Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ŞenizSULTANIM SIKI DÖNDÜN HADİ BAKALIM YARINDA ARKADAŞLARINLA COZUTMA BANA SÖZ VERDİN ..:jeyyar: ARTIK KAÇAMAK YOK .

ŞenizSULTANIM SIKI DÖNDÜN HADİ BAKALIM YARINDA ARKADAŞLARINLA COZUTMA BANA SÖZ VERDİN ..:jeyyar: ARTIK KAÇAMAK YOK .

sözüm söz ablam-tatlicadiarzu- surda yaza ne kaldı onlar yesinler kremalı pastaları ben ögle yemegimi yicem gelmeleiren yakınsengözlerimebaksanab

günaydın çıtır çıtır hatunlar
aebencim ne yapsam bilmemki etsiz yapsam eşim hööööytttt diicek :)
etli yapsam içim rahat etmiicek
ekstra yağ koymasam su götürmezmi :)
akşam yatarkn 1 bardak süt içtim eşimle biraz konuştuk sonra hadi kalk pasta yiyelim dedi:)
afiyet olsun canım dedim
hmmmmmm dünkünden daha güzel harika hadi kalk bak uyuyamazsın diye diye yedi canım istemedi valla şaşırdım ekstra bi çaba sarfetmedim reddederken çok enteresan gece 12 de pasta almaya yollarım ben onu normalde sanırım monti amcamın sayesinde kan şekerim yükselmediği için canım tatlı istemedi

menümü öğleden sonra verirrim kahvaltımı ettim
kepek ekmeği var evde şu bimdeki papatya kepeklerden onlardan bir parçasını ikiye bölüp kızarttım böylece kan şekeri değerini bi parçada olsa azaltmış oldum peynir domates salatalık biber yeşil zeytin ve 3 bardak çay içtim

kafama ne takıldı dün akşam mesela misafirliğe gittim börek,pide türü bişey-kek ıslak kek türü bişe - ve patates salatası var geçen gün başıma geldi çünkü
şimdi böyle bi durumda ne yenir:S
sadece bana özel hazırlanmıştı başka kimse yoktu tabii o zaman yedim ama şimdi böyle bişi olsa ne derim kibarca nasıl reddederim ve ne yerim:)))))

ben sabah yine üşüttüm herhalde... bu havalar beni hasta ediyor . menüme 1 br tarçınlı süt eklendi şimdi.....
geçmiş olsun şeker:teselli:

monti amcamdan mı ki ben de dün kızım çilekli pastasını yerken hiç canım çekmedi..
yani özel bir çabaya gerek bile kalmadı daha önce krize girerdim..
bir de acaip bir şişliğim vardı dünden buyana şişlik yok oldu sabah kalktığımda gözlerim şiş şiş oluyorrdu bugün sabah gözlerim fabrika çıkış ayarlarındaydı:1ninca: ve de daha bir canlı enerji doluyum..amcamın yeğenine yaptığı iyilikmidirki..ilk günden farkedermi ki
şaşırdımm:1shok:

akrepcim farketmezmi ben dün başladım hatta öğlen öğününde başladım diyebilirim her sabah 6da oğlanı okula hazırlamaya kalkıp bidaha yatmıyorum her akşamda 9.30-10 gibi uyuyakalıyorum koltukta ama dün akşam saat 12.30 du ben cin gibiydim eşimde ona istinaden dedi uyuyamazsın pastayı ye aklında durucana midende dursun diye ama pasta isteği değildi o enerji fazlasıydı:)))
sabahta bomba giib uyandım çook şükürrr

Günaydın montici güzeller benim cumartesi misafirim gelicek napıcam ya kendime göre birşey sadece kereviz salatası geldi aklıma bir tek ona mayonez katmadan ayırabilirim kendime okadar önerisi olan var mı???
Gelelim benim dünkü menüme
1 portakal
09:30 Standart kahvaltım hiç değişmez:)))
13:30 Zeytinyağlı patlıcan yemeği+dünden kalma az ıspanak+salata+yoğurt
19:00 1 portakal
20:30 2 derisiz tavuk pirzola fırında+pazı kavurması+salata+yoğurt

dünkü menüm

8:30
haşlanmış ıspanak,peynir,zeytin ezmesi,1 dilim ekmek,çay

11:00
1 yeşil elma

13:45
haşlanmış lahana,1 kase yoğurt

18:00
elma

20:15
nohut iki kaşık,salata(lahana maydanoz domates salatalık nane zeytinyağı ve bol limon),yoğurt

aaa bak o da var her akşam erkenden yatma isteği olurken dün 11:30 da zorla yattım sabah da zorlanmadan kalktım..daha önce akşam 7 de yattığımı bilirim yaa...

ve dün de ne kadar az yemişim ama hiç de aç kalmadım

aebenim menümü dikkatine sunarım şekeryerimseniben

sabaha karşı bacağıma acaip kramp gitdi yaa ciyak ciyak bağırttı beni..
hamile iken girerdi ilk defa oldu neden ki

akrebim snedede sker düşmesi var ben öyle tahmin ediyorum . gelicem şimdi bi du alıp . asss sonra ...hehe .

GÜNAYDIN KIZLAR,
bugünkü menüm:
10:00 kahvaltı
2 dilim kızarmış tam ekmek+salça+lor+yeşil çay+tere

14:00 öğle:
ıspanak+yoğurt

lorlu salata+ taze fasulye

GÜNAYDIN KIZLAR,
bugünkü menüm:

ıspanak+yoğurt

iklimcim bi kac gündr menünde sabhları salca görüyorum ne kadr serbest olsada tuz miktarı yogun olur genelde salcanın sonra su tutmayasın:jeyyar:

ben geldim dünkü menümü yazayım hemen

sabah
3 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
zeytin ezmesi

öğlen
bayburt tava ( etli ve sebzeli bir yemekti )
1 bardak ayran

ara
1 adet elma

akşam
1 posiyon döner
1 bardak ayran ...

iklimcim bi kac gündr menünde sabhları salca görüyorum ne kadr serbest olsada tuz miktarı yogun olur genelde salcanın sonra su tutmayasın:jeyyar:

yaaa...bi salça zevkim var su tutmayım artık...
banane yaa...:sinifsinif:

tutar mıyım ki...bilmiyorumkismile

GÜNAYDIN KIZLAR,
bugünkü menüm:

ıspanak+yoğurt

alkisalkisalkisbaskülün geldimi iklimim tartıldınmı hiç ...
menün güzel canım ...
güzel dönüş olmuş gelin hanım ..sırnaşık şeydelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenay bugünleri güzel degerlendir hatatında bir ilk olacak bidaha yaşamıycan . nazlım ay düşündükçe ben heyecanleniyorum ..delikafadulden
yaaa...bi salça zevkim var su tutmayım artık...
banane yaa...:sinifsinif:

tutar mıyım ki...bilmiyorumkismile
ev salçası tuzlu olur evet ama hazır salçalar tuzsuz deyilmi? domates sonuçta bence bi mahsuru yok sultanım içinde tuz şeker un olmadıktan sonra .

Son düzenleme:
şekerim benim dünkü menüm nasıldıolumunekankayizsmile

dün ayrıca 60 dk yürüdüm ve egzersiz yaptım

şekerim benim dünkü menüm nasıldıolumunekankayizsmile
şimdi yazdım pc kapandı iyimi hepsi uçtu...sempatiksalakcinni
yeniden bakayım .... bugün işim çok bakıp kaçayım ....

ha akrebim yürüyüş yarışı haftalıklı ? aylıkmı onda göre yazayım hatta geçen ayın dükümünü bile yazabilirim ..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…