Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ianamıyorum gene yazdım okadar site onarıma girmiş gene uçtu hay allahım . 3. kez ayrıntılı yazamıycam kusura bamayın valla vaktim yok çokkkk işim var bugün temizlik var bende bu hafta ...

kısaca akrebim menün güzel fakat az okdar yersen kalıcı kilo vermeyiz bebikin menüsüne bak senin kiyle karşılaştır nekadar eksigin var bak ....

beikim menün çok güzel çok begendim yanlız akşamı miktar olarak biraz azaltmamız gerek .....
kavaltını hatırlayamadım çok menüye yorum yapıyorum takımdada kusuruma bakma emi....

günaydın zilim .......

maytabım çokk zor durumda kalırsan pattiz salatası 2 ıssırıkta börek ye ama gerçekten zorda kalırsa .. her gittgin yerde illa tabagını yemek zorunda deyilsin ...kalabalıkta al tabagı didikler verirsin kimse çakmaz .... istedikten sonra yapamayacak şey yoktur ama gerçekten istersek .

kafayı yemek üzereyim!!!!!!!!!!!

tartım geldi..gelmez olaydı..bu hafta hiç kaçamak yapmadım...1 haftadır montinin dışına çıkmadım...ama kilom 61((mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

ağlamak istiyorum..ümidim o kadar kırıldı ki...yani ilk giden 2 kilo su muydu?????
aralarda atıştırmaları bile geçiştirdim...ohaoldumsmile

reglime 1 hafta var..ondan mı şiştim acaba? yoksa hain salça gerçekten su mu tuttu?
offffffffffffffffffff.......

canımcım yürüyüşler aylık ama kilo listesini haftalık yapıyorum

kısaca akrebim menün güzel fakat az okdar yersen kalıcı kilo vermeyiz bebikin menüsüne bak senin kiyle karşılaştır nekadar eksigin var bak ....

.

tatlışım anlamadım ben yaaa
şimdi ben azmı yemişim çokmueyvahedigeldismile

akrepçim aeben yok, elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışayım aebenin müsadesi ile cnm.
menülerin az ve sebze ağırlıklı olmuş...bebik yeni katıldı aramıza ama montiyi çabuk kavradı menüleri mümkün olduğunca dengeli tutmaya çalışıyor.opuyorumnanaktan
öğelnide akşamıda hem az tutmuşsun hemde sebzeye yüklenmişsin.öğlen tüketebiliyorsan et ürünü bişey yeseydin dahada dengeli olacakmış kanımca sositososito az yiyerek ilk etapta fazlaca kilo kaybedersin fakat sürekli az yiyerek dengeli beslenemessin,bir süreden sonrada az yemek canına tak edip normal seviyede yemek yemeğe geçince hooop geri gelir kilolar.öğünlerinde montiye uygun yiyeceklerle karnını güzelce doyur.tabii ekmekği sadece sabah kahvaltılarında yemek kaydıyle ve tam tahıl ekmeğiyle..(varsa carrefoursanın tam buğdayını şiddetle tavsiye ederim bir dilimle taş gibi doyuruyor karnını,sert buğday unu ve tam tahıl unuyla yapılmış bir ekmek) menülerini dengeli biçimde arttırmanda fayda var...

hmm anladım tatlışım..
çok teşekkür ederimŞeniz
ama ben özellikle az yemiyorum doyana kadar yiyorum..
öğlen aslında etli dolma vardı ben pirinç içerikli olduğu için lahana haşlattım ama yoğurdu bol yedim..
akşam da eve geç döndüğüm için bol salata hazırladım kendime ve yoğurdu da gönlümce yedim...nohutta bir gün önceden kalanlardı
yoğun çalışınca fırsatım olmuyor aslında...
ekmeği ben de carrefurdan aldım canım..
düzene oturucak mutlaka...çünkü kendim için istiyorum zayıflamayı..

haa birde aklıma gelmişken.....
protein ağırlıklı beslenmek istediğiniz günlerde yada protein öğününde en hafif hayvansal protein olarak yumurtayı tercih edin..özellikle yumurts salatası yapın(ben az evel yedim) sabah yumurta yemediyseniz haşlayın bir yada iki yumurta booool yeşillikle (maydonoz ,taze soğan,semizotu,taze nane,isterseniz roka ,tere, marul ) limon,zeytinyağı,tuz isterseniz pul biber ooooh mis gibi bir öğün.yanınada ayran için ayran yoksa içine birazda peynir doğrayabilirsiniz..(ben iki tanede kornişon doğruyorum) walla süper bir menü olur montiye de uyar..hemde et yediğinizde aldınız yağı almamış olursunuz.yumurta en masum protein kaynağıdır unutmayın kızlar....

Kızlar akşam dışarda olucam napsam acaba ne yesem genelde fasfood yerlerde yemek yediğimden burgerking teki tavuklu salatadan yesem olurmu ki acabaa

Kızlar akşam dışarda olucam napsam acaba ne yesem genelde fasfood yerlerde yemek yediğimden burgerking teki tavuklu salatadan yesem olurmu ki acabaa

neden olmasın yanında da ayran içersin olur biter şeker

merhaba kızlar
dun bu topiği maytap arkadasımız onerdı bende okudum okudum bugunden ıtıbaren bende basladım vatana mıllete hayırlı ugurlu olsun su an 68 kıloyum 60 olmak ıstıyorum

sabah yarım greyfurt suyu
kahvaltı bır dılım ekmek domates salatalık

oglen
1 kepce mercımek corba , az makarna ve yogurt

ara ogun yesıl cay lımonlu sıcak su

aksamıda yarınla bırlıkte yazayım
benım kafama takılan aksam yemegınden sonra mesela 2 saat sonra felan cok acıkırsak bır porsıyon meyve yıyebılırmısyızz?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…