Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

doğadan marka marmelat
anladım
bulurum birinin buzluğunda vişne bari vişneyle karıştıriim yada mevsimi geldi çilek olurmu acaba
bide doğadan marka bulursam aliimmi yinede içindekilere bakiimmi:)
bide nerden bulurum kilerde görüyorum diyabetik reçel çikolata bisküvi reyonu ama hiç dikkat edip incelemedim

Migrosta bulabilirsin maytap ben oradan almıştım carrefurda bulamamıştım ama kileri bilmiyorum.

makarnamı yiyorum
tekim
o yüzden salata falan yapmadım
üzerine domates biber sarımsak sos yaptım
yanında da 1 koca bardak ayran

ben geldim yine kimse kalmamış zemuszemus ancak girebildim nete,yarın giyeceğim kıyafetlerimi aldım spora gittim eve geldim duşumu aldım derken saat bu saat oldu.yarında kimseler gelmez buraya,bende gelemiycem akşam saatine kadar..kıslar bana şans dileyin,heyecan bastı walla,yarın uzun bir süreden sonra kalabalık önüne çıkacağım kaymakamından emniyet ve askeri üst kademe yetkililere ve çok sayıda şehit ailesine küçük çapta konser vereceğim...ve eşimle oğlumda orada olacak eyvahedigeldismile oğlum beni ilk kez salonda uzaktan görecek bakalım ne yapacak?bilmiyorumkismile inşallah çığlık falan atıp ortalığı ayağa kaldırmaz :kedi:
bu arada maytap sıfır beden değilim, 38 bedenim cnm..olmak isteyen herkese allahtan kolaylık ve sabır diliyorum...uzun bir yolculuk ama meyvesi tatlı...isterseniz olmayacak bir şey değil...yeterki isteyin, azmedin....

Dün sabah 1 dilim çavdar ekmeği,yağsız peynir,tere,şekersiz 1 kupa şekersiz çay
Öğlen 1 dilim tam buğday ekmeği 1 kk yağsız peynir
Ara 1 büyük yeşil elma
Akşam 6-7 kepek ekmeğiyle yapılmış köfte yağsız yoğurt patlıcanlı domatesli roka salatası

Bugün
1 dilim tam buğday ekmeği, kk yağsız peynir, 1 yeşil biber,1 domates 1kupa şekersiz çay
Öğle 6-7 mercimek köftesi (arkadaşlarla yaptık dayanamadım) bolca marul
Akşam 1 yeşil elma

Kızlar öğle yemeğimi saat 4-5 civarı yedim.
1 Saat önce elma yedim biraz acıktım 1 dilim ekmek ve peynir yiyimmi yada peynirli makarnamı yapiim yada ne yiyeyim kızlar ?

opuyorumnanaktanTüm şans melekleri seninle olsun ziligurtiopuyorumnanaktan

Gelelim az önce bilinçsizce mahvettiğim menüme

9:00 Bitki çayı
11:30 3dl ekmek,peynir,domates,3 t.kaşık marmelat
16:00 mercimek çorbası,et sote,havuçlu karalahanalı salata,yoğurt
18:30 10 adet badem, bir avuç beyaz leblebi
21:30 nesfitin tam tahıllı gecreklerindenyedim resmen daldım,aldım sütü koydum içine 4.kaşıkta napıyorum ben dedim üff ya gece gece çok canım sıkıldı:tomato:

ben geldim yine kimse kalmamış zemuszemus ancak girebildim nete,yarın giyeceğim kıyafetlerimi aldım spora gittim eve geldim duşumu aldım derken saat bu saat oldu.yarında kimseler gelmez buraya,bende gelemiycem akşam saatine kadar..kıslar bana şans dileyin,heyecan bastı walla,yarın uzun bir süreden sonra kalabalık önüne çıkacağım kaymakamından emniyet ve askeri üst kademe yetkililere ve çok sayıda şehit ailesine küçük çapta konser vereceğim...ve eşimle oğlumda orada olacak eyvahedigeldismile oğlum beni ilk kez salonda uzaktan görecek bakalım ne yapacak?bilmiyorumkismile inşallah çığlık falan atıp ortalığı ayağa kaldırmaz :kedi:
bu arada maytap sıfır beden değilim, 38 bedenim cnm..olmak isteyen herkese allahtan kolaylık ve sabır diliyorum...uzun bir yolculuk ama meyvesi tatlı...isterseniz olmayacak bir şey değil...yeterki isteyin, azmedin....

