Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

abla inanılmaz bişey
tartıda kıpırdama yok
ama 3 yıl önce aldığım 40 beden pantolon oldu bana
üzerime oturdu elbet ama oldu yani 2-3 hafta sonra rahat rahat olur
ama tartı kıpırdamıyor niye????

2 hafta önce aldığım 48 beden pantolon belinden 6-8 cm kadar bollaştı ama tartı aynı.
40 beden pantolon normal kalıp (geniş kalıp diyorlar ona) 42 beden falan olmalı
ama tartıda kıpırdama yok nası bişey bu yaaaa

menü güzel iklimim yanlız hiç aranyok dayna bilecekmisin sen böyle ben araszı yapamıyorum biliyorsun . sende daha sık açıkıyorsun . böyle zorlamazmı seni vur diyincede öldürüryorsun .guclubacismile
dünkü menünde güzeldi öyle bittimi gün .?

tamam fıstık .zemuszemus

akşam yemeğinden sonra bir avuç leblebiyle bitti canım...
bugün de kendimi koşullayayım diye ara yazmadım... elma çayı kesiyor..

salının menüsü
gözünüz yemek yeme görsün .ha hay ..sırnaşık şey

8 30. kavaltı ...
1yumurta omlet.. k.k. peynir..salatalık .,

10 30. 1kutu süt yağsız 1 portakal ...

13 30. ögle.
1 tb nohut.... salata ....1 kase yogurt ... 1kase kısır ..

17.00..
4 ceviz k.k peynir..

18.45.akşam .
. tonlu salata .....

21. 1 br süt.. ( yağsız )..

1.5 saat yürüyüş...
20 dk pilates...
tekrar 30 dkyürüyüş ....
2lt su

dünün menüsü.
kavaltı 9.00
3 dl ekmek .. k.k peynir.. marmelat ..sögüş ..

13.00... öglen.
1 tb spagetti sadece ygourtlu ...
2y.kş. madımak ...
1kase pırasa salatası ....

17.30...10 çilek . 1 incir.. 1 salatalk ..7 badem .

19.30..akşam .
2 yum . omlet....k.k peynir..tere roka....

21.00 y.elma ....

1 saat normal yürüyüş ....
2 lt su ...

Son düzenleme:
abla inanılmaz bişey
tartıda kıpırdama yok
ama 3 yıl önce aldığım 40 beden pantolon oldu bana
üzerime oturdu elbet ama oldu yani 2-3 hafta sonra rahat rahat olur
ama tartı kıpırdamıyor niye????
zemuszemus çok spor yapıyorsunya fatum, yağlarınla kasların yer degiştiriyor yani baskülde agırlık farkı olmasada yağların eriyor . ne yapıyorsan devam etttt. sonun baskülde iner merak etme . ....sositososito:lepi:

Son düzenleme:
zemuszemus çok spor yapıyorsunya fatum, yağlarınla kasların yer degiştiriyor yani baskülde agırlık farkı olmasada yağların eriyor . ne yapıyorsan devam etttt. sonun baskülde iner merak etme . ....sositososito:lepi:

abla ne diyorsun bazen gece yattığımda bacaklarımın ağrısından sızısından uyuyamıyorum...
120 -140 dk arası 5.2 - 5.6 km hızla yürüyorum
300 -360 calori harcıyorum
ve monti yapamasam da elimden geldiğince montiye uymaya çalışıyorum

abla ne diyorsun bazen gece yattığımda bacaklarımın ağrısından sızısından uyuyamıyorum...
120 -140 dk arası 5.2 - 5.6 km hızla yürüyorum
300 -360 calori harcıyorum
ve monti yapamasam da elimden geldiğince montiye uymaya çalışıyorum
olacak bu iş hadi biraz zaman acele etme ....Şeniz

benbi pilates yapıp gelem ....:1hug:

geçen gün tansiyonum 7 ye 4 olmuş ama hiç hissetmedim biliyor musunuz?
yani ne bi baş dönmesi ne halsizlik....
zaten soyaçekimden tansiyonumuz düşük bizim...
12-6 olsa yüksek gelir bana ama hiç bu kadar düşmemştii....
oyüzden artık biraz tuz kullanmaya başladım

günaydın kızlar akşam k.kda problem vardı yine menümü yazamadım şimdi yazayım
kahvaltım(11:00)
peynir, yarım dilim tam buğday ekmeği,maydonoz,1 zeytin

