Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada aeben ablacım senin dediğin oldu galiba benim kocacımn toplantısı varmış,
geç kaldı yemeği geç yiycez yanisositososito

Selm kızlar
Şimdi de auditor adlı profilimden giriş yapamadım bunu deniyorum bakalım umarım ulaşır size yazdıklarım

Aebencim çok sağol sınav soruları yayınlandı baktım salı akşamı çok şükür hepsi çok güzel norların 60-70 civarı notlarım tabi finaller daha önemli sınavın son haftası oğlum bir hasta oldu sormayın ya çok kötüydü kusma bulantı ishal hastanede bile yattık salgın varmış çok şükür şimdi iyi dolayısı ile son haftam çok stresli geçti girmedim bende buralara canlarım :)

Dün internetimiz gitti yazamadım bir gün uzak kalmak bile çok kötü geldi vallahisenağlama
Ama aeben ve zili hep aklımdaydınız :))))))
dün ki menümü yazayım bari

7:30
Portakal suyu
10:15
3dl kızarmış ekmek
domates maydanoz
1k.k peynir
2 kaşık marmelat

13:40 1,5 avuç leblebi

16:10 6 köfte
yoğurt
salata

19:55 süt,3 tane kayısı

Regli dönemi kapımda bugün çok açıktım yiyorum yiyorum doymuyorum aebenin ekmek üstüne marmelat yoğurt ve tarçınını yaptım o ne müthiş bişey yarın 3 dilim ekmeğide onamı ayırsam diyorum yaktın beni aeben:)))

09:20 3 dl ekmek, 1kk peynir, domates ,maydanoz,marmalet,yoğurt
12:10 10 tane badem,1avu. beyaz leblebi
15:30 1tabak yeşil mercimek çorbası,1tabak kabak,yoğurt,domates
16:00 Biliyorum çok anlamsız gereksiz ama doymadım bugün(çok kötü olmuş dimi
19:10 ızgara tavuk,salata,yoğurt

ooooffff şiştim bu neydi
1 tabak domates soslu karışık kızartma+sarımsaklı yoğurt vehavuç salatası
daha bişe yemem zannımca
zillicim sağol tarif için kuzummmm

11.00
1 dl ekmek..1 kk peynir..3 zeytin..1 domates..maydonoz..yeşil çay..
15.00
balık fırında 1 sogan 1 biber..yogurtlu kabak(balıgı bitiremedim)
19.00
1 tabak ıspanak..4 ks yogurt..
22.00
2 gün kurusu..1 ceviz.. rezene cayı

bende az önce gelebildim evime,acaip yorgunum çocuğum ben gelene kadar uyumuştu hep beni aramış evin içinde kendimi acaip kötü hissettim kıslar..ilk uzun süreli ayrı kalmamızdı..(6 saat kadar ve gece :çok üzgünüm: )nasıl alışacağım ben onu bakıcıya bırakıp okula gitmeye :a015: offf offf walla o kadar yorgundum eve gelirken arabada toparladım kendimi çocuğum beni iyi görsün biraz oynayalım edelim diye koşarak çıktım merdivenleri ama uyumuştu yawrum,emziremedimde :a015: çok kötü hissediyorum kendimi..ağlayıp eşimide üzmeyeyimde diye çalışma odasına kapattım kendimi işim bitmedi biraz daha bakınayım dedim...sanatla uğraşanlar duygusal olurlar derlerya ben biraz fazla duygusalım sanırım,yada annelik mi çok zor bilmiyorum.çocuktan sonra iyice sulugöz oldum çıktım...:a015: anladımki ben çocuğumu annemede olsa bırakamıycakmışım,eşime bile ilk kez bir saatten fazla bırakınca fena oldum...
normalde okulda 9-10 saatim geçiyor yani bu günkinden dahada fazla,nasıl işe başlıycam bilmiyorum,bu duruma alışabilecekmiyim bir uzmandan yardım almadan ....:uhm: sizinde kafanızı şişirdim kusura bakmayın kıslar,yazmasam içimde şişecekti ve resmen hüngür şakır ağlıycaktım sesimi sala sala,bu saatte milletde noldu diye merak edecek ve eşim çok üzülecek kendine güvenmediğimi yada iyi bakamadığını sanarak...
mmmf afiyet olsun şekerim,yaz kızartmasız geçmez valla,patlıcanları topluca karıştırarak yağlamak iyi olmuyor daha evelde yazmıştım yavan kalıyorlar,onlara krem sürer gibi tek tek yağ sürüyorum ben birde öyle denersen iyi olur..sanırım patlıcanlar iyi olmadı demiştin bu gün aklımda yalnış kalmadıysa..bende okula kabak kızartıp götürmüştüm bu gün öğlen için...mis gibi olmuştu valla..tabi sarmısaksız yoğurtla yedim evde olsam sarmısakta ezecektim içine ama okulda hoh desem koro gurubu olduğu gibi yere serilirdi herhalde.:roflol:
herkese iyi geceler,umarım sabaha kadar kendimi toparlarım biraz daha...

