Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

aeben ablacığım . bugün öğlen yemeğinde izmir köfte varmış . ben içinde ekmek olduğu için yemeyeceğim onu . sadece salata ve yoğurt yesem olarmı ki :

ah nazlıcım iş yerinde istedgin gibi yemek cıkmayınca hep salta yogurda talip ediyorsun üzülüyorum vala sizin yemek listeniz haftabