Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

hoşbulduk canım bir aydır monti yaptığına göre sendende çok öğrenecek şeyim var desene a.s.
inş.hep beraber güzel ve incecik olarak yaza gireriz :1hug:

hoşbulduk canım makarnayı biliyorum ama akşam misafirlikteydik onun için ayırım yapamadım kaçamak oldu birazcık ama bundan sonra daha dikkat edicem :1hug:
teşekkür ederim bu arada hepinize beni böyle güzel eleştirip teşfik ettiğiniz için opuyorumnanaktan

birde ben size birşey sorucam sizler şu anda 1.aşamayı mı yapıyorsunuz yoksa 2.aşamayı mı yapıyorsunuz

günaydın kızlar
bugün adet oldum her ay 2 gün geri atıyo eskiden 28de bir olurdum nedense 2-3 aydır böyle oluyo bu sabah düne göre 200 gr daha gştmiş sevindim bakalım yarına sanırım ya aynı yada fazla çıkarım çünkü en yoğun günüm şişlik olabilir ...

birde ben size birşey sorucam sizler şu anda 1.aşamayı mı yapıyorsunuz yoksa 2.aşamayı mı yapıyorsunuz

canım çoğumuz 1. aşamadayız

maytap tebrikler 200gr iyi bir rakam hemde regl dönemikaydirigubbakcemile5

yalnız değilim demek ki buna sevindim.Peki ayrıca montiden başka yaptığınız birşeyler varmı destekleyici olsun diye
çok soru soruyorum kusura bakmayın ama bir anca şu kilolar gitsinde sağlığıma kavuşuym istiyorum birde tezgahtar kızların olmadığı halde ay size bu çok yakıştı demelerinden kurtulmak istiyorum alsanaalsanasmile

benim genelde 2. gün şişlik olur yani yarın :bbo:

olacak olacak Allahın izniyle:Saruboceq:

Ay dayanamayacağım bende paylaşacağım. Bu sabah tartıldım. Kendime söz vermiştim ama dayanamadım ve sonuççççççççççççççççç :lepi:

73.7

günaydın hanımlar,aebenimiz yok daha piyasada...bilmiyorumkismile merak ediyoruz walla topikçe...bilmiyorumkismile
çağlayançiçek bu topiğin tamamı 1.aşamada diyebiliriz cnm.(ben hariç) ama bende hemen hemen 1.aşamada takılıyorum.çok canım istemedikçe kaçamak yapmıyorum.mesela az evvel kahvaltımı ettim aynı sizler gibi.domates salatalık maydonoz semizotu aknaz peynir,2-3 zeytin ve bir dilim tam buğday kızarmış ekmekle ve çayla.ama arkasından eşim yerken (canım istememesine rağmen kaşığı zorla ağzıma dayadığı için) bir kaşık nutella yedim...ben kahvaltıda tatlı şey yiyemem normalde ama hatırdan çıkamadım ve 2.aşamadayım 7 yıldır. ama 1.aşamadayken kesinlikle hatır matır demedim yemiycem diye üstüne basa basa söyledim kim olursa olsun ısrar eden....sizde hatır deyip yemeyin sakın...
ve dünde bir cm kalınlığında vienetta dondurma varya pasta gibi ve çıtır katları olan ondan kesitim bir dilim yedim kendi isteğimle...ama artk üç dört gün tatlı istemez canım....kendimi hepten kısıtlılık psikoljisine sokmamak için canım istediğinde azda olsa yiyiyorum ama her gün değil tabii....sizde 2.aşamadayken bu tür kaçamaklar yapacaksınız ama birinci aşamada azıcık sıkın dişinizi......

ben senin sıkı takipçinim zaten verdiğin o listeler yokmu mest oluyorum notlar bile alıyorum o yemekleri yapmak için,geçen gün verdiğin yumurta omlet tarifini pazar günü için saklıyorum mesela
gerçi ben aebeni de bu topikte sıkı takip ediyorum yazdıklarını geçmişten beri okuyorum öyle başladım ya bunada zaten.
tatlı krizini bende elmayla atlatıyorum bu aralar ama söz verdim kendime bozmadan devam edicem bu kararı
şimdiki kilom 86 haziran'a kadar hiç olmazsa 60lara inmek sonrada 55 olan ideal kiloma ulaşmak istiyorum :lepi:

Ay dayanamayacağım bende paylaşacağım. Bu sabah tartıldım. Kendime söz vermiştim ama dayanamadım ve sonuççççççççççççççççç :lepi:

73.7

tebrik ederim canım kaç günde gitti bu kilolar
birde sen bizim grupta değilmiydin neden bıraktın bizi :kedi:

Çağlayan
Canımcım ber her hafta tartılmaktan vazgeçtim o yüzden çıktım.
5 nisanda başladım işte bugün sonuç bu.