17:30 1 kuru incir

akşam(20:30)
1 tabak tavuklu mantarlı sote,maydonoz,ayran

21:00 1 kuru incir

şekersiz çay

3 litre su

nurom senin reçel yap kullanmana gerek yok marmelat zaten koyu oluyo içine elma koyuoruz ya o kıvamını veriyo hiç koyma verbiliyosanda geri ver:hulya:

geri verdim zaten sultancım. marmelat accayip güzel oldu yanlızzz süppperr oldu yaaa.. böğürtlenli çilekli gibi oldu.. her sabah yesem çok mu olur?

iştahınmı kesik erem sabah ekmekde yememişsin . akşam yemegide ... tamam böylede kilo verirsin ama çok az olmuş menün ..:hulya:

benmi oburum sizmi çok azyiyorsunuz anlamadım .:uhm:kaydirigubbakcemile3

Canım evet dün iştahım yoktu. Babaannem hasta annem bakıyor. Kızıma da annem bakıyor. Ona üzlüyorum. Çok yoruluyor annem onu akşamları öyle görünce iştah falan kalmıyor. Kızımı kreşe vermek istiyorum annemin yükü azalsın diye ona da izin vermiyor.

Ay cnm o ne öyle. Allah korusun dikkat et kendine.

şekersiz çay

3 litre su

Sen sanırım geç kalktığın için iki öğün yapmak durumunda kalıyorsun. Ama menü gayet güzel şekerim.

iremcim bizim ırsıyetten düşük tansiyonlar
anneannemin düşüktü annemin de düşük benim de...
12/6 bize yüksek geliyor

mesela annem şeker hastası
benim tatlı yemişken karnım tokken şekerim bile 90 ı geçmez çok şükür

Canım evet dün iştahım yoktu. Babaannem hasta annem bakıyor. Kızıma da annem bakıyor. Ona üzlüyorum. Çok yoruluyor annem onu akşamları öyle görünce iştah falan kalmıyor. Kızımı kreşe vermek istiyorum annemin yükü azalsın diye ona da izin vermiyor.

Ay cnm o ne öyle. Allah korusun dikkat et kendine.

Sen sanırım geç kalktığın için iki öğün yapmak durumunda kalıyorsun. Ama menü gayet güzel şekerim.

evet aynen öyle sırnaşık şey

Günaydınlarrrr bugün hasta olmama rağmen kendimi çok iiii hissediyorum çok hafifledim ya akşam geç yemek ve abur cubur yemeyince oldu bu heralde veeee ben de monti kitabımı sipariş verdim dün akşam gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum sıra geldi dünkü menümü yazmaya
1 portakal
Sabah
2 dilim ekmek-Salatalık-domates-zeytin ezmesi-peynir-maydonoz-kırmızı tatlı biber ve şekersiz çay
Öğlen
1 dolu tabak nohut ama suyunu yemedim azda olsa biraz yağdan kurtuldum:)) salata ve yoğurt
Arada
1 kupa yeşil çay
akşam
1 tabak taze fasulye- yoğurt-acele yedim salata yapamadım salatalık yedim
yatmaya yakın
1 kupa yeşil çay
Spaor olarak ta sabahları işe gelirken otobüsten inip 45 dk yürüyorum

şekersiz çay

3 litre su

nurom menün içerik olaraktan monti amcama uygun amma takımda da söledim kahvltıda ekmegi cok az yiyorsun veee kahvltıyla aksam arası cok fazla sadece 1 incirle gecstrmişin sankim onun yerine saat 3 gibi bi ögle yemegi için hafif gecstrsen daha ii olurdu sankim:hulya:

geri verdim zaten sultancım. marmelat accayip güzel oldu yanlızzz süppperr oldu yaaa.. böğürtlenli çilekli gibi oldu.. her sabah yesem çok mu olur?

güzel olmasına sevindim afiyet bal seker olsun balları kaymakları recelleri aratmasınsempatiksalakcinni
abartmadıktan sonra yiyebirsin aeben takımda da bahsetmiş marmelatın degeri 22 arada kahvltıda yersin bazrnde ara ögün olrak yogurtla yersin sana kalmıscokacimcoook

arkadaşlar bende bir zayıflama ilacı kullanıyorum ve çok memnunum sizlere de önermek istiyorum ancak forumda böle bir konu açmak ilaç ismi vermek yasak mı ?

