Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın nurom bu sabah san acamadın topigi naber uykuya mı kaldın yoksa kaydirigubbakcemile3

günaydın canım .....

:) yok uyuyakalmadım :) geldiğimde topicte kimse olmuyo diye açmadım pcyi. geç açtım yanee :) buarada çok sıkı diyet yapmama rağmen 79 kilodayım ve canım sıkılıyo bu işe :çok üzgünüm: birden kilo vereyim psikolojine girdim galiba :çok üzgünüm:

bu arada sabah 60.2 çıktımzemuszemus
hele şu kabızlık geçsin, inşallah 5 li sayıları bekliyorum..

iklimim bi yere kaybolma menünü düzeltelim oldumu bu hali olmamış ..

Gunaydın bayanlar. zemuszemus

Menüler hakkında yorumlar yapılmış hepsine katılıyorum. Zaten yediğiniz fasulyeler etsiz, bezelyeler patates ve havuçsuzdur onu hiç söylemek gerekmez bile.

Akşam eve gittim kızlar. Ve annemi ANTİMONTi ilan ettim kötükedihüso
Menüyü sayayım size Ispanak (pirinç ve kıymalı) , biber dolma (malum zaten) ki kendilerini çok sever bi oturuşta bir tencere yerim , şehriyeyi çorba et suyuna yapılmış ohaoldumsmile
Baktım salata malzemesi yok dolapta mecbur çorba içtim bende.
Dolma yemedim ıspanak yemedim ve tebrik beklerim :dance:

Benim menüm şöyleydi dün yani.

Sabah
1 dilim buğday ekmek, yarım domates, 1 kk kaşar, 3 zeytin, 5-6 dal maydonoz

Öğlen
1 kepçe domates çorba, bol salata ve 1 yk taze fasulye yedim z.yağlı.

Ara
1 portakal

Akşam
1 tabak şehriyeli çorba et suyuna, 1 kase yoğurt

Ara
yarım portakal, yarım elma

evet bezelyeler havuçsuz ve patatessizdi. suyun içinde bööyyle yüzüyolardıı :1closedeyes:

:) yok uyuyakalmadım :) geldiğimde topicte kimse olmuyo diye açmadım pcyi. geç açtım yanee :) buarada çok sıkı diyet yapmama rağmen 79 kilodayım ve canım sıkılıyo bu işe :çok üzgünüm: birden kilo vereyim psikolojine girdim galiba :çok üzgünüm:
hı sen ye ekmekli saat 8de akşam yemegini hemde 8 tane sonra inmedim de . alsanaalsanasmile
kalk gı pilatese ne kastan kaybetmesi kas agrıyınca çalışıştıgından agrır benim bildigim kayboldugundan deyil . gelecm as ssonra .alsanaalsanasmile

genel anlamda pek monti günü olmamış ama zamanla alışacaksın iklimim bu daha ilk gün olur öyle .:1hug:

afiyet olsun nurom .
portakal suyunu yanlız içme içine ya greyfurd yada limon kat biraz . şeker oranı biraz yüksekte .buyrunnnnnnnnn
akşamaında baya doyurucu geçmiş çok açıkmışın galiba .kaydirigubbakcemile3eşin geç geldiginden bu geç saate kalıyorsun mecburen .:1ninca:
tabi ekmekler köftede iyi olmamış .
bezelyen umarım konserve deyildir .
yok güzelim neden bırakasın alışma dönemi gibi düşün eger menülerin belli ise daha önce yazabilirsin bizde yanlışlarınında uyarırız ...:1hug:

üzülme samanyolum bazan olur düzemsizlikler toparlarsın anlıyorum seni bazan benimde kopma noktalarım çok oldu .:teselli::teselli:..

sultan evdesin dimi cadı . nurom sende kalktıysan hadi pilatese . tv 8.e . 10. 30 da başlıyor artık pilates .kaydirigubbakcemile

portakal suyunun içine bundan sonra limonda katarım ozaman bilmiyodum canımcım.. bezelyem maalesef konserveydi ama onu yemeden önce listeye baktım şeker oranı düşük grubundaydı? 50 puandı ama düşük grubundaydı bende yedim.. evet çok acıktım ve çok acıkıyorum ben normal biri değilim sanırım boshayallersmile hani bu diyette aç kalmadan yiyoduk boshayallersmile ben acıkıyorum :tomato:

nurom ya neden sürekli tartılıyosun sonucta her dakka uymaz ki seninde moralini bozar üstelik sadece cuma sabhları kilo bildrirken degil bence :eek:

hadi ikinizde evdesiniz pilatese.kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ablam ben beceremyom su platesi aam söz bugün yürüyüs yapıcamkaydirigubbakcemile5

bu arada sabah 60.2 çıktımzemuszemus
hele şu kabızlık geçsin, inşallah 5 li sayıları bekliyorum..