zıllıcım senın boyun gerÇekten 1.80 mı

bıde ÖnÜmÜzdekı gÜnlerde bırsÜrÜ davet var kuznın kızının doĞum gÜnÜ var tavuklu pılavve pasta yapıcaklarmıŞ ne alakaysa
cuma 23 nısan ÖĞlenb dıŞarda olabılırım
24 nısanda ÖĞr tıyatroya gÖtÜrcekmıŞ bızde bahÇede beklııcekmıŞız karŞısında burger kıng var muhtemelen orda oturucaz (
ondan sonrakı hafta cuma akvaryum gezısı var sınıfÇa
ay dÜŞÜndÜkÇe gerılıyorum valla

Çağlayan
Canımcım ber her hafta tartılmaktan vazgeçtim o yüzden çıktım.
5 nisanda başladım işte bugün sonuç bu.

insanın morali bozuluyor dimi canım bakalım bende bir deniyim olmazsa bende sizle devam ederim.peki burda öyle bir koşul varmı yada şart varmı istediğin zaman mı veriyosun kilo bildirimini

çok koşuşturmacalı bir hafta olacak belli en iyisi yanınıza sizi tok tutacak şeyler götürmeniz elma gibi,beyaz leblebi gibi gerçi hammurgercide beklemekte çok kötü o kadar insan yerken beklemekte cabası olsa gerek mafoldumben

kızlar ben size bu sabahki menümü yazıyımda siz yalnış birşey varmı söyleyin bana

kalkınca bir bardak su
1 bardak suya elma sirkesi ve belli belirsiz bal katıp içtim
üstüne tekrardan su

08:00 da 1 adet elma

09:30'da kahvaltı : 1 dilim çavdar ekmeği - 1 tane domates - 1 tane salatalık - 5 zeytin ve şekersiz açık çay 1 bardak

09:50'de : 1 bardak yeşil çay

maytabım evet boyum 180 cm,kilom geçen hafta 58 di ben kendimi şiş hissetmedikçe tartılmıyorum zaten.eskiden bende tartıdan inmezdim ve her çıktıkça tartıyı parçalayasım gelirdi :kedi: sonra kilo vermeye başladıkça haftada bire indirdim tartılma işini.ideal kiloma yaklaştıkça aklıma gelmediği sürece tartılmadım..hatta çok kilolu olduğum dönemde tartıyı gömme dolapların en üstüne ve arkasına fırlatmıştım kolayça alıp tartılamayayımda sinirim bozulmasın diye....fakat ben çok kilo almadan önce şişman değildim.balık etliydim..iki yılda aldım bir yılda verdim o kiloları ben cnm.dün sporda arkadaşlar bana niye spora geliyorsun diye ciddi ciddi sordular.biz fazlalıklarımız için geliyoruz sen niye geliyorsunki dediler.kaydirigubbakcemile2 yaklaşık 6 yıldır salona gidiyorum haftada 3 gün..ve yapabildiğim yere kadar devam edeceğim.bunu sağlıklı yaşamak için ve yaşılılığıma yatırım yapmak için yapıyorum ben...yazın üç ay boyunca gittiğim slon kapalı oluyor ve o kadar sıcakta ağır spor yapmak istemiyorum zaten..yazında haftada en az 4-5 akşam vücudumu sıkı tutmak için yürüyüş yapıyorum tempolu(7km). unutmayın kızlar sadece diyetle zayıflarsınız ama 5 kg verseniz 3 kg gibi görünür.sıkılaşmassınız yani..ama diyetinizi sporla desteklerseniz 5 kg verseniz 8 kg vermiş gibi diri görünür vücudunuz...ve spora başlamak önemli olan,bir türlü başlayamadım başlayamıyorum diyen arkadaşlarımız var burada ama bir başlasanız gerçekten bırakamassınız ve yapamadığınız günler huzursuz hissedersiniz kendinizi.ben öyleyim ve spor yapan bütün arkadaşlarımdan duyduğum bu...ben geçtiğimiz pazartesi günü misafirim olduğu için yetişemedim salona ve o akşam eğer bunu telafi etmessem kendimi kötü hissedecektim arkadaşı aradım hemen yürüyüşe gidelim diye.gitmeseydim damarlarımda bitler geziyormuş gibi oluyorum vücudum istiyor yani sporu..yapmam lazım...yapmayınca sigara tiryakileri gibi huzursuzlanıyorum...diyette olsa sporda olsa yaşam biçimi haline getirmesseniz mutlaka geri dönüşümü olacaktır size kilo olarak....

çağlayançiçek bal pekmez gibi şeyler bu diyette yasak bildiğim kadarıyle cnm.sirkeli suyu balsız içebiliyorsan öyle iç derim ben....
irem tebrikler cnm,mükafatını almaya başladın bile...inşallah aynı hız ve motivasyonla hiç durmadan yola devam edersin.....
maytapçım hamburgercilerde sana uyan tek yiyecek akdeniz salatası cnm,ve mutlaka fileto ızgara tavuğu oluyor diyet için...yağda kızarmamış ve mısır gevreğine bulanmamış olarak...böyle bir menü alıp yiyebilirsin yanınada ayranla...çantanada biraz beyaz leblebi ve bir elma yada salatalık at bulunsun diye...akdeniz salatasında beyaz peynirde var zate,fileto ızgara mutlaka oluyor hamburgercilerin listelerinde...nerede olursak olalım illa montiye uyan bir yemek bulabiliriz....

Son düzenleme:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…