Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

:1hug: GEÇEN GÜN YAZACAKTIM SANA ARADA KAYNADI SUURAM ....

sizdende ALLAH razı olsun . zeten ne yapıyorsan 1.si ALLAH rızası için 2.side içimdeki insan sevgisi için ....:kedi:
teşekkür ederim ...Şeniz

:1shok:ilahi akrepakannehir her bozdugumuzda çıkacaksak linkten başta beni kovmanız lazım ....:roflol:
opuyorumnanaktan.

ay canım tamam o zaman
birazda bu yüzden çok kastım kendimi
sabah kahvaltımı bile yapamadım..tıkandım üzüntüden:kedi:
olmaz inşallah bundan sonra böyle şeylerkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

BAŞLANGIÇ. ...29.3 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2.hafta ..............71

çok az gitmiş yaa uffff:
:

Son düzenleme:
montide yağdan kilo verme 1. hafta 10 gün sonra başlıyor akrebim bazı bünyelerde daha önce yada daha sonra olabiliyor ama vucudun şeker düzeyine alışması için .. yanlız .. bu düzen için özelikle şekerli kaçamak yapmamak lazım bunu altına basarak söylüyorum canım ..a.s
sonra niye tukırdamadım demeyin bana .yerimseniben
ay canım tamam o zaman
birazda bu yüzden çok kastım kendimi
sabah kahvaltımı bile yapamadım..tıkandım üzüntüden:kedi:
olmaz inşallah bundan sonra böyle şeylerkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
aşk olsun neye kasıyorsunuz yahu burası nazı kampımı .:roflol:
yanlız kavaltı yapılmamış ...:dilcikar: akrebim bak bu kavaltı yada ögün saatlerini bir düzene koyman lazım . her atladıgın ögünü yedigin bir tatlı niyetine koy ikiside kilo yapar hem şekerin yükselmesi hem düşmesi ....delikafadulden

2.hafta ..............71

çok az gitmiş yaa uffff:
:
evet az senin bünyen için.... çünki kolay kilo verdigini biliyorum . a.s
neden yavaş gittiginide biliyoruz dimi yerimseniben
daha düzenli bir menü kaçamaksiz ve aç kalınmayan bir hafta olsun senin için önümüzdeki hafta akrep ....a.s
o zaman haftaya 6. rakamları görmemen için bir sebeb yok bence ...

Kılolarınızı aldım kıslar vakıt bulunca eklıycem ılk sayfaya .....

bu arada bu günkü menümü yazayım madem herkes burada bissürü yorum yapan olur:jeyyar:

sabah 07.00 1 greyfurt
07.30:1sb süt(bugün stajım var okula yetişmem gerekiyordu,erken gelirim diye düşündüm ama markete uğra,kuaföre git saat baya olmuştu)
öğle12.01:):1 tabak kepekli makarna mantar ve domates soslu,salata,1kase yoğurt..(biliyorumki spagetti yiyoruz ama almıştım montiden önce, evdede benden başka kimse yemez zaten bir tek kocişkom var benden başka:roflol: mecbur yedim, ama8 dk. haşladım)
akşam(18gibi olur sanırım):,1kase çorba1/2somon fırında,salata(içine lor katarım sütürünü olsun),
gece(22gibi)1elma,1portakal ve 1/2sb süt

Son düzenleme:

şekerim yanlış anlaşıldım sanırım kahvaltı yaptım da yapmadım..
yani her günkü gibi iştahla yiyemedim tıkandım demek istemiştimzemuszemus

aslında ben yani son zamanlarda hiç kolay veremediğimi düşünmeye başlamıştım ama
doğru yapınca bişeyleri gidiyormuş..
ay inşallah şekerim yaa..gitsinler biran önce..
elma aldım sabah marketten getirdim koydum dolabima
aralarda canım istemese de yicem..
geçiştirmek yok artık öğünleri ve aralarıguclubacismile

merhaba arkadaşlar bu gün itibari ile tekrar başladım:)
Aebencim başlangıç tarihini bu gün olarak değiştirebilirmisin tabi kilomuda utanarak yazıyorum 86klava: olarak değiştirmen mümkün olabilir mia.s.

Hayırlı olsun canım hoşgeldin tekrar.

Akşama kadar süpermiş de sende biliyorsun akşamı. Olsun sağlık olsun. Tam gaz devam.

2.hafta ..............71

çok az gitmiş yaa uffff:
:

Aslında az değil canım. İki haftada yaklaşık iki kilo.

Bugün ki menümü ekliyorum. Çünkü akşamdan sonra giremem ve haftasonu da giremiyorum.

