Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

canım montiden güzel detoks olurmu .....yerimseniben reglin bi sıkıntısı yokki bize.. bende dün regl oldum hemde ...:1rolleyes:

bekleriz canım .a.s.

ooh ohh suyundan ohh ohhh buyundan koyy koyy:teytey::sm_cool:

canım hosgeldin aramıza menülerini vermye basla elimizden geldigince yardımcı oluruz sana

Tesekkur ederım ilginize.. yaptıgım detoks kılo vermekten cok ıcımı temızlemek adına, o bıtsın pazartesı aranızdayım, az cok menulerı okudukca oturuyor. Yumurta varsa ekmek yok, unlu gıdalar yok, şeker yok.. alabıldıgın kadar bol proteın.. :))

EVET GÜZELİM ..kaydirigubbakcemile5

Tamam o zaman.. yanlıs yaptıgım bırseyler olursa lutfen uyarın.. alınmaca darılmaca huyları gıdılen yolda adama sadece zaman kaybettırrır.. o yuzden her turlu elestırye acıgım.
merak etme evrim tam adamını buldun ....:jeyyar: bi kaçan bide göçen kurtulur benden .kaydirigubbakcemile3

Günaydın herkese. Bugün ilk günümle aranızdayım.
Sabah tartıldığımda 76.7 dedi tartı denen uyuz alet. Neyse ben onu yola getirmeyi de bilirim.
Diğer ölçülerimi de aldım bakalım ne kadar inceleceğim.
Haydi hayırlısı diyorum. :lepi:

Menülerinize göz gezdirdim kızlar. Umarım yorumlamam sizi rahatsız etmez. Ederse söyleyin yorumlamam canlarım.

Tarhana işi bozmuş ama olsun. Yine de çok dengeli bir menü cnm.
Yalnız sabah ve akşam arası çok uzun.
Sanırım erken kalkma şansın yok öyle olunca da öğünler şaşıyor mecbur.

Akşam bir dilim tam buğday olsaymış iyi olurmuş ama yine de süper bir menü.

Günaydın kızlar kilom 69 :) bu hafta rahatsızdım tam 1500 gram vermişim tabi hasta olunca insan yiyemiyor. Nazlıcım senide tebrik ederim 1 kilo vermişsin canım çok sevindim :)kaydirigubbakcemile3

Tebrik ederim :lepi:

ha unutmadan bende kilomu bildireyimde aebenim kızmasınkaydirigubbakcemile3 bu sabah itibaryle 61.1 olmusum arkdslarsositososito

Seni de tebrik ederim canım. :lepi:

4 günde 2800 mü süperrrr olumunekankayizsmile Dikkat et canım alma tekrar hatta misafir bile alma evine. Tebrikler :lepi:

İşte bu süper bir menü. Nazcım tebrikler :lepi:

olsun canım 10 kilonun lafımı olur ....:lepi:

Değil mi ya altı üstü 10 kilocuk bayanssulusmile

selam kızlar yorumun için teşekkürler iremözge. tarhana yok bundan sonra :) sabah erken kalkmaya çalışıcam :)
kilom 81 aebencim.. muck muck

tamam aebencim ozaman öğle yemeğini saat 4 e falan ekleyim vereliniortak bu arada demişmiydim doktorum bana nekadar zayıflamışsın öylee dedi :)

sultancım menümü yorumladığın için teşekkür ederim canımcım.. bundan sonra tarhana yok :) sırf bugüne tarhana kalmasın tencerede diye akşam kocacıma sırf tarhana çorbası içirdim :) napim kalmasın kalmasın derken baktım tencerenin dibi geldi adamın da karnı doydu başka bişey yiyemedi kaydirigubbakcemile3

hımmm.. bende öğleni atlamasam iyi olcek :1no2:

günaydın irem .opuyorumnanaktan yorum gayet yerinde canım teşekürler . her kes yorum yapsınki işi daha sıkı tutalım . tavuk cücükleri gibi.hemen ben olmayımca dagılıyo cozutuyo bu cadılar kaydirigubbakcemile3tombul piliçler sizi...:roflol:
iremcim yanlız bi nokta var biz monti yaparken kavaltı haricinde ekmek yemiyoruz .a.s
balıgın yanına önermişin ama o 2. aşamada diye okumuştum kitapta .a.s
selam kızlar yorumun için teşekkürler iremözge. tarhana yok bundan sonra :) sabah erken kalkmaya çalışıcam :)
kilom 81 aebencim.. muck muck
kaydirigubbakcemile5
tamam aebencim ozaman öğle yemeğini saat 4 e falan ekleyim vereliniortak bu arada demişmiydim doktorum bana nekadar zayıflamışsın öylee dedi :)
:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
kaydirigubbakcemile3sen zayıflarken adamıma kilo aldıracan dimi.:jeyyar:

hımmm.. bende öğleni atlamasam iyi olcek :1no2:
evet nurom kan şekerin çok aç kalınca düşer .( 4. saat sonra migde tamamen boşalır.)
buda bi sonraki ögünde yedigini depo eder. kan şekerinin yükselmesi kadar düşmemeside önemli kilo verirken .

ben o yüzden arayı çok yapıyorum .bende hipoglisemi (tokluk şekeri düşüklügü)oldugundan daha sık yemem gerekiyor . 2.3. saat arası .

dünkü menümü yazmayı unutmuşum ...

