Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

resimler süper aebencim olabilirmi böyle bişey kadınların bazıları 0 beden olmuşnerdeyse
okuyamıyorum ama çevirilerden anlamıyorum bişe
ben emilie gibiyim bu arada:))))

Günaydın selam kızlar kilom 69.600
hoş geldin refim .:)))
günaydın kızlar
kilom 60.7
pazartesiden beri 100gr vermişim ne güzel sabah kocam haftada 100 grdan senede 5.200 gr verirsin iştye ne istiyosun dedi bana dalga geçti
neyseki geçen cumadan bu cumaya 500gr vermiş oluyorum sanırım

ee ben biyerde yanlış bişeymi yapıyorum acaba
yok güzelim yanlış bişi yapmıyorsun .....
bak sana şöyle özetleyim .
ilk hafta hem şeker kaşildiginden hemde fazla su atımından kilo verme çok olur ama sonraki haftalar asıl yağ yakma dönemdir ...(bu arada haftada 500gr gayet güzel )sositososito
yanlız 2. 3. hafta (bende hep öyle olur ) asıl monriye uyum aşamasıdır ve asıl kilo kaybı yanı yağ kaybı o süreden sonra olur ...(tabi bazı bünyeler faklı olabiliy0r ).

kendimden örnek vererek konuyu açıklayayım .....

ben 66 çıkmıştım dimi.... başlangıç cumadan 2 önce başlayıp kilomu cuma 65 olrak yazmıştım (ilk sayfada .)
daha öncesi 66
ilk başladıgım cuma ......65.
geçen hafta kilo dalgalanmam oldu ve sabit yazmıştım dimi. kendimi...
.geçem hafta
perşembe ...63 .300gr.
cuma..........64..00...
cumattesi... 63 .200düm ....

ve bugün itibari ile 1.i aşamaya başlayalı 22 gün oldu ..
. ve ben meyvesini şu 3 gündür topluyorum desem .bu is zamana yayma işi sakın bu hafta az verdim hatta veremedim diye düşünme bu bir bütün .......a.s

bu sabah kilom 62.100gr.:jeyyar: ve yağdan gitti 3 günde 2 şer cm inceldim mezro ölçüsünde ...sositososito

ve asıl kilo verme bundan sonra bende ....montiyle enson geldigim noktatadayım şu ana bundan sonraki kilolarım 16 senelik kilolarım olacak ....delikafadulden:lepi:

resimler süper aebencim olabilirmi böyle bişey kadınların bazıları 0 beden olmuşnerdeyse
okuyamıyorum ama çevirilerden anlamıyorum bişe
ben emilie gibiyim bu arada:))))
tam yapılırsa kaçamaksız oluyor maytabım .....a.s

hayırlı cumlar montinin güzel hanımları
kilomu bildireyim hemen istedgim gibi olmada idare eder aza kanaat etmeyen cogu bulamzmıslülülülülülü
59.7 aebenim benm kilolar inat etme haftasına gecti bakalım haftaya gösteririm ben onlarasengözlerimebaksanab

hoş geldin refim .:)))

yok güzelim yanlış bişi yapmıyorsun .....
bak sana şöyle özetleyim .
ilk hafta hem şeker kaşildiginden hemde fazla su atımından kilo verme çok olur ama sonraki haftalar asıl yağ yakma dönemdir ...(bu arada haftada 500gr gayet güzel )sositososito
yanlız 2. 3. hafta (bende hep öyle olur ) asıl monriye uyum aşamasıdır ve asıl kilo kaybı yanı yağ kaybı o süreden sonra olur ...(tabi bazı bünyeler faklı olabiliy0r ).

kendimden örnek vererek konuyu açıklayayım .....

ben 66 çıkmıştım dimi.... başlangıç cumadan 2 önce başlayıp kilomu cuma 65 olrak yazmıştım (ilk sayfada .)
daha öncesi 66
ilk başladıgım cuma ......65.
geçen hafta kilo dalgalanmam oldu ve sabit yazmıştım dimi. kendimi...
.geçem hafta
perşembe ...63 .300gr.
cuma..........64..00...
cumattesi... 63 .200düm ....

ve bugün itibari ile 1.i aşamaya başlayalı 22 gün oldu ..
. ve ben meyvesini şu 3 gündür topluyorum desem .bu is zamana yayma işi sakın bu hafta az verdim hatta veremedim diye düşünme bu bir bütün .......a.s

bu sabah kilom 62.100gr.:jeyyar: ve yağdan gitti 3 günde 2 şer cm inceldim mezro ölçüsünde ...sositososito

ve asıl kilo verme bundan sonra bende ....montiyle enson geldigim noktatadayım şu ana bundan sonraki kilolarım 16 senelik kilolarım olacak ....delikafadulden:lepi:

tam yapılırsa kaçamaksız oluyor maytabım .....a.s
:Saruboceq:inşallah
dediklerinde haklısın haftaya cuma adet olucam yani adet haftama girdim artık öbür hafta gerçek kilom çıkar ortaya herhalde

kilomu bildireyim hemen istedgim gibi olmada idare eder aza kanaat etmeyen cogu bulamzmıslülülülülülü
59.7 aebenim benm kilolar inat etme haftasına gecti bakalım haftaya gösteririm ben onlarasengözlerimebaksanab
:hooray:süper süper süper
benim için o 60ı devirmek ne zor bi bilsenn
tebrik ederim sultanım