Son düzenleme:
opuyorumnanaktan SINAVLAR İÇİN ÇOK SEVİNDİM RESİM SENİ NASIL STRESE SOKTUGUNU BİLİYORUM .....:1ninca:
YAHU HEP HASTA YAVRU KUZUM MAVİŞİM YA..... NAZARMİ DEGİYOR NEDİR.
YOK CUECAM MENÜLERİN GAyet güzel afiyet olsun bende öyleyim regl döneminde çok yiyyorum ama bu kilo vermemem için engel deyil ...:jeyyar:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishadi sultanım 5. rakamlardayım dede kutlayalım ...:lepi:

ah zilim annelik böyle bişi işte ....umarım kolay atlatırsın bu durumu ..:1hug:

Menün çok güzel canım. Akşam ki kabağın içine kıyma falan da koyulabilirmiş ama sağlık olsun. Güzel kilo vermeler.

Mikemmel :lepi:

Ben bi suç işledimmmm arkadaşım geldi işyerine yemeğe yemekten sonra çok ısrar etti türk kahvesi içelim diye yarım fincan şekersiz içiverdim yaaa ama çok pişman oldum içtikten sonraeyvahedigeldismile

Kıyamam ya bişiy olmaz arada. Şekersiz içmişsin hem. :1hug:

Öğlenle akşamın arası çok yakın sankim abla. Akşamı biraz daha geçe çeksen. a.s.

Mercimek çorbasında un yoktu değil mi canım.
Öğlenle akşam arasında iki ara olmuş ama sende yazmışsın zaten.

:CüvCüv: Allah sağ salim kucağına almak nasip etsin canım.

Ben kilo bildirmeyeceğim abla biliyrsun zaten de hatırlatayım dedim.

süpersin :lepi:

Canım uzun uzun daha önce de yazmıştım sana ama okudunmu bilmiyorum.
Sen ne kadar dert edersen bebeğin o kadar zor alışır. Sen ne hissediyorsun hepsi onu aynı oranda etkileyecek çünkü.
Tüm çalışan anneler nasıl alışıyorsa sende öyle alışacaksın. Ve göreceksinde aslında şu an tasalandığın kadar da zor olmayacak.
Oldu da alışamadın o zaman ayrılacaksın işinden başka yolu yok.
Hangisi seni daha mutlu yada daha mutsuz edecek düşün derim.

Bende dün ki menümü ekliyorum.
Sabah
Yarım domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, 2 dilim salatalık, 1 dilim buğday ekmek

Öğlen
4 ızgara köfte, az patlıcan salatası, 2 yk z.yağlı bamya

Ara
1 portakal

Akşam
tavuk ciğer sote (yağsız ve biber-soğan eklenerek), salata, yoğurt

Ara
1 çilek

Eminim zamanla düzene girecektir ziligurti her değişim önce böyle dengesizlikler yapıyor ne yazıkki hayatımızda umarım koccaman bir gülümsemeyle geçer bu gününkaydirigubbakcemile3

Az önce tartıldım cumaları tartılıyoruz diye
geçen cuma 61.100
bugün 59.800:dance: ay çok mutlu oldum

merhaba arkadaşlar bu gün itibari ile tekrar başladım:)
Aebencim başlangıç tarihini bu gün olarak değiştirebilirmisin tabi kilomuda utanarak yazıyorum 86klava: olarak değiştirmen mümkün olabilir mia.s.

Aeben süper bi paylaşım olmuş beni daha bi coşturdu vallahi çıktılarını alıp dolabıma yapıştırmayı bile düşünüyorum.....

ÇOK GÜZEL MENÜN İREM AFİYET OLSUN ....
TAMAM CANIM TARTILMA SORUN DEYİL :1hug:

EVET ÖGÜN ARASI 3.5 SAAT AMA İNAN OKADAR BİLE ZORDANDIM REGL ÖNCESİ KIZIZİ BİRDE ZATEN SIK YEMEM GEREKİYOR . ANCAK OKADAR AYARLAYA BİLİYORUM ...:1hug:

YORUMLARINDA ÇOK GÜZEL BANA GEREK KALMAMIŞ ...hihoyyyt
TEBRİKLER FISTIK ......alkisalkisalkis
merhaba arkadaşlar bu gün itibari ile tekrar başladım:)
Aebencim başlangıç tarihini bu gün olarak değiştirebilirmisin tabi kilomuda utanarak yazıyorum 86klava: olarak değiştirmen mümkün olabilir mia.s.
TEKRAR BAŞLAMA TARİHİNLE EKLERİM CANIM . OLSUN İNSANIZ KİLODA ALMAMIZ OLUYOR VERMEMİZDE . ÖNEMLİ OLAN HEDEF...:1hug:

Bende yenı gÖrÜyorum daha ...fazla bakmadan sıze koydum sıtede daha okunacak Önemlı yerlerde var bıraz Çevırı oldugundan zor anlaŞılıyo ama ....boŞ bır vaktımde gÖz atatayım sızlerde bakın ....

Feeyong altta durma canım yaz bikaç gündür takipdasin canım hoş geldin varmi verecek kilon .?

günaydın kızlar
kilom 60.7
pazartesiden beri 100gr vermişim ne güzel sabah kocam haftada 100 grdan senede 5.200 gr verirsin iştye ne istiyosun dedi bana dalga geçti
neyseki geçen cumadan bu cumaya 500gr vermiş oluyorum sanırım

ee ben biyerde yanlış bişeymi yapıyorum acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…