Sabah
2 tost (kepek ekmeği ile kaşar, salam ve domatesli)

Öğlen
1 tabak bamya, 5 ızgara köfte (yoğurt ve domates sos ile), 2 yk pazı kavurma (yoğurt ile)

günaydın montinin başarılı hatunları...hepinize yıldızlı aferim kaydirigubbakcemile5 diyetinize sebaat edip dört elle sarıldınız ve sonuçlarını alıyorsunuz...sultanım helal olsun en başta sana bitanem azmine hayranım,kendimi görüyorum sende walla...bende çok azmetmiştim ya gidecek ya gidecek uçarı kaçarı yok demiştim her hafta tartıda giden kiloları gördükçe...bu uzun ve gerçekten dikenli bir yol kızlar..zaman zaman yolunuza çıkanlar ve sizi yolunuzdan alıkoymak isteyenler olacaktır ,bir lokmadan bişey olmaz yemessem ölümü gör diyenler,önünüze çeşit çeşit pastalar ,tatlılar,börek,çörek koyanlar,boşver diyeti bu seferlik ye diyenler olacak fakat tıkayın kulaklarınızı hepsine...bunları diyenler bir süre sonra kilo aldığınızda en önce farkedenler olur hep..biraz kilo almışsın diyede moralinizi bozmakta üstlerine yoktur..zaman zaman kendi iç benliğinizlede çatışmalara düşersiniz yiycem ya nolursa olsun dediğiniz,yada koca hafta yemedim bi gram vermemişim dediğiniz..motivasyonunuz azalacaktır böyle durumlarda...hepsi geçici arkadaşlar buna inanın..bunu size gaz olsun diye yazmıyorum gerçekten hepsini bizzet yaşadım ama yenilmedim...tuzaklarada düştüm ama ertesi günü toparlanıp yoluma devam ettim,motivasyonumda azaldı sinirlerimde zayıfladı yapmıycam yaa ne diyeti dediğim çok kırılma noktamda oldu..hepsi geçti..ertesi sabah bir gün önceki yaptığım yaramazlıkların pişmanlığıyla uyandığım sabahları dün gibi hatırlıyorum inanın...ama düştüğüm gibi kalktım ve kırık dökükde olsa bir önceki günüm yoluma kör topal devam ettim..ne olur yılmayın bu bir şok diyet yada sihirli değnek değil..üç günde beş kilo gitmeyecek yani..zaten öyle gidenlerin hepside üç günde beş kilo olarak geri geliyor..ve hepinizizn kilo çizelgelerine baktığımızdada zaten gayet iyi bir şekilde veriyorsunuz..akrep verdiğin kilo azmı cnm üç haftada üç kg aşağı yukarı...bence süppperrr..sultanım sende öyle çok iyi gidiyorsun,bebik sende tabii..isimler aklımda çok kalmıyor lütfen kusura bakmayın arkadaşlar ama hepinizi tek tek takip ediyorum ve çok iyi gidiyorsunuz.vakit buldukça lütfen girin buraya çünki gerçekten kopamıyor insan bu diyetten..bende sizlere yazarken bi bakıyorum gidiyor kilolar..normalde 2.aşama ile 6 yıldır devam ediyorum ama buraya girdiğim sürece kaçamaklarım mümkün olduğunca azaldı hatta yapamaz hale geldim..montime ihanet etmemek için..bende tartıldım sabah ama ölesineydi..yani cuma diye değildi.karnım resmen sırtıma yapışmış gibi hissetim sabah kalkınca ve 58 im arkadaşlar bir kg daha gitmiş..yoğunluktan olsa gerek sanıyorum...ama hiç aksatmadım beslenmemi...akrepçim arada kaçamakta olsa durmak yok yola devam dahada dikkat ederek tabii...ben psikolojik olarak bu gün daha iyi hissediyorum kendimi,sabah erkenden yawrumuda alıp okula gittim,provalar başlamıştı biz gidene kadar,çocuklarada acıdım walla bir derslerine bir provalara yetişiyorlar sınavları var hem okulda hem hafta sonu malum sınavı olanlar var..telef olmuş durumdalar..kuaför okula provaya gelmiş bende saç makyaj provamı yaptırdım kendimi daha iyi hisediyorum tabii güzelim tırnaklarım gitti keman uzun tırnakla çalınmıyor,çalışırken bile zorlanıyordum..öğleden sonrada kıyafetlerimi alıcam terzide ufak tefek işleri vardı aldığım yer terziye yollamıştı gelecekmiş öğleden sonra..iyiyim yani..sizin kiloları duyunca daha da bi iyi oldum..herkese hayırlı cumalar bu arada kıslaarrrr...hepinizi seviyorum ..walla billa...olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
zillicim iyi olmana sevindim canım bende azimliyim hemde çok hiç aç kalmadım ..çok şükür.. ve öyle diyenlerde olmadı bana çok yemişim valla bi lokma sokacak halim yok dedim hep gittiğim yerlede. yada varsa bana göre bişi biiki çatal aldım yiyoöuş gibi gözükmek için ilk hedefim 55 bunu tutturabilirsemAllahın izniyle valla 0 beden halimide merak ediyorum :))))
menümü vereyim
sabah7.00
peynir-zeytin-domates-salatalık
biraz marmelat
2 dilim kızarmış ekmek

bişey sormak stiyorum burda
diabetikler için üretilmiş reçeller var onlardan alabilirmiyim daha önce konusu geçmişti doğadan diye ama emin olamadım ..çünkü ben bu marmelatı hiç ama hiç sevmedim