Günaydın kızlarrr
Zili ya kıyamam ben sana seni okadar iyi anlıyorumki canım alışmak gerçekten çok zor oluyor. Ama sen iyi durumdasın hayatım ben bebeğimi 2,5 aylıkken anneme bırakıp işe dönmek zorundaydım çok ağladım sızladım ve moral bozukluğuyla sütüm gitti sakın deyim bu hataya düşme canım bebişini öp yerime:ecrin_bebek:
Bu sabahki kilom 62,60:lepi::lepi:çoook mutlu oldum........
Bu arada kafeinsiz kahve aldım günde kaç kere içmek doğru bide akşamları içebilirmiyim??
Gelelim menüme
08:00... 1 portakal
10:00... 2 dl tam kz ekmk+salatalık+domats+peynr+kırmızı yeşl biber+çay
13:30... 1 tabak tavuklu patlıcan yemeği+yoğurt
17:00... 10 badem
18:30... 1 tabak kıymalı karnıbahar+yoğurt
22:00... 15 çilek

:lepi:kıs ucundanda olsa görmüşün 5li rakamları cadı .....sositososito
bu hafta en az 3 gün tempolu spor yapmanı istiyorum senden hatta söz ver bakıyım aklinialirimsmile

dediklerinde haklısın haftaya cuma adet olucam yani adet haftama girdim artık öbür hafta gerçek kilom çıkar ortaya herhalde

tebrik ederim sultanım
bende regl bekliyorum akşam sabah maytabım buna regmen bu hafta 1 kilodan fazla vermişim canım kısa vadede bakma olaya ..:eek:
Günaydın kızlarrr
Zili ya kıyamam ben sana seni okadar iyi anlıyorumki canım alışmak gerçekten çok zor oluyor. Ama sen iyi durumdasın hayatım ben bebeğimi 2,5 aylıkken anneme bırakıp işe dönmek zorundaydım çok ağladım sızladım ve moral bozukluğuyla sütüm gitti sakın deyim bu hataya düşme canım bebişini öp yerime:ecrin_bebek:
Bu sabahki kilom 62,60:lepi::lepi:çoook mutlu oldum........
Bu arada kafeinsiz kahve aldım günde kaç kere içmek doğru bide akşamları içebilirmiyim??
Gelelim menüme
08:00... 1 portakal
10:00... 2 dl tam kz ekmk+salatalık+domats+peynr+kırmızı yeşl biber+çay
13:30... 1 tabak tavuklu patlıcan yemeği+yoğurt
17:00... 10 badem
18:30... 1 tabak kıymalı karnıbahar+yoğurt
22:00... 15 çilek
tebrikler bebik hiç şaşmadım canım menülerin çok güzel çünki...:lepi:
kahvenede sorun yok canım kafeinsiz olduktan sonra afiyet osun .....:kahve:

bu menünde süper canım 2 ögünde yaymışsın et türünü ve sebzeni bu gerçekten güzel ...

pilates yapıp geliyorum ...a.s.

Teşekkür ederim aebenim yaa ben de yapmak istiyorum plates hatta top bile aldım ama popuyu kaldırıp bikere çıkmadım üstüne cd den mi yapıyosun canım

Teşekkür ederim aebenim yaa ben de yapmak istiyorum plates hatta top bile aldım ama popuyu kaldırıp bikere çıkmadım üstüne cd den mi yapıyosun canım
yok canım ebruya takılıyorum birde hareketleri ezberledim zaten 2 yıldır yapıyorum geçkekten sayısız faydaları var öneririm .....:eek:
ayrıca benim ne topum var nede listigım .... lastık alıcam ama

tebrik ederim sultanım

sagol cnm bnim neden öle zor olsun sende cok yakınsın ki 5 li rakamlara vede kacamksz devm et en yakın zmanda ulasrsın hedefekaydirigubbakcemile5 gel bu hafta senle yarıs yapalım var mısnaklinialirimsmile

:lepi:kıs ucundanda olsa görmüşün 5li rakamları cadı .....sositososito
bu hafta en az 3 gün tempolu spor yapmanı istiyorum senden hatta söz ver bakıyım aklinialirimsmile
öle ucundan kıysından işte nese saglık olsun yavs olsun benm olsun diyerekten zügürt teselli ediyorum kendimisırnaşık şeysırnaşık şey
ablam söz verem vermesinede 2 gündr grp olmusum inan burnumu cekmkten bi hal oldum haftasonu kendimi toplayım söz havlarda iyi olsun haftaiçi yürücemolumunekankayizsmile

bugün kendimi çok kötü hissediyorum..
dünkü raporumu sunayım ki anlayın nedenini
aebenim hazırım cezana ufffffmafoldumben

