Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

ona monti uygulatmak mıııı akannehir pilavın makarnanın yanında ekmeksiz doymuyorum diyen birine mi akannehir hayatta yapamaz o monti falan.. imkansızzz.. akşam pilavın yanında baktım ekmeği de yuvarlıyo doymuyomuşş.. ama doyduğunda da 1 kaşık fazla yemez..

erkeklere alıskanlıklarını degiştrmek koly olmuyo gerci ama yinede bizden sanslılar kilo konsunda ne kadr yeselerse vücu yapıları dolyısyla hemncik enerjiye cevirebiliyorlar ama sen yinede dkktli ol bnm yerime ye derken sonra kocişi şismnaltıp eyvahhh deme:jeyyar: sırnaşık şey

AMİN ....:ecrin_bebek:

:roflol: 3 velet birde onlara bedel bir koca ,bide topik ha :roflol:takımıda unutma tabi.lülülülülülü
sagol zilim akşam gözde söz verdirdi (takımda) içtim ihlamur ama bebelere bak çok titizimdir bu konuda ne var yok uygularım onlar hasta olunca ..kendime hiç bakmam hatta çok nadir ilaç kulanırım .. :hulya:
DÜN HAMLAMIŞIM ANLAŞILAN BİRDE DÜN EPRU ESNEME YAPTIRMIŞTI PİLATESİ... yürüyüş parkındada çok esneme hareketi yapmıştım . bacaklarımın tüm kasları esnemiş agrıyolar valla .... bizde arkadaşla gidecektik yürüyüşler yldaş iyi oluyor ama sabah ben onu astım mecburen .... ben hasta lunca yatmak yerine tam tersi aktif olmamayı yeylerım ve daha çabuk toparlanırım ...:kedi:..
ha bu arada bu sabah tartıldım fene deyil durumlar . cumaya bakalım ....
3 gündür menüde yazamıyorum vakit kalmıyor bi ara topluca yazarım .

ha unutmadan zilim ben kendi menülerime eleştiri ve önerilerini bekliyorum .. sakın ihmal etme ......çok bilenin bile bilmedigi vardır ..yerimseniben

Aeben canımcım kendine bakmazsan yine çocuklara zarar canikom. Kendine bak hasta falan olma yoksa bebelere kim bakar kuzummmm.

Öğlen yemeğimi yedim.
Bişiyi farkettim çok özlemişim ben düzeni.
Kilo vermesemde kendimi iyi hissediyorum.
Montiden önce hep aklımda kilo diyet vs vardı artık yok.
Sağlıklı beslenniyorum çünkü. Akşamları abur cubur yemiyorum ve mutluyum.

iklimcim bn selvanın şipsak makarnasını kullnıyorum 3 dk yetiyo artıyo bile bide sanırsam aeben nuhun ankara makrnasının var demişti spagettsi az hslanan bnde onu bulmadım ama şipsak iş görüyozemuszemus

bakayım canım markete..sağola.s.

gerçi bu hafta makarna yasak bana...cezalıyım.

arkadaşlar bişey sorucam bu diyet kan şekerini dengeleyen bir diyet galiba değilmi?
evet yasnur ......

sultanım saggol valla ben yokkken aynen benim cevaplarımı yazmışsın .alkisalkisalkis

hepsini alıntılamayım şimdi . aklımda kalanlar ... özlemim ne demek ben kaç defe denedim tekrar başladım zamanında ...... her zaman kapımız açık güzelim ....kaydirigubbakcemile5

kıslar marmelat eger peynir yemeyecekseniz kavlatıda güzel oluyor diger zamanlarda tatlıaya dayanamayanlar için tatlı niyetine ... kavaltıda illa marmelat yiyceksiniz diyede bişi yok tamamen damak zevki ...

mokrodan alıyorum iklim nuhun ankara . bildiginiz üzere sadece spagetti onunda az haşlanmısşını yiyebiliyruz . haftada 1 .2 .kere oda ...
bu arada akılını spagettiye takmışın avatarın ble spagettili. hehe .