ziliicm Allah kolylık versin cnm benm insl yüzünün akıyla cıkrsın bunca emegin karsılıgı bosa degildr sen hiç üzlme sahnede emin durusunla herkesi mest edecegine eminim:lepi:
daah önceki msjındaki g,zel dilekleirn içinde tsk ederim sende kendimi görüyorum demişin keske sen ve aeben kadr azimli olabilsem ama insl bu sefer kutulcam bu kilolarımdan ünv yıllrımdaki fotolarıma baktımda o halimden nasıl rahszlık duymamsım yada duysamda sanırım kulaklarımı tıkadım şimdi üzülüyorum cidden :1no2: napalım zararın neresinden dönsek kar:1hug: tekrar basarılar yarın aksam iyi haberlerini alırız
artıkŞeniz

bugün hasta olunca canım bişy istemedi ama yinede yazayım menümü
limon +greyfurt suyu
11.00
k.mercimek corbası..domates..yarım salatalık..1 kk peynir..
17.00
yarım fincan tarcınlı süt
18.30
mayodnozlu omlet...az salata..yarım kaseden az yogurt.
21.30
1 yeşil elma

GÜNAYDIN KIZLAR
bu sabah hem moralim bozuk hem kimse yok oğlumda babasıyla gitti bende kendime peynir domates zeytin ezmeli tost yaptım yanında da ayran içtim canım hiç birşey istemedi ..bugünlük böyle olsun
öğlen veakşam ne yiicemi bilmiyorum yiyince yazarım artık akşam

doğadan marka marmelat
anladım
bulurum birinin buzluğunda vişne bari vişneyle karıştıriim yada mevsimi geldi çilek olurmu acaba
bide doğadan marka bulursam aliimmi yinede içindekilere bakiimmi:)
bide nerden bulurum kilerde görüyorum diyabetik reçel çikolata bisküvi reyonu ama hiç dikkat edip incelemedim

Migrosta bulabilirsin maytap ben oradan almıştım carrefurda bulamamıştım ama kileri bilmiyorum.
makro ve çagdaş mar. buluorum ben ordan algımdan başka yerlere bakmadım ...
bak oda iyi fikir 1 kavanaza kat vişneyi dolaptan.... oda gayet güzel olur denemek lazım .alkisalkisalkis
makarnamı yiyorum
tekim
o yüzden salata falan yapmadım
üzerine domates biber sarımsak sos yaptım
yanında da 1 koca bardak ayran
domates biber blsa salata yerine dengelemiştir maytabım .. ama genede 1 salatalık yesen daha iyi olurdu ...:hulya:
Dün sabah 1 dilim çavdar ekmeği,yağsız peynir,tere,şekersiz 1 kupa şekersiz çay
Öğlen 1 dilim tam buğday ekmeği 1 kk yağsız peynir
Ara 1 büyük yeşil elma
Akşam 6-7 kepek ekmeğiyle yapılmış köfte yağsız yoğurt patlıcanlı domatesli roka salatası

Bugün
1 dilim tam buğday ekmeği, kk yağsız peynir, 1 yeşil biber,1 domates 1kupa şekersiz çay
Öğle 6-7 mercimek köftesi (arkadaşlarla yaptık dayanamadım) bolca marul
Akşam 1 yeşil elma
yani ne diyim ekekden başka birşey yokki menünde canım .fisfisfis

etle ekmek yemiyoruz , tambugday bile olsa ...
2 .günün fena deyil ama ögün aralıklarını bilmiyorum fisfisfis:sm_confused:

menülerim hep karbonhidrat böyle kilo verirmisin bilmem ama ,,pek monti menüsü deyil onu biliyorum .:eek:
Kızlar öğle yemeğimi saat 4-5 civarı yedim.
menünün yanına saatlerinide eklersen yorumlamak açısından iyi olur.mirmirmirmir
1 Saat önce elma yedim biraz acıktım 1 dilim ekmek ve peynir yiyimmi yada peynirli makarnamı yapiim yada ne yiyeyim kızlar ?
:uhm: canım sen sadece ekmekmi yiyorsun ?
bu beslenme hakkında anladıgım kadarıyla pek bilgin yok .... ilk sayfayı yada eski mesajları okumayı denedinmi?:1hug:
ekmegi sadece kavaltıda tüketiyoruz çok nadirde kavaltı türü yaptıgımız diger ögünlerde ama oda çok seyrek ..sengözlerimebaksanab
biraz daha dikkat ..a.s zamanın varsa yemeden menülerini ver biz yönlendirelim seni.
Gelelim az önce bilinçsizce mahvettiğim menüme

9:00 Bitki çayı
11:30 3dl ekmek,peynir,domates,3 t.kaşık marmelat
16:00 mercimek çorbası,et sote,havuçlu karalahanalı salata,yoğurt
18:30 10 adet badem, bir avuç beyaz leblebi
21:30 nesfitin tam tahıllı gecreklerindenyedim resmen daldım,aldım sütü koydum içine 4.kaşıkta napıyorum ben dedim üff ya gece gece çok canım sıkıldı:tomato:
cuecam gözden kaçırdıgın bir yanlışın olmuş ilk etapta etle baklagili pek önermiyoruz yasak olmasada pek yemiyoruz..:eek:lmaz:

gece vakti acıkmana ve ara yapmana bişi demiyorum canım gayet normal arada yapabilirsin o saatte acıkırsan . fakat yedigin şey yanlış ..nesfitin tam tahılısı mısırda içeriyor baş yasaklarımızdan ....alsanaalsanasmile
malesef kendin hazırlamışın bu kaçamagı nasıl biliyormusun akşam yemegini ye-me-ye-rek .:1no2:

akşamı badem ve leblebiyle geçirmesen ögününü atlamasan o kaçamagı yapmamamış olacaktın ohaoldumsmile:nazar:
bugün hasta olunca canım bişy istemedi ama yinede yazayım menümü
limon +greyfurt suyu
11.00
k.mercimek corbası..domates..yarım salatalık..1 kk peynir..
17.00
yarım fincan tarcınlı süt
18.30
mayodnozlu omlet...az salata..yarım kaseden az yogurt.
21.30
1 yeşil elma
sultanım hastamısın ?:teselli:

aferin genede ögün atlamamışsın .alkisalkisalkisŞeniz

aebencım benım yazıklarıma cevap yazmamıssınn olumunekankayizsmile

gelelım aksamkı menume
saat 20:00 e gelıyordu etli kurufasulyer yapmıs yengem ve salata eslıgınde yedımbilmiyorumkismile
abencım kızma ne olur cokk ta guzeldıı tadııı bırdaha olmaz cunkı ayda yılda bır boyle olduu

sabah
830 yarm greyfurt suyu
930 (akşam etli fasulyeyı yıyınce ekmek yemedım ) domates-salatalık 3 zeytın yedım
1130 yarım dılım yesıl elma - yesıl cay
1330 mantar sote yaptırıyorum aşcımıza - unsuz mercımek corbası bır salatalık yıycem
1530 kalan yarım elma - yesıl cay
1830 nohut halen buzdolabında duruyor herhalde onu yerım salata eslıgınde

-

yaa artık salata yemekten böögg geldi valla
bu sabah düne göre 200gr daha az çıktım ama bağırsak problemimvar yaa

AEBENıMMMMM sen olmasan napardım çok saol o kadar yardımcı oluyosun ki
Bakliyatla et hiç gelmemişti aklıma nesfitide hemen bugün birine veriyorum hafifrmiş gibi geldiği için tekrar dalabilirim
Akşam yemeği konusunda çok ama çok haklısın acıkmamıştım geçiştireyim dedim e sonra acıktım tabi öğün atlamamaya çalışıcam bundan sonra...

DıYET GURUPLARINDAN .....
SEVGıLı 6. TAKIMIMDA 2. OLDU BU HAFTA ....

cuma yarışması 151. Etap bireysel sonuçları

ETAP 1.Sı 6. TAKIM aeben 6.20 delikafadulden:lepi:

ETAP 2.Sı 13. TAKIM nur_84 4.08
a.s.

ETAP 3.SÜ 8. TAKIM selmaY 3.99
a.s.

aebencım benım yazıklarıma cevap yazmamıssınn olumunekankayizsmile

gelelım aksamkı menume
saat 20:00 e gelıyordu etli kurufasulyer yapmıs yengem ve salata eslıgınde yedımbilmiyorumkismile
abencım kızma ne olur cokk ta guzeldıı tadııı bırdaha olmaz cunkı ayda yılda bır boyle olduu

sabah
830 yarm greyfurt suyu
930 (akşam etli fasulyeyı yıyınce ekmek yemedım ) domates-salatalık 3 zeytın yedım
1130 yarım dılım yesıl elma - yesıl cay
1330 mantar sote yaptırıyorum aşcımıza - unsuz mercımek corbası bır salatalık yıycem
1530 kalan yarım elma - yesıl cay
1830 nohut halen buzdolabında duruyor herhalde onu yerım salata eslıgınde

-
ICIRIM AKŞAM YEDİGİN DÜNDE KALDI BU SABAHKİ EKMEGİNİ ETKİLEMEZ YANLIZ SABAH TELAFİ HAHİF YİYYİM DİYORSAN YUMURTALI KAVALTIYI ÖNERİRİM ....

ÖGLE VE AKŞAMIN GÜZEL OLACAK CANIM AFİYET OLSUN .... AKŞAMA YOGURT EKLEMEYİ UNUTMA .
GR GR DERKEN Bİ BAKMIŞIN 55 OLCAKSIN MAYTAP ...alkisalkisalkis

SALATAYI FAZLA YEMEK İSTEMİYORSAN SEBZE YEDİGİN ÖGÜNLERİNDE YEYEBİLİRSİN CANIM ....
AEBENİMMMMM sen olmasan napardım çok saol o kadar yardımcı oluyosun ki
Bakliyatla et hiç gelmemişti aklıma nesfitide hemen bugün birine veriyorum hafifrmiş gibi geldiği için tekrar dalabilirim
Akşam yemeği konusunda çok ama çok haklısın acıkmamıştım geçiştireyim dedim e sonra acıktım tabi öğün atlamamaya çalışıcam bundan sonra...
CUECE CANIM VALLA İNANIN BUNU çok bilmiş yada kendimizi övdügüm için söylemiyorum burda size karşılık beklemeden elimizden geldigi kadar destek veriyoruz bunu degerlendirmekte tabi size kalmış ..:1rolleyes::1hug:

zamanında keşke banada böyle ön ayak olacak kimseler olsaydı vallla hiç çıkmazdım önerilerinden .a.solumunekankayizsmile

valla sadece kitabı okumakla bişey olmuyo zaten dili ağır bi kitap kaç kere oturdum okudum 1.aşamayı ama buraya sorunca daha iyi anlıyorum
başta aebenimizden ve yardımcı olan tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun
ilk defa 55 e inebilirim diye inanç taşıyorum daha ne diyim

Hafta sonuda sakım kaÇırdım Şu oldu bu oldu demeyım pazartesı ha sopayı Çıkarırım bak .....:))))

Çıkmam lazım dıŞarı Çıkıcam .... Herkese hayırlı hafta sonları ...

ahhh canım sorma ya o problem bende de var hep ıs yerındeyım gırmek ıstemıyorum oyuzden hep problem oluyorr en az 1 kılo farkedıyor bunu soylemeden edemıycemmm :kedi:

X