8:00
1 kk peynir,2 zeytin,1 dilim tam ekmek

11:30
3 kuru kayısı

13:45
patlican tava,salata

18:00
1 yeşil elma

20:30
et şiş bol salata.1 büyük kupa ayran(dışarda yedik)
ve sonrası koptu
2küçük kare çikolata

22:00 gibi cezerye ve tuzlu çekirdek..duygu karışıklığıma yenik düştüm yine çok kötü ve çok üzgünüm..

ve kilom 71 :gitme::eek::1no2:

çıkmam gerekiyosa çıkabilirim tatlışım
bozdum kuralı..
çok kötü hissediyorum kendimi..

bugün kendimi çok kötü hissediyorum..
dünkü raporumu sunayım ki anlayın nedenini
aebenim hazırım cezana ufffffmafoldumben

8:00
1 kk peynir,2 zeytin,1 dilim tam ekmek

11:30
3 kuru kayısı

13:45
patlican tava,salata

18:00
1 yeşil elma

20:30
et şiş bol salata.1 büyük kupa ayran(dışarda yedik)
ve sonrası koptu
2küçük kare çikolata

22:00 gibi CEZERYE ve tuzlu çekirdek..duygu karışıklığıma yenik düştüm yine çok kötü ve çok üzgünüm..

ve kilom 71 :gitme::eek::1no2:
valla akrebim şu günlerde verdigin en güzel liste bence ...TAKKİİİİ KIRMIZILARLA ALLANA KADAR ...:nazar:.

TEMSİLDE HATA OLMASIN.... HANİ ÇOK GÜZEL BİR YEMEK YAPARSIN YA sonra içine sinek düşer aynen öyle olmuş .:eek:.
kilon içinde tebrikler ama kaçamksız yapsaydın daha iyi sonuç alacagına emin çümkü çabuk cevap veren bir bünyen var..:nazar: ne diyim sağlık olsun ....
bak çuulan yemek ardına okadar etklemez belki 2. aşama gibi ama sede yedigin tatlı direk etkiler şeker dengenia.s

çıkmam gerekiyosa çıkabilirim tatlışım
bozdum kuralı..
çok kötü hissediyorum kendimi..
:1shok:ilahi akrepakannehir her bozdugumuzda çıkacaksak linkten başta beni kovmanız lazım ....:roflol:
opuyorumnanaktan.

aeben ablacm beni de yazcaksan listeye tam olarak salı başladım montiye uymaya ve o zaman 92.1dim
şimdi ise 91.8 300 gr gitmiş yani

Son düzenleme:
aeben ablacm beni de yazcaksan listeye tam olarak salı başladım montiye uymaya ve o zaman 92.1dim
şimdi ise 91.8 200 gr gitmiş yani
tabi suram ned emk hmen yazarım .
takımda dedigin gibi önemli olam bozmadan devam etmek mutlaka mukafatını görürsün .... bak ben 20 gün sonra görmeye başladım ... durdu durdu 3 günün içine 1kilodan fazla gitti ...a.s
veremedigim dönemdede hiç hayırflanmadım biliyordum çünki gidecegini ...ben bunu defalarca yaşadım ondan sizlere bu önerilerim ...
ayrıca 200 deyil 3 günde 300gr gitmiş ...opuyorumnanaktan

tabi suram ned emk hmen yazarım .
takımda dedigin gibi önemli olam bozmadan devam etmek mutlaka mukafatını görürsün .... bak ben 20 gün sonra görmeye başladım ... durdu durdu 3 günün içine 1kilodan fazla gitti ...a.s
veremedigim dönemdede hiç hayırflanmadım biliyordum çünki gidecegini ...ben bunu defalarca yaşadım ondan sizlere bu önerilerim ...
ayrıca 200 deyil 3 günde 300gr gitmiş ...opuyorumnanaktan

sağollasın ablacım Allah razı olsun bak bu 100gr. yüzümü güldürdüolumunekankayizsmile. hem de grafiği düzenleyeyim diye bakmıştım 18martta başlamışım,5.2 kg. gitmiş. inş nisanın 18'inekadar 6kg gitmiş olur. bende ayda 6kg. hedefime ulaşmış olurum. :lepi:
sevindirik oldum şimdisositososito

valla akrebim şu günlerde verdigin en güzel liste bence ...TAKKİİİİ KIRMIZILARLA ALLANA KADAR ...:nazar:.

TEMSİLDE HATA OLMASIN.... HANİ ÇOK GÜZEL BİR YEMEK YAPARSIN YA sonra içine sinek düşer aynen öyle olmuş .:eek:.
kilon içinde tebrikler ama kaçamksız yapsaydın daha iyi sonuç alacagına emin çümkü çabuk cevap veren bir bünyen var..:nazar: ne diyim sağlık olsun ....
bak çuulan yemek ardına okadar etklemez belki 2. aşama gibi ama sede yedigin tatlı direk etkiler şeker dengenia.s

ayy içimi rahatlattın canım yaa
özellikle yazdıklarını okudum 3. haftadan sonra asıl giden kilolar olması
2. hafta verilmeyebilinir olması
ben azda olsa verdim o zaman onada çok üzülmüştüm..
ohhh şükür beeolumunekankayizsmile
teşekkür ederim arkadaşımŞeniz

X