cnm zaten senin verecegin az bi kilon kalmıs ama hatrlayaım monti amcamda kilo verme işi sabır işi bunu unutma ve litfen sende sürekli tartılma cumları tartıl ac karnıan ve kıyafetsiz buray bildryerimseniben

hı sen ye ekmekli saat 8de akşam yemegini hemde 8 tane sonra inmedim de . alsanaalsanasmile
kalk gı pilatese ne kastan kaybetmesi kas agrıyınca çalışıştıgından agrır benim bildigim kayboldugundan deyil . gelecm as ssonra .alsanaalsanasmile

tamam kalkıyom.. pilates topum yok ama bulurum bişeyler yapıcek.. :çok üzgünüm:

cnm zaten senin verecegin az bi kilon kalmıs ama hatrlayaım monti amcamda kilo verme işi sabır işi bunu unutma ve litfen sende sürekli tartılma cumları tartıl ac karnıan ve kıyafetsiz buray bildryerimseniben

tamam tatlım. cuma tartılır buraya yazarım.

kızlar nette tüm sitelerde kitap tükenmiş...
sizde varsa bana fotokopi çektirip falan gönderebilir misiniz?yada kitabını satmak isteyen falan var mı?
benim bu kitabı okumam lazım...:uhm:

sultancım aslında sürekli tartılmıyom sadece sabahları tartılıyom :)

kızlar nette tüm sitelerde kitap tükenmiş...
sizde varsa bana fotokopi çektirip falan gönderebilir misiniz?yada kitabını satmak isteyen falan var mı?
benim bu kitabı okumam lazım...:uhm:

iklimcim bnde ilk basldgımda montiye yana yakıla bu kitabı aramıstım ki 2. el buldumda binbir zahmetle gtrtip o hevesle bir cırpıda okudum ama inan bana kitap pekte öle acık anlatımlı degil ayrıntılrda gizlemiş amcam püf noktalrı ne gerek varsakaydirigubbakcemile3
nese sölemek istedgim emin ol topigmizi ve menülerimizi dikktli takip edersen kitap olmadanda montici olabilrsin ki aebenim bu konuda cok özverili dikkt ettysen herkese elinden geldgince yardım ediyo ve yeni gelenlere bıkmadan usanmadna montiyi anlatıyo maasallh sabrlı hatunsırnaşık şey üzlme yani kitap yok bulamıyorum diye ha elinin altında olması güzel ama bulmadysanda kasma kendinivereliniortak

sultancım aslında sürekli tartılmıyom sadece sabahları tartılıyom :)

her sabah mıaklinialirimsmile napıyon sen nurom ya hergün yedigin ögün aynı mı sabah kalktıgnda aynı cıkasın ablam moralini bozma diye sürekli tartılma diyorum yoksa haliyle merak ediyorsun gidiştını anlıyorumolumunekankayizsmile

iklimcim bnde ilk basldgımda montiye yana yakıla bu kitabı aramıstım ki 2. el buldumda binbir zahmetle gtrtip o hevesle bir cırpıda okudum ama inan bana kitap pekte öle acık anlatımlı degil ayrıntılrda gizlemiş amcam püf noktalrı ne gerek varsakaydirigubbakcemile3
nese sölemek istedgim emin ol topigmizi ve menülerimizi dikktli takip edersen kitap olmadanda montici olabilrsin ki aebenim bu konuda cok özverili dikkt ettysen herkese elinden geldgince yardım ediyo ve yeni gelenlere bıkmadan usanmadna montiyi anlatıyo maasallh sabrlı hatunsırnaşık şey üzlme yani kitap yok bulamıyorum diye ha elinin altında olması güzel ama bulmadysanda kasma kendinivereliniortak

tamam canım..sağol

günaydın kıslar sabahları insan vücudunda ödem oluyor ve dolayısıyla tartıda fazla görünüyorsunuz.bunu anlamanızın en iyi yolu parmağınızdaki yüzüktür.helede akşam tuzlu bir şey yediyseniz çok daha fazla oluyor şişlik.ben kalktığımda parmaklarım tutulmuş gibi esnekliğini kaybetmiş olarak uyanıyorum.zor bükülüyor parmaklarım.ve tartıda fazla çıkıyorum.hatta bazen bir kilodan bile fazla gösteriyor tartı.bir iki saat sonra eski haline dönüyor herşey ve normale dönüyor kilom.deneyin farkedeceksiniz.

günaydın kıslar sabahları insan vücudunda ödem oluyor ve dolayısıyla tartıda fazla görünüyorsunuz.bunu anlamanızın en iyi yolu parmağınızdaki yüzüktür.helede akşam tuzlu bir şey yediyseniz çok daha fazla oluyor şişlik.ben kalktığımda parmaklarım tutulmuş gibi esnekliğini kaybetmiş olarak uyanıyorum.zor bükülüyor parmaklarım.ve tartıda fazla çıkıyorum.hatta bazen bir kilodan bile fazla gösteriyor tartı.bir iki saat sonra eski haline dönüyor herşey ve normale dönüyor kilom.deneyin farkedeceksiniz.

doğrudur canım..benim de yüzükler gömülür parmaklarıma..en iyisi dediğin gibi bir-iki saat sonra tartılmak

X