Son düzenleme:
hımmmm olabileerr :1rolleyes: güzel gibi sankim :1rolleyes: nasıl yapayım şimdi 1,5 litrelik şişede vişnem var onun tamamını koysam 3 elma rendelesem tarcın koysam ceviz içi koysam 10 tane elma kesip kesip koysam bunları kaynatsam eee sonra el blendırından mı geçiricem soğuyunca?

kızlar nasıl yapıyolr bilmiyom ama bnce 1.5 ltlik şişe fazla gelebilir nurom annem sanırsma dolaba koydgu posetin yarısnı gözkararı katmıstı ama önce elmayı kuru kayısıyı ve cevizi blndrda püre halien getrdi daha sonra ocaa koyduktan sonra üzerien vişneleri az suyuyla eklesi pişrkende içine bi cubuk tarcın attı suyunuda vişnenin suyuna göre ayalardı cok cıvık olmasın diye:hulya:

bakayım canım markete..sağola.s.

gerçi bu hafta makarna yasak bana...cezalıyım.

canım zaten ne kadr sebest olsada cok tüketmemek gerekiyor bn monti amcama ilk basldgımda almstım sanırım 2 paket ve 350 grlıktı paketler daah gecen hafta bitti nerdeyse 2 olmstr bi paketi 3 yada 4 e bölerek yedim ve ögleyi terch ettim genlde spagetti için sende seviyosun anladgım kadryla ama yasak koyman ii olmusyerimseniben

aebenim demek elimden geldgii dilim döndügünce yardımcı olmaya calıstımkaydirigubbakcemile5

evet yasnur ......

sultanım saggol valla ben yokkken aynen benim cevaplarımı yazmışsın .alkisalkisalkis

hepsini alıntılamayım şimdi . aklımda kalanlar ... özlemim ne demek ben kaç defe denedim tekrar başladım zamanında ...... her zaman kapımız açık güzelim ....kaydirigubbakcemile5

kıslar marmelat eger peynir yemeyecekseniz kavlatıda güzel oluyor diger zamanlarda tatlıaya dayanamayanlar için tatlı niyetine ... kavaltıda illa marmelat yiyceksiniz diyede bişi yok tamamen damak zevki ...

mokrodan alıyorum iklim nuhun ankara . bildiginiz üzere sadece spagetti onunda az haşlanmısşını yiyebiliyruz . haftada 1 .2 .kere oda ...
bu arada akılını spagettiye takmışın avatarın ble spagettili. hehe .

teşekkür ederim cevapladığın için ben pilavı çok severim haşlama tarzı yapsak olmazmı yaw ohaoldumsmile birde pırasa yemeği yasakmı onu merak ettim

MErhaba güzel bayanlar dünkü menümü yazayım ben
1yeşil elma
Kahvaltı Domates-Salatalık-Maydonoz-peynir-2 dilim ekmek- şekersiz açık çay
Öğlen Yarım tabak tavuklu bezelye yemeği-Yarım kase yoğurt-1 büyük kase salata
Akşam 1 tabak taze fasulye-az salata ve az yoğurt
Nasıl olmuşmu bide paylaşmadan edemicem pazartesi başladım montiye ve bu sabah tartıldım 900 gr vermişim çok mutlu oldum ama pazartesi regl olmuştum bu kilo farkı ondan olabilirmi acaba pazartesi kilom 66,20 bu sabahki 65,30:sm_cool:
bebikkim mesajın arada kalmış hemen cevaplayım . menün güzel canım afiyet olsun . yanlız bezelye konservemi dondurulmuşmu .. umarım konserve deyildir . tazesi yeniyor ama konservesi cısss.... tam oturtana kadar ilk sayfadaki puan tablasuna bakın ......

bu arada tebrikler canım ...
yeni başlayan arkadaşlar cuma sabahı aç ve açık kilonuzu bildirrseniz ve başladıgınız kilonuzu ilk sayfaya sizleride eklerim . .a.s.

teşekkür ederim cevapladığın için ben pilavı çok severim haşlama tarzı yapsak olmazmı yaw ohaoldumsmile birde pırasa yemeği yasakmı onu merak ettim
ilk önce şunu anlayalım . pirinçcin bizce haçlama yada pilav farkı yok yagıgla ilgilenmiyoruz . önemli olan o besinin kan şekeri göstergesi...:1hug:
hayır canım neden yasak olsun sebze sonuçta . içine pirinç katılmamalı ama ...
ilk sayfayı dikkatlı okursanız detaylı baya bilgi var .buyrunnnnnnnnn

evet yasnur ......

