Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Aebenim benim canım Aebenim cuma günü yazmışsın ama ancak okuyabildim :) bende seni çokkk ösledimmmmmmm cuma yoğundukk ablam evlendi de kına gecesi nikah flan derken buda bitti çok şükür:) bu arada şu sınav bi geçsin 2 hafta kaldı sonra dönerim aranıza :)) inşallah yaniiiii :)
Amaaaaaa dün sabah 68.100 gramdım Aebencimmmmm şeytanın pabucu kırılıyorrrrrrrr tabni cumaya kadar cozutmazsam :)))))))))

tamam kalkıyom.. pilates topum yok ama bulurum bişeyler yapıcek.. :çok üzgünüm:
ne topu gı benim ne topum nede lastigim var . hareketleri gayette güzel yapıyorum 2 senedir .... lastik yerine bebelerin yada kendinin penye kilotlu çoraplarını kulanan bilirsin .kaydirigubbakcemile3
kızlar nette tüm sitelerde kitap tükenmiş...
sizde varsa bana fotokopi çektirip falan gönderebilir misiniz?yada kitabını satmak isteyen falan var mı?
benim bu kitabı okumam lazım...:uhm:
sultanım açıklamış iklim 2. el belki bulabilirsin ama burdaki bilgileri uygulaması inan kitaptan kolay bu diyete ilk başladıgımda keşke banada ön ayak olacak birileri olsaydı ...gamyoncuiremsu
sultancım aslında sürekli tartılmıyom sadece sabahları tartılıyom :)
laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Günaydınnnnnnn
Günaydınnnnnnnnn kızlarcımmmmmmmmmm vefasız Refffffff geldi :)))
olumunekankayizsmile
bu kişiye özel zilim ben çok tatalı ve tuzlu yiyince şişerim .. ama en az ve dogru geldigim kilom sabah aç karna vvc den sonrasıdır ... hatta herkes regl dönemimde şişir kilosu degişir benim hiç fark etmez bu birazda tuz tüketinine baglı .

ay gerçektenmi ablanı kutlarım ALLAH mutluluk versin ...a.s..
ben atlattım sınavları darısı sana refim ...:1hug:

ne gerçektenmi 68 ha süpersin ......alkisalkisalkis
Bu arada montiye başlayalı yarın tam 6. ay bitiyor skor 9 kilooooooo :))
refim okadar oldumu kıs biz başlayalı ....akannehir
kilonda gayat güzel tabi arlardaki cozuttugumuz alıp verdigimiz kiloları saymıyorum .....laelaelaelaelae aa bak sen beni çoktannn soladın ...:teytey::teytey::teytey:
bende tekrar başladım refim 1. aşamaya geçen hafta .. kalan kilocukları ve tabi yanilerini vermek için okudunmu bilmem .şutarafagitti

Aebencim ilk sayfada gördüm sanım 65 olup 63.500 e inmişsin 2. aşamada fazla mı cozuttun acaba :???

Bu arada şimdi tok karnına tartıldım da sadece kahvaltı yapmıştım 69.8 çıktı dolayısı ile o 68 çok geçici olmalı ama olsun doğum öncesi kilom 67 idi son 1 kilo veya 2 neyse hele bir 65 olsam çok istiyorum yaaaa hele 62 :))
Ablam için iyi dileklerin için sağol ama çok problemli bir nikahtı her yönden ne yazık ki nikahtan 10 saat sonra flan balayı sabahında da kayınvalidesi vefat etti Kanserdi ... yani çok mutlu değiller şimdilik...

ayy başınız sağolsun canım..ablanın eşi için ne kadar zordur şimdi...mutlu olmaya bile utanır insan...

şimdi çıkmam lazım...ama bir ara gelir bakarım aeben.
şimdiden sağol...

yani pes nuro cuma günü 81 din şimdi 79 hala şikayet ediyorsun ...alsanaalsanasmile
helede dünden sonra .
nurom 1. aşamada 35 altında besleniyoruz 50 deyil .laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
35den yüksek guruptan sadece ekmek ve spagetti yiyoruz oda yanında yeşilikle dengeleyerek ....

evet bu beslenmede aç kalmıycaksın ama 8 kadar bekleyince haliyle açıkıyorsun ....
nurom sabah kavaltısını zengin ögleyi memur akşamı fakir gibi .yemelisin..
genelde akşamları geç satte yemek yememelisin fakat sen eşini beklediginden tolerans tanıyorum fakat o saattede hafifi yemelisin bünye durmuş oluyor o vakitte ..
fakat sen bekleyip tüm agırlıgı o ögüne veriyorsun ...:1no2:
ayrıca et türü genelde öglen bazan akşamda yeniyor ama kırmızı et hariç ... özeliklede et türünün( yağsız olması lazım ) kıyman akşam yağsızmıydı .
vede et türüyle ekmek kesinlikle yenmeyecekler arasında . etteki yağ direk depo oluyor .:çok üzgünüm:
birde 8de akşam yedikten sonra ara yapmana gerek oluyormu açıkıyormusun ? yapmak zorunda deyilsin ...
eger açıkıyorsan akşama öglen ögününe agırlık ver .vede kavaltıya 1 dl ekmek yiyorsun kavaltıda tabi akşamada acıkıp yersin 8 köfte .:1ninca:
beni dövermisin öldürümü bilmem ama bunları yazmam lazım .bilmiyorumkismile
dün bide konserve bezelye yemişşin 50 degeri bide akşam akşam kırmızı et hemde ekmekle ... laf aramızda gene iyi kilon artmamış .sempatiksalakcinni
iklimcim bu menünü neye göre ayatladın güzelim ilk sayfadaki yada bizim verdigimiz menüleri inceledinmi hiç .:sm_confused:
şehriye makarna oluyor..et suyuylada olmamış ... bizde sadece az hş. spagetti yiyeniyor yanında salayatla .

iremim menülerinde protein anlamında pek bişi yok . sebze yemeklerine salataya . et türüne . baklagile biraz yer ver menülerinde .

Son düzenleme:
Aebencim ilk sayfada gördüm sanım 65 olup 63.500 e inmişsin 2. aşamada fazla mı cozuttun acaba :???
kaydirigubbakcemile3yok refim 2. aşama gayet güzel gidiyordu .. 10 günlük bi yatılı misafirim oldu. bende kendime izin verdim 10 gün bilerek bol bol yedim tatlı, börek vs....cokacimcoook onun eseri ..... ama iyi oldu 1. aşamaya tekrar itti beni göüzmü 5.li rakamlara dikti.kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
iklimcim bu menünü neye göre ayatladın güzelim ilk sayfadaki yada bizim verdigimiz menüleri inceledinmi hiç .:sm_confused:

:kedi:bilmiyorumkismile:kedi:bilmiyorumkismile

üzgünüm canım...okudum aslında ama anlamamışım demek ki...söylediklerine göre yeniden düzenleyeceğim..çok sağol

bilmiyorumkismile başınız saggolsun ....:1hug:
herşeyin hayırlısı refim . her şeyde bir hayır vardır .a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…