1 portakal .

kahvaltı...9.00.
2 dl ekmek .(tam bğ.)k.k peynir.....az marmelat ve z.ezmasi......1 domates...maydonoz...

öğle..13.00.
bol hamsi tava .(sadece 1kş yağ).. bol salata . 1 kase hoşaf(şekersiz)

17.00.
1 elma... 1çt yumurta....1 lok peynir. (bebelere hazırlarken )
ardından 1 avuç kuru yemiş .....(bu doyurdu yemek yemedim )

20.00.
1 kase hoşaf. 1dl peynir....

30 dk pilates....
30 dk ayrobik ...
20 dk yürüyüş....
2 lt su ...

menün ve sporların çok güzel ablacığım . elmayı diğerlerinden yarım saat önce yemişsindir sen ablacığım . yemekten yarım saat önce veya 2,5 saat sonra tüketiyorduk meyveleri dimi

aeben

Canım benim bildiğim kadarıyla da beyaz un ve beyaz undan yapılmış herşey yasak.
Ama kepekli un'dan yapılmış gıdaların tüketilmesinde rahat davranılabiliyor.
Ve mutlaka ekmek yenilmesi gerekiyor. Kepekli ekmek yada tam buğday ekmeği.

Birde öğün atlamak bu diyetin tamamen amacı dışında kalıyor. Kilo veriliyor ama diyetin etkisi azalıyor. Daha fazla kilo vermek istiyorsanız öğünlere uymak lazım.

ablam beyazla samanyolu yien kayplarda beyaz takımada ugramadı bebişten fırsat bulamadı sanırım ama samnyolu menüde vermiyo artık merak ettim onudaşutarafagitti

Geldim canlarım geldim,insan suçluysa,montiye ihanet etmişse buraya nasıl gelir sorarım size...:kedi:eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
Bugün itibariyle toparlandım,döndüm aranıza,dün yazacaktım ama kurabiye yidim,olmaz dedim,yazamam utanırım...Bugün temizim...:roflol:
SABAh yağsız tost+yeşillik ve 3 zeytin yedi
ÖĞLEN 3 kaşık bezelye(difrizden çıktı)+balık+salata+peynir
ARA Meyve yerim
AKŞAM tavuk+salata olur....İşte böyle,bol su içiyorum ve sabah 1 saat yürüyüş yaptım...Bu arada poğaçaları yemedim Aebenim merak etme,ama yerine kurabiye yedim...:mymeka:klava:

bu diyet yönteminde öğün aralarını çok açmamakta fayda arkadaşlar.aslında tüm diyet ve sağlıklı beslenme yöntemlerinde bu böyle olmalı.çok acıkınca kan şekeri hızla düşmeye başlıyor ve yemek yedikten sonrada hızla yükseliyor.bu ani iniş çıkışta sizi halsiz bırakıyor ve yemeğe saldırıyorsunuz bir zaman sonra ne olursa olsun diyerek.yada kan şekerim düştü tatlı bişeyler yiyeyimde yükselsin diyoruz bu ise tamamen yalnış.şeker zaten taban yapmış lifli posalı (sebze tahıl gibi)gıdalar tüketerek normal seyirde yükselteceğimize şekerli bişey yada beyaz undan yapılmış bisküvi veya çikolata yiyerek tavan yaptırıyorz.oda bünyeyi sersemletiyor dengeleri alt üst ediyor.umarım anlatabilmişimdir.öğünü atlamak zorunda iseniz bile hiç değilse bir salatalık yada hiç değilse bir meyve yiyip metabolik hızı azaltmayalım. sabahla öğlenin arası yakın ama akşam yemeğini geç yiyecekseniz arada çok küçük bir ara öğün yapın derim.....

bugünkü menüm

kahvaltı(11:00)
1 dilim tam buğday ekmeği,1 zeytin,peynir,limonlu maydonoz,şekersiz çay

öğle(16:00)
1 tabak yeşil mercimek,limonlu maydonoz,yoğurt

akşam(20:00)
1 tabak yoğurtlu ıspanak yemeği yanında sarımsak :)))

yatarken 1 bardak yarım yağlı süt içerim

9.30

2 dl kızarmıs ekmek..1.5 ks lor..3 zeytin...yeşil cay...az marul.. yarım salatalık..

13.45

1 tabak mantarlı domtesli spagetti....2 ks lor... kırmızı biber közleme..

18.00

1 fincan bitki cayı

20 .00

1 kase marmelatlı yogurt

bugünlük te böle kızlar menüm yalnız öglen yedigim spagetti artık ne kadr yedysem tüm gün hiç acıkmadım saat 8 oldu eve geldim anca midem kazınmaya basladı enteresan degil mikafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…