Günaydınlarrrr bugün hasta olmama rağmen kendimi çok iiii hissediyorum çok hafifledim ya akşam geç yemek ve abur cubur yemeyince oldu bu heralde veeee ben de monti kitabımı sipariş verdim dün akşam gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum sıra geldi dünkü menümü yazmaya
1 portakal
Sabah
2 dilim ekmek-Salatalık-domates-zeytin ezmesi-peynir-maydonoz-kırmızı tatlı biber ve şekersiz çay
Öğlen
1 dolu tabak nohut ama suyunu yemedim azda olsa biraz yağdan kurtuldum:)) salata ve yoğurt
Arada
1 kupa yeşil çay
akşam
yatmaya yakın
1 kupa yeşil çay

menün güzel canım yalnız unutma bu beslenme seklinde biz aebeninde sürekli tekrar ettgi gibi yemegin yagı tuzu salcası kısmıyla ilgilenmiyoruz suyunu süzmseden olurdu ama içine öle sindysede sen bilrsinyerimseniben aksamıda illa salata olucak diye bişy yok yediklemizin toplam degerini düsrmesi için degeri dsk olan yeşillik yememiz gerekiyor salatalık iyi bit tercih olmus ki zaten sebze yemegi yemişşn yanında sadece yogurtlada güzel bir ögün olur kendilerikaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bende bir zayıflama ilacı kullanıyorum ve çok memnunum sizlere de önermek istiyorum ancak forumda böle bir konu açmak ilaç ismi vermek yasak mı ?

satış temsilciliğinizin hakkını veriyorsunuz anladığım kadarıyla..isteyenlere özelden yazabilirsiniz ama ilaç ismi vermek yasak..

iremcim bizim ırsıyetten düşük tansiyonlar
anneannemin düşüktü annemin de düşük benim de...
12/6 bize yüksek geliyor

mesela annem şeker hastası
benim tatlı yemişken karnım tokken şekerim bile 90 ı geçmez çok şükür

Rahatsız etmiyorsa sorun yok canım. Annene de geçmiş olsun.

1 portakal
Sabah
Öğlen
Arada
1 kupa yeşil çay
akşam
yatmaya yakın
1 kupa yeşil çay

Süper bir menü maşallah. Nohut etsiz dir zaten sormaya gerek bile yok yerimseniben

satış temsilciliğinizin hakkını veriyorsunuz anladığım kadarıyla..isteyenlere özelden yazabilirsiniz ama ilaç ismi vermek yasak..

vereliniortak

tuzu kesnem hata zaten fatu şu dengesiz diyet hatalarından vaz geçsen ..kaydirigubbakcemile

şekersiz çay

3 litre su
nurom öglen nerde .... 5.5 saat aç kalmışın hemde y dl ekmekle . kafamçokkarıştı
menünde hata olarak bişi yok ama .a.s aç kalman dışında ..
hergün yme istersen nurom bazan yumurtalı kavaltı bazan baznanda ekmekli yanında yersin marmeladını . ve tatlı canın çok çektiginde diger ögünlerdede yiyebilirsin ..
1 portakal
Sabah
Öğlen
Arada
1 kupa yeşil çay
akşam
yatmaya yakın
1 kupa yeşil çay
menün gayat güzel canım tebrik ederim ...alkisalkisalkis akşam zaten sevze yemişssinilla salataya gerek yok yani salata sebze aynı katagöride ... nohutun yağıda okadar öenmli deyil sıvı ve zeytin yağıysa ve çok yağlı deyilse suyunu yiyebilirsin bi sakıncası yok yani...

X