Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

tsk ederim zilicim bnde örnek teşkil etmesi acısından istemiştim zati menülerini kırmayıp bebişinle ugrsrken biel verdgin için tsk ederima.s.a.s.

nurom bi kere ögleni es gecmişin diger bir noktada tarhana corbası cısss biliyosun montide un ve unlu gıdalar tamamen yasak tarhanda malesef yasaklmaz:

arkadaşlar hangi diyet olursa olsun sakın aç kalmayın,vücut anında depo etmeye başlıyor yağı ve yemeğe başlayınca stok yapıyor tekrar aç kalırsam ordan kullanayım diye.yıllardır kilosu sabitlenmiş ablam sabah kahvaltısı ile akşamı ederdi ve kilo verememekten şikayet ederdi.yıllardır yemeden veremeyeceği konusunda söyledim durdum dinletemedim.en sonunda pes etti ve 1 ayda 5 kg verdirdim kendisine örnek vererek menüler oluşturdum.bu akşam telefonda 5 kilo oldu diye sevinerek söyledi.sporada alıştırdım.yıllardır öğün atlamıştım ve kilo verememiştim kendimi örnek gösterdim kötü örnek olarak ve atlamadan yemeğe başladığımda çok acıkmadığım için saldırmadan ve ölçülü yiyeyerek zayıfladığımıda gördü ikan oldu ve oda öğün atlamadan ayda 5 kg verdi.şimdi sürekli tiyo alıyor benden ve sağlıklı bir şekilde veriyor kilocukları:)darısı başınıza şekerler....

Günaydın kızlar kilom 69 :) bu hafta rahatsızdım tam 1500 gram vermişim tabi hasta olunca insan yiyemiyor. Nazlıcım senide tebrik ederim 1 kilo vermişsin canım çok sevindim :)kaydirigubbakcemile3

haklsın zilicim zaten bu yerleşmiş kiloların tek sebebi düzensiz ve uzun aralıklarla yaptgımız ögünler ilk kilolar dikkt edince gdyo ama asıl o körolasca yerlesen kilolar inat ediyor ama onlarda imkansz degil elbet gidecek ablan içinde coks evndim kendien güveni gelmiştr ne güzelkaydirigubbakcemile5

günaydınlar moontici güzeller ..kilom 62,7

alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Günaydın kızlar kilom 69 :) bu hafta rahatsızdım tam 1500 gram vermişim tabi hasta olunca insan yiyemiyor. Nazlıcım senide tebrik ederim 1 kilo vermişsin canım çok sevindim :)kaydirigubbakcemile3

cnm cok gecmiş olsun ya haklsın insan hasta olunca yemeden içmeden kesiliverir biranda:teselli: saglık herseyden önemli sen hazr tıkırdamsken iyieşir iyilesmez menülerinle birlikte senide bekliyoruz topigekaydirigubbakcemile5

ha unutmadan bende kilomu bildireyimde aebenim kızmasınkaydirigubbakcemile3 bu sabah itibaryle 61.1 olmusum arkdslarsositososito

günaydın fıstıklar .
hayırlı cumalar ......

hepinizde bu hafta kilo vermişiniz kutlarım .......zemuszemusalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gelelim bana ....hani sizsze söylemedigim. yeni kilocuklarım vardıya ....:kedi:
efem durum şundan ibaretti. bildiginiz üzere 1 ay kadar 2. aşamada kaldım . 62. 63 arasında gelip gittim ve o kiloyu korudum . taki 10 günlük yatılı misafirde tozu dumana katana kadar .....:kedi:
ve o hafta 65 hatta 66 bile gördüm .. tabi hepsi kilo deyiş şişlik ....ohaoldumsmile

ve pazartesi 65 le başladım . ve bu sabah itibari ile 63 .200gr. mım .hihoyyyt
4 günde 2. 800.gr. yollamış bulunmaktayım ....kaydirigubbakcemile5 darısı kalan kilocuklara ....
teşekkürler monti amca :teytey:

ben dün yediklerimide yazayım aebenim ablışim kızmadan

sabah
2 adet haşlanmış yumurta
kk kadar beyaz peynir
1 adet domates

öğlen
bir parça haşlanmış tavuk
salata
yoğurt

ara
2 avuç leblebi

akşam
2 adet köfte ( kına gecesine gidecektim. geç kaldım onun için 2 köfte yedim çıktım . )

ara
yarım elma

ıki günlük detoks calısmasındayım.. Pazartesı aranızdayım. Adet olmamdan dolayı baslamayayım dedım. O bıttı, bugun-yarın da detoksumu tamamlayayım, pazartesı menulerımle aranızdayım :)

Sureklı okuyorum, mantıgını kafama oturtayım dıye, saolsun Aeben yazmıs bana, menuler gercekten de yol gosterıcı oluyor.