sağol canım Şeniz İnşallah en kısa sürede yanınızda olacam :)

bebikkim mesajın arada kalmış hemen cevaplayım . menün güzel canım afiyet olsun . yanlız bezelye konservemi dondurulmuşmu .. umarım konserve deyildir . tazesi yeniyor ama konservesi cısss.... tam oturtana kadar ilk sayfadaki puan tablasuna bakın ......

bu arada tebrikler canım ...
yeni başlayan arkadaşlar cuma sabahı aç ve açık kilonuzu bildirrseniz ve başladıgınız kilonuzu ilk sayfaya sizleride eklerim . .a.s.

Teşekkür ederim hayatım tabiki konserve değil dondurucudan fres:))
Bu arada sana da geçmiş olsun salgın var heralde bebişim ve ben de hastayız

aebenim sulatımın tarif ettiği marmelatı yapıcam ama 1 farkla kayısı yerine incir koycam ok mi?

ewt birşey sorucam yargılamak için değil bilgi için patates pilav bu yiyecekler soframızın baş köşesi sayılır yani nasıl dayanmalı benim 5 kilo falan fazlam var bu diyete başlıycam fakat diyet bitince haliyle bu yasaklılar yenilecek kilo alınmazmı tekrar bu soruna karşı kitapta bir cevap varmı :uhm:

Teşekkür ederim hayatım tabiki konserve değil dondurucudan fres:))
Bu arada sana da geçmiş olsun salgın var heralde bebişim ve ben de hastayız
sizede geçmiş olsun ......

taze bezelye süper.:lepi:

iyiyim valla sizlerede tavsiyem hasta olunca çok yatmayım ben yattıkça hasta olanlardanım ..... şimdi çıkıp yürüyesim var...sositososito...

ewt birşey sorucam yargılamak için değil bilgi için patates pilav bu yiyecekler soframızın baş köşesi sayılır yani nasıl dayanmalı benim 5 kilo falan fazlam var bu diyete başlıycam fakat diyet bitince haliyle bu yasaklılar yenilecek kilo alınmazmı tekrar bu soruna karşı kitapta bir cevap varmı :uhm:
valla bu yiyecekler olmadanda hayat gayet güzel ......

bu beslenme 2. aşamalı ilk sayfayı dikkatlı okursanız demek istedigimi daha iyi anlarsınız 1. aşama(kilo verme ) ve( 2. aşama kaçamaklı kilo koruma .)
2 aşamada bu bahsedilen yiyyeceklerden yeniyor ama ölçülü ve dengeleyrek ...
bu konu yazmakla bitmez .. şimdilik 1. aşamayı uylatmaya çalışıyruz arkadaşlara . tabi 2. aşamda olanlarda var buna en iyi örnek zilim . 40 kilo vermiş haliyla hala kilosunu koruyor . maşşallah hepimize canlı örnek .
ben 2 aşamayıda yaptım . ve kilo almadım kilo çizelgeme bakarsanız .
egerki eskisi gibi yerseniz tabiki kilo alırsınız bu hangi beslenme olursa olsun .:nazar:

Son düzenleme:
zilim senden bir ricam var .....
burdasın bizden destegini eksik etmiyorsun sağğol . ilk sayfaya seninde kilonu eklemek istiyorum musadenle ve 2. aşamada oldugundan örnek olsun hepimize. eger zahmet olmassade cumaları kilonu bildirirsen eklerim ...
ve daha önce hangi kilodan ne kiloya düştügünü kabaca tarihleriyle . istesem çokmu olurum .?

birde bi yazında aeben varken ne haddiem yorum demişin aşkol .ben kendime bile senden yorum beklerken .

Bir de bu montinin kitabını g.g.. dan bulan varmış ben arıyorum bulamadım ya yardımcı olabilcek varmı??

maşallah arkadaşı tebrikederim çok güzel ya 40 kilo az değil ewt uygulama mantıklı bir diyete başlarken sağlıklı olması benim için önemli eziyet etmeden olmalı bu yüzden irdeledim ayrıca başlıyorum bende zemuszemus

X