
ya aben yok ya bı tuhaf oldum :kedi:
ogretmenımız yok yaramazlık yapan ogrencıler gıbı hıssttım kendımı bırdenn :))))kaydirigubbakcemile3
heya sizi sopalayan olmamış .:roflol::1hug:
öylen akşam yumurta olur neden olmasın ama
kurufasulyeyle yumurta bir arada ıh .:hulya:

aeben benimde menümü yorumla lütfeenn bende yeni katıldım aranıza :kedi:

sabah : 1 bardak su (kalkınca)
1 bardak ılık sirkeli su çok az bal kattım

08:00 : 1 adet elma
09:30 : 1 dilim çavdar ekmeği-1 domates-1 salatalık-kk peynir-1 bardak şekersiz açık çay
09:50 : : yeşil çay
12:00 : 3 adet kuru kayısı
13:00 1 bardak yeşil çay
14:00 : mercimek çorbası

a.s.

şimdi 10 dk sonra klakmam lazım ..
bena bir özet geçin .. kim kaçamak yaptı kim gelmedi.. ne oldu ne olmadı .... hepsini okuyamadım şimdi...

yarın cuma kıslar sabahtan kilonuzu bildirriseniz sevinirim yeni başlayan arkadaşlarda yazarlasa başlama tarihleriyle kilolarını onlarıda eklerim .....

küçük bir dipnor yeni arkadaşlara yardımcı olun menülerinde kaçamak yapanları uyarın çünki kaçmak olunca monti olmaz kilo verme etkisi montideki gibi olmaz ...uyarmadı demeyin ...
1 ay dişinizi sıkın şimdiye kadar yediniz ne oldu?

hoş geldin güzelim ama menün pek iç açıcı olmamış neden sıralayım hemen kırmızılara dikkat .
1 bal yok canım kesinlikle ister 1 kş ister 10 kaşık ...lmaz: 1. etapda 35 üstü yasak ilk sayfayı ve degerleri iyi okuyun 35 üstündekleri yemeyin (ekmek spagetti hariç.)
ekmek tam buğday bul çavdar yemiyoruz ....a.s(bu günlük yokda bişi diyemem )
yeşil çaları yamana gerek yok otürler bizi ilgilendirmiyor içebilirsin a.s
öglen sadece mercimek niye ... nerde salata nerde süt ürünü?lmaz:
arkadaşların menüsüne bak canım . 3 ana ögün yiyoruz acıkırsak arada yapıyoruz ögünlerde karnımızı doyuruyoruz akşam hahif yiyoruz .. sade çorba ögün olmaz
a.s

abla :) Saolasın. Çok iyi geldi ama tartılmak demekki işe yarıyor tekrar dedim kendime. Ümitlerim yok olmuştu. 10 gündir tek kaçamağım dün ki pilav o kadar.
oy oy oy pilav yiyen senmiydin ireeemmmmmmm:umursamazldumu şimdi. tüh 10 günlük şeker dengeni bozmuşun degdimi kıs?sempatiksalakcinnibilmiyorumkismile

Aebencim benim canım aebencim ara sınavlar bitti finallere 40 gün var 8 ders ve 1000 sayfa var önümde ama yazıcam çünkü depresyondan çıktım sayılır geri döndüm aranıza canımmmmmmm :)))opuyorumnanaktan

hoşbulduk canım ilk günden çuvalladım desene :kedi:öğlen yiyecek başka birşey bulamadım burda sadece pide yapıyorlar bende pide yerine onu yedim ama yarın daha tedarikli işe geliyim bari.çavdar ekmeğinide bugün buzluğa kaldırıyorum hemen

çiçegim yarın aç karna tartıl bu bilgilerinle listeye ekleyim seni oldumu .kaydirigubbakcemile5..

tamam teşekkür ederima.s..birde birşey sormak istiyorum tam buğday ekmeğini nerden alabilirim fırınlarda ve marketlerde satılıyormu :kedi:

bitmedimiydi yahu onuda atlatırsın sen .yerimsenibenolumunekankayizsmile..
ben kaçar fıstıklar ....

tecrübeli hatunlar yeni kısların menülerine yorum yapın yanlış yapmasınlarrrrrr..a.solumunekankayizsmilea.s.

oy oy oy pilav yiyen senmiydin ireeemmmmmmm:umursamazldumu şimdi. tüh 10 günlük şeker dengeni bozmuşun degdimi kıs?sempatiksalakcinnibilmiyorumkismile

Abla üstüme gelme yakarım kendime Allama kötükedihüso

evet satılıyor canım... içerigine bak tambuğday yazar...

Halk ekmek bayilerinde de var şekerim buğday ekmek.

evet satılıyor canım... içerigine bak tambuğday yazar...

Abla üstüme gelme yakarım kendime Allama kötükedihüso

Halk ekmek bayilerinde de var şekerim buğday ekmek.

teşekkür ederim ilk başlarda sizleri birazcık zorluycam galiba kusura bakmayın lütfen bıktım artık şu üzerime yapışan kilolardan sizler gibi bende sağlıklı zayıflamak istiyorum :1hugpuyorumnanaktan

Ne istersen sor canım hiç çekinme hepimiz zamanla öğrendik zaten kaydirigubbakcemile5

saol canım o zaman hemen sana bir soru sorıyım ben
yemek yaparken içine yağ ne kadar koyuyorsunuz yoksa yemeklerinizi yaparken yağsız ve tuzsuz olarak mı yapıyorsunuz
ve benim burda dikkat etmem gerekenler ayrıca neler sıfır hatasız günü atlatmam için ipucu verebilirmisiniz :kedi:

selamlarrr güzel hatunlar;
nasılsınız?
maşallah her geçen gün monticiler çoğalıyor. ne güzelhihoyyyt
ben montime geri döndüm 2gündür hiç aykırı bir şey yemiyorum; inşAllah 3 ay hiç bomam:Saruboceq:
bu arada benim en çok çikolata ve dondurma dengemi bozuyor. bilen varsa lütfen yanıtlasın. şimd bitter %70 kakao ve şekersiz(fruktozlu) dondurma serbest ya şimdş ben sabrediyorum yemiyim yemiyim sanki yasak gibi sonra saldırıyorum onlara. istiyorumki öyle br düzen tutturuyumki bu yyeceklere saldırmayım. yani haftada kaç kere ne kadar yesem. yoksa 35in altında olduğu için (her yemeği yaptığımız gibi abartmadan)yiyebilir miyim. bir de ara öğün olarak mı ana öğünü tamamlyıcı olarak mı yiyebilirim.
en dikkat ettim de montiyi en çok bunlar yüzünden bozuyorum:tomato:

bir de bugünki menümü yazayım;
sabah 09.00kahvaltı: 2dilim tam ekmeğe lorlu tost, domat,salatalık,yeşillik

14.30:1 tick tak(kahvaltılık süt),2kuru kayısı,3-4çilek

17.30-18.00: 2 tavuk baget(fırında), salata,yoğurt veya ayran

21.00-22: 1elma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…