Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bak aebende çare tükenirmi*kaydirigubbakcemile3
kalanını biraz pişir öyle koy dondurucuya ..
yaptıgım marmelat güzel olursa çıkarırsın bi kaç hafta sonra dondurucudan yaparsın marmelat ...

teşekkür ederim olumunekankayizsmile

canım, yine sabırsızlık yapıyorum ama bana cevap yazmadın... kızgın mısın hala:sm_confused:

canım ben geçen alacaktım, ama içinde pirinç vardı diye cesaret edemedim.. aebenim daha iyi bilir..
tabi bide pirinç oldugundan .mucuks iklim .
hep öyleyiz bi eve bir pc koşuyorum bazan .....kaydirigubbakcemile3 resim koyarken evet dikkat et yüz koymana gerek yok yada tekrar sil ....a.s

kıslar bana müsade . çıkayım artık ......hayırlı günler herkese....

duşa diye gittim banyoyu dip köşe temizledim çıktım bu seferde,oğlumu yedirdim içirdim oyun minderine bıraktım hoop oradan mutfağa gittim ton balıklı salata yapmak için kendime.mutfağı toparladım bir yandanda laelaelaelaelae spora gitmeden hemen önce yememek için erken yiyiyorum akşam yemeğimi,milletin öğle yemeği yediği saat neredeyse kaydirigubbakcemile3 napiiim dolu mideyle tıkanıp kalıyorum geç yersemde...
tabii ben bunca şeyi halletmeye çalışırken salamı aldım geldim oturma odasına oğlum oynarken bende yanına oturur hem yer hemde onu oynatırım dedim ama oyun halısında uyumuş kalmış kuzum benim,üsütünü örttüm şimdide salatamı yiycem.saçımı kurutup fön çekip koşa koşa (oğlumu babasına bırakıp)markete ordan spora ordan gelip arkadaşla 7 km yürüyüşe:) akşama hayrım kalırsa girerim artık kalmassa yarın görüşürüz kızlar....iyi akşamlar herkese..

kızlar, menüme dediğim gibi uydum. hiç ara yapmadım.elam çayı içtim bol bol. kesti sanki...
yarım saat sonra akşam yemeğimi yiyeceğim.
gece de elma çayıyla geçirebilirsem, bugünü hayırlısıyla atlatmış olacağız...

oyy bu ne tempo zilim!
bu kadar işin üstüne 7 km de yürüyebiliyorsan gerçekten dengeli besleniyorsun demektir...
bu arada sen öğretmenlik yapıyor musun, ara mı verdin

kızlar bende reçel yap aldım koyu kıvamlı olsun marmelatım diyerekten sempatiksalakcinni ama bi baktım içindekiler kızmına şeker var bundaaa.. gidip geri vereyim bari

aebenim sulatımın tarif ettiği marmelatı yapıcam ama 1 farkla kayısı yerine incir koycam ok mi?

olur nurom neden olmasın hatta o ara evde hacı hurması vardı 3 tanede ondna koymustuk içine yalnız bnce elma az vişnede aebenimin dedgi gibiaz gelebilir onu göz kararı ayarlarsın yaklsık bi sana kutus kadar olmstu bayada yemiştim bndehihoyyyt

ablam ya bn dün incir tatlısını dneyim dedim hiç kıvamlı olmadı acap neden

Yine takım bu topikte...... Özletiyorsunuz kendinizi ama.... Kıskanırım vallaha takımımızı ihmal ederseniz....kaydirigubbakcemile3

kısss sinem sen yine buralarda msın bizdiz yapamıyorsun dimii:jeyyar:

Allh kolylık versin canım ya bu ne performans böle anam böle atılır giderim haftada 3 gün deraneye gdyom o bile yoruyo bni anamben yaslanmsımda haberim yoklülülülülülü

kızlar bende reçel yap aldım koyu kıvamlı olsun marmelatım diyerekten sempatiksalakcinni ama bi baktım içindekiler kızmına şeker var bundaaa.. gidip geri vereyim bari

nurom senin reçel yap kullanmana gerek yok marmelat zaten koyu oluyo içine elma koyuoruz ya o kıvamını veriyo hiç koyma verbiliyosanda geri ver:hulya:

günaydın .....
akşam k.k ya girilmiyordu kaçkere denedim .... sizlerde girememişsiniz anladıgım kadarıyla ....
günaydın iklim . erkencisin .

Gunaydın herkese.

Dün yediklerimi ekliyorum hemen. Yarın büyük gün :)
Sabah
1 kk peynir, yarım domates, 5 zeytin, 3-4 dal maydonoz

Öğlen
15 misket köfte (üzerine domates sos ve yoğurt ile), salata

Akşam
Canım bişiy istemedi. 1 elma yedim.

günaydın .....
akşam k.k ya girilmiyordu kaçkere denedim .... sizlerde girememişsiniz anladıgım kadarıyla ....
günaydın iklim . erkencisin .

evet canım...
kendi kendimi inandırdım, secret yaptım..bu hafta çok güzel kilo vereceğim çünkü hiç kaçamak yapmayacağım...

menüm:
sabah 9:00 1 dilim tam ekmek+marmelat+bol yeşillik+yeşil çay

öğle 13:00 mercimek çorbası(unsuz patatessiz)+bol yeşil+peynir

akşam 17:00 tavuk sote+yoğurt+salata

bu arada tartım yine bozuldu, servise yolladık. ben pzt ancak tartılabilirim.

iştahınmı kesik erem sabah ekmekde yememişsin . akşam yemegide ... tamam böylede kilo verirsin ama çok az olmuş menün ..:hulya:

benmi oburum sizmi çok azyiyorsunuz anlamadım .:uhm:kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
menü güzel iklimim yanlız hiç aranyok dayna bilecekmisin sen böyle ben araszı yapamıyorum biliyorsun . sende daha sık açıkıyorsun . böyle zorlamazmı seni vur diyincede öldürüryorsun .guclubacismile
dünkü menünde güzeldi öyle bittimi gün .?
bu arada tartım yine bozuldu, servise yolladık. ben pzt ancak tartılabilirim.
tamam fıstık .zemuszemus

abla inanılmaz bişey
tartıda kıpırdama yok
ama 3 yıl önce aldığım 40 beden pantolon oldu bana
üzerime oturdu elbet ama oldu yani 2-3 hafta sonra rahat rahat olur
ama tartı kıpırdamıyor niye????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…