ara 11
yarım avuç beyaz leblebi
1 bardak ayran

öğlen 14.00

bi parça tavuk göğsünü yağlıkağıdın üzerine kuşbaşı olarak koydum üzerine kırmızı biber .kekik ve tuz ekip paket yapar gibi sardım
mikrodalgada 2 dakka bi tarafını 2 dakka bi tarafını pişirdim harika bişey oldu :))pamuk gibi valla tavada yapsaydım alamazdım bu tadı
küçük göbeklerden 1 göbek salata limon ve tuzlu
1 bardak ayran

akşam
spagetti haşlamayı düşünüyorum 6 dakika üzerine domates sos ve sarmısaklı yoğurt ama sormadan yemiim dedim öğlen tavuk akşam spagetti olurmu ?
havuç mor lahana salatası
ayran yada yoğurt

afiyet olsun maytap,menün gayet uygun montiye.akşamda spagettiyi yiyebilirsin tabii.öğlen tavuk yediğin için.aeben de mutlaka yorum getirecektir ama bence yiyebilirsin...mermelat olarak yediğin neydi?şekersiz yani diabetik reçellerde yiyebilirsin ama doğadan marka olanlar fruktoz ile tatlandırılmış ilaç yok yani içinde onları tercih edersen iyi olur cnm...

hihoyyytalkisalkisalkisolur olur niye olmasın aynı ögün deyilya maytabım ....
valla ne güzel tarifler çıkıyor ortaya dimi*:jeyyar:

maytap doganın marmeladı diyabetik reçel deyil güzelim %100 dogal elma petkini ve meyvelerden ....alırsan vişneliyi öneririm ben hep onu alıyorum .cokacimcoook tek kusuru fiyati 7.5 lr.300gr.:bbo:
diyebetik reçellerin içi tatlandırı dolu ben hiç saglıklı bulmuyorum onları kaş yapalım derken göz çıkarmayalım ... .:1no2:

sen hamarat harunsun kuşburnu kaynatamıyormusun ? kaynat, içinede doganın dedigimden kat 1 kavonoz hepsini tadlandırır çok tatlı çünki ayni reçel hatta daha güzel ..cokacimcoook

ayrıca spagetinin 4 dk hş da var canım dene .ince yazar üstünde bu ara baya görüyorum her markette .

üstüme düşmüşsun zilim ..sırnaşık şey

zilim yeter artık 2. aşama yap 58 az 1.80 boyuna valla .:1hug:
ye arada sütlü tatlılardan vs ..a.sŞeniz

doğadan marka marmelat
anladım
bulurum birinin buzluğunda vişne bari vişneyle karıştıriim yada mevsimi geldi çilek olurmu acaba
bide doğadan marka bulursam aliimmi yinede içindekilere bakiimmi:)
bide nerden bulurum kilerde görüyorum diyabetik reçel çikolata bisküvi reyonu ama hiç dikkat edip incelemedim

üstüme düşmüşsun zilim ..sırnaşık şey

zilim yeter artık 2. aşama yap 58 az 1.80 boyuna valla .:1hug:
ye arada sütlü tatlılardan vs ..a.sŞeniz
:1shok:180 boya 58 kilomu sen 0 bedeninde altındasın sanırsam zillim

QUOTE]

hoşbulduk canımŞeniz

zili tam formundasın darısı başımızaa.s.

bu günkü menümü yazayım:
kahvaltı, peynir, 2 tane zeytin, 1 dilim köy ekmeği, 1 domates biraz roka.
öğle, tavuk salata ve ayran.
akşam için kabak yemeği ve yoğurt düşünüyorumcokacimcoook[/QUOTE]
menün güzel özlem afiyet olsun .....alkisalkisalkis

ıcır canım tartılmadınmı ? yoksa bıraktınmı diyeti?

ıcır canım tartılmadınmı ? yoksa bıraktınmı diyeti?

herkese merhaba
bugun halıyle cuma ıslerın zırt dedıgı gunn
yenı gırebıldım gecmısı okudum

sımdı canım benım yokk yokkkk bırakırmıyım hıc tam gaz devammmmmmmm
olmek var donmek yokkkk
ben sabah tartılamadım ıse geldım yarın oglen ıs cıkısı tartılsam yazsam olurmu :Saruboceq:
bılıyorum dengeyı bouyorum ama benım tartım yok aksamda akrabalararımıza bas saolsuna gıdıcez
şimdi dun oglen baklıyat aksam baklıyat olur dedıgınız ıcın köfte menusu uyguladım hemen yazıyorum

08/04/2010
1930: 3 küçük köfte -yogurt -salata

Bugun
sabah greyfurtu cıkardım ama ıcemedım suyunu unutmusum aceleden
0915: dom-salatalık-3 zeytın -1 dılım cavdar ekmegi
12:15 yesilçay yarım yeşil elma
1430: 8 dk hasl.makarna -yogurt-domates (ıspanaklıborek vardı daha uygunolur dıye yedım)
16:30 kalan yesıl yarım elma- yeşilcay
akşamda bi bahaneyle uygun bıseyler yıycem kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…