Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

selam montinin güzel hanımları bn gecktim bugün neler olmus neler alınanlar darılanlar özür dileyenler bebek ismi düsünenler maaasallh kaynatmsınız yine hanımlarzemuszemus aramıza yeni arkdslar gelmiş hosgelmiş safa getrmişlerolumunekankayizsmile

elvan ablam cok gecmiş olsun rabbim sifanı versin biranevvel dikkt et emi kendineyerimseniben

MErhaba güzel bayanlar dünkü menümü yazayım ben
1yeşil elma
Kahvaltı Domates-Salatalık-Maydonoz-peynir-2 dilim ekmek- şekersiz açık çay
Öğlen Yarım tabak tavuklu bezelye yemeği-Yarım kase yoğurt-1 büyük kase salata
Akşam 1 tabak taze fasulye-az salata ve az yoğurt
Nasıl olmuşmu bide paylaşmadan edemicem pazartesi başladım montiye ve bu sabah tartıldım 900 gr vermişim çok mutlu oldum ama pazartesi regl olmuştum bu kilo farkı ondan olabilirmi acaba pazartesi kilom 66,20 bu sabahki 65,30:sm_cool:

yeme pilav vs . dayan bak ben vala hasta halimle yaptım künefeyi . tadına bile bakmadım ....:umursamaz:
ha resminide çektim fırsat bulunca eklerim yemek bölümüne tarifiyle ..boshayallersmile

Son düzenleme:

benimde vişnem var şişede onu açıcam şimdi yavaş yavaş açıyomki patlamasın diye :) nasıl yapıcaz marmeratı? bu arada evde kuru üzümde var kuş üzümüde var. onlarıda içine atsam nasıl olur aebencim yaa.. kuş burnu almayım şimdi yaa.. nasıl yapabilirim? incirde koyabilirim içine elmada.. nasıl yapabilirim acaba? sen marifetli hatunsun anlarsın bu işlerden de :)

ben geldim arkadaşlar gg dan aldığım kitap ulaştı elime tamda öğle yemeğinde geldi bu öğle yemeğimde yumurtalı ıspanak yoğurt ve salata yedim 2 dilimde ekmek şimdi işlerim yığıldı çok oyalandım halledip geleceğim görüşmek üzere

pankart açayım bari adımı .:roflol:
okuyunca silerseniz sevinirim .:1hug:
bu arada az spagetti haşladım 3. dk .haşlanmış incelerden ..
azda madımak yemegim var akşamdan yanınada az pırasa salatası yaptım .cokacimcoook gelin beraber yiyek .
ben hasta olunca niye iştahım hiç azalmaz.laelaelaelaelaehasta hasta hoşaf koymaz tasta ..:roflol::roflol::roflol::roflol:

ablam sanırsam kuru üzüm monti amcama uygun degil ama sen onun yerine kuru kayısı yada kuru incir katabilrisn bn anneme yaptrmıstım az kuru kayısı katmıstık birazda ceviz elma rendeledi vişneyle süper olmustu valaa aslında buy marmalat işi hayl gücü ve tamak zevkine kalmıs ama muhakkak dene yogurtla süper oluyoryerimseniben

kuzum ekmegi sadece kavaltıda yedigimizi özellikle not olarak yazmıştım menünün altına gözünden çaktı galiba .
ben bi karnımı doyurayım ..
sultanım top sende ....

Aslında özlem arkadaşınız hala burada ama yüzü tutup mesaj yazamıyor mafoldumben işin aslı bir süre önce bir deprem felaketi yaşadık ve her şey çok boş geldi yani kiloymuş miloymuş açıkçası ölümü düşündüm ve kızımın istediği ama yasak olan yiyeceklerden pişirdim ki monti için hepsi yasaklı listesinde :sinifsinif: en kısa sürede tekrar başlıycam tabi beni kabul edersenizboshayallersmile

Kuzunaz ben diyete 2 hafta boyunca uydum ve ilaç kullanmadan regl oldum sanada tavsiyem uygulaman ilaç ilaç nereye kadar yaklaşık 13 senedir pkos hastasıyım ilaç kullandım kilo aldım kullanmadım kilo aldım ve şuan feci durumdayım:1no2:

iklim Allah şifa versin :Saruboceq:

amin amin amin

bncede ablam ya iyilik yaramıyo bu erkek milletine bnce sen eşinide montiye alstr bölece evde zararlı seyler bulunmaz ben bzimkleri alstrmaya calıssamda olmuyo kardesim sınav hazrlnıyo sürekli canı bişy istyo eve misafr geliyo pasta böreksz olmuyo off offfflmaz:

afiyet bal seker olsun ablam hasta olunca bnm canım bişy istenmez ahh bu aralar hasta olsam keskelülülülülülü

bu arada madımak ne oluyo-tatlicadiarzu-

süper olmuş iklim yaa :roflol:
eyvallah datluma.s.
sorma,,benimki de diyet yapıyorum diye kızar, ama yanındayken de yok "o bacağındakiler ne selülit mi?" "belediye o kadar kat çıkmaya izin veriyor mu?"( göbeğimden bahsediyor...klava:) hepsi dayaklık...bir kere yanında kabak tatlısı yemiştim de --ki bayılırım-- "aşkım yavaş, söz almayacağım seninkini" diye gülmüştü...:mymeka:

sorma, benim de maalesef iştahım açılır...
ya 3 dak. haşlanan spagetti bulamadım ben.. sizinkinin markası ne acep?

sildim aebencim
hasta olunca benimde iştahım azalmaz.. :)
afiyet olsun şeker.

yoğurtla marmelatmı? tam zıt değilmi bunlar :)
kuru üzüm yasak ama pişince belki olur diyerekten sormuştum :) ama koymayım hiç.

kuzum ekmegi sadece kavaltıda yedigimizi özellikle not olarak yazmıştım menünün altına gözünden çaktı galiba .
ben bi karnımı doyurayım ..
sultanım top sende ....

afiyet olsun aebenim elimden geldignce yardımcı olurum her ne kadr senin kadr sabırlı olamasamdasempatiksalakcinni

iklimcim bn selvanın şipsak makarnasını kullnıyorum 3 dk yetiyo artıyo bile bide sanırsam aeben nuhun ankara makrnasının var demişti spagettsi az hslanan bnde onu bulmadım ama şipsak iş görüyozemuszemus

olur mu nurom tatlı niyetine yogurdunun içine kataıp afiyetle yiyebilrsin dene derim süper oluyor:lepi:

ona monti uygulatmak mıııı akannehir pilavın makarnanın yanında ekmeksiz doymuyorum diyen birine mi akannehir hayatta yapamaz o monti falan.. imkansızzz.. akşam pilavın yanında baktım ekmeği de yuvarlıyo doymuyomuşş.. ama doyduğunda da 1 kaşık fazla yemez..

arkadaşlar bişey sorucam bu diyet kan şekerini dengeleyen bir diyet galiba değilmi?

hımmmm olabileerr :1rolleyes: güzel gibi sankim :1rolleyes: nasıl yapayım şimdi 1,5 litrelik şişede vişnem var onun tamamını koysam 3 elma rendelesem tarcın koysam ceviz içi koysam 10 tane elma kesip kesip koysam bunları kaynatsam eee sonra el blendırından mı geçiricem soğuyunca?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…