İki günlük detoks calısmasındayım.. Pazartesı aranızdayım. Adet olmamdan dolayı baslamayayım dedım. O bıttı, bugun-yarın da detoksumu tamamlayayım, pazartesı menulerımle aranızdayım :)
canım montiden güzel detoks olurmu .....yerimseniben reglin bi sıkıntısı yokki bize.. bende dün regl oldum hemde ...:1rolleyes:
Sureklı okuyorum, mantıgını kafama oturtayım dıye, saolsun Aeben yazmıs bana, menuler gercekten de yol gosterıcı oluyor.
bekleriz canım .a.s.

ooh ohh suyundan ohh ohhh buyundan koyy koyy:teytey::sm_cool:

İki günlük detoks calısmasındayım.. Pazartesı aranızdayım. Adet olmamdan dolayı baslamayayım dedım. O bıttı, bugun-yarın da detoksumu tamamlayayım, pazartesı menulerımle aranızdayım :)

canım hosgeldin aramıza menülerini vermye basla elimizden geldigince yardımcı oluruz sana

ablam beyazla samanyolu yien kayplarda beyaz takımada ugramadı bebişten fırsat bulamadı sanırım ama samnyolu menüde vermiyo artık merak ettim onudaşutarafagitti

yol göstermek ve fikir açısından yetiştirebildiğim kadarıyle bende yazmaya çalışacağım kızçeler menülerimi.bizim ev 3 kişi olmamıza rağmen aşevi gibi herkesin damak tadı farklı.bebeğime zaten şekersiz tussuz özel yemek ve mamalar pişiyor.eşimin damak tadı benden çok farklı etcildir kedisi bende otcul:) ama orta yolu bulup bişeyler pişiriyorum.bu günki menüme gelince...
sabah 2 yumurtalı omlet domates salatalık maydonoz peynir çay
öğlen pırasa yemeği yoğurt salata
akşam köfte,salata,ayran olacak benim eşime çorbada yaparım yanına
aralarda kayısı atıştırıyorum tabi bol su birde....

olsun canım 10 kilonun lafımı olur ....:lepi:
nurom kavaltınlar akşamaın arası çok uzun . akşamı eşinden dolayı geç yapıyorsun biliyorum . ama araya ögleni ekle atıştırma olsada gene ekle.a.s
dün çorbayı yazmıştım .. un oldugundan(beyaz un ) içmiyoruz bliyorsun bizde yasaklar tamammen yasakk ...opuyorumnanaktan
kahveyide görmedim hadi.:kedi:
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis harika bir menü...kaydirigubbakcemile5 sultanım aslında normalde montide günlük bu civarda protein alınmalı ..yerimseniben o zaman verilen kilo farkını görebilirsin .... o yüzden sık sık uyarıyorum sizi protein konusunda .sengözlerimebaksanab

ablam beyazla samanyolu yien kayplarda beyaz takımada ugramadı bebişten fırsat bulamadı sanırım ama samnyolu menüde vermiyo artık merak ettim onudaşutarafagitti
beyaz giremiyor sanırım ... umarım önemli bişi yoktur . samanyolu ise gayet fut yazıyor takımında ...klava: buraya ugramıyor çümkü son okudugumda helvadan sonra bide pogaçalarla şavaşıyordu ...lülülülülülü

günaydınlar moontici güzeller ..kilom 62,7
günaydın nazlım ..... tebrikler fıstıkım ...alkisalkisalkis
geçmiş olsun... neyin var refim ya ,özlüyorum seni bakkkkk çok uzak kalıyorsun bizden ....yerimseniben
tebrikler refim gene şeytanın bacagını kırmışın ha .alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
6 rakamlara inmişin .....:hooray:
ah ah seninle bu yola beraber çıktık refim ikimiz eger sende bende arada cozutmasa idik şimdiii...
ha unutmadan bende kilomu bildireyimde aebenim kızmasınkaydirigubbakcemile3 bu sabah itibaryle 61.1 olmusum arkdslarsositososito
tebrikler fıstıkım ....alkisalkisalkis
süper bir menü daha ......:sm_cool:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
nazlım işta vurguladıgım buydu geçen hafta hep karbonhidrat gittiginden bende olmadıgımdan kilo veremedin .....

önümüzdeki hafta bu tarz menüleri sıkça yap a.s

bu hafta sık sık böyle menülerimi göreceksin ablacığım . bugünde yemekte tas kebabı varmış . çok merak ediyorum nasıl olacak dünkü orman kebabına benzerse yandım . yine tavuk yoğurt yiyeceğim.

haklsın ablacım gecen haftaki kacamaklarıma ragemn su son bi kac gün protein alımına dikkt edince bugün tartıda karsılıgını gördüm tabi herzamn bu seklde alamam proteini ama dahada dikktli olucam bu haftazemuszemus

aa yeter artık 60 göreyim ama iş ondan sonra baslıyor cnkü ben en son ne zaman

60 altında oldgumu hatrlamıyorummafoldumben

sanırsma bebişten giremiyo beyazım gelir ama insl brazdan aa samnyolu takıma yazıyor mu vay kacak vayy aslında oda bi kac gün proteine agrlık verse hemncik toplar kendini

yani pes zili bu menüyle hala kilo vermeye devam edersin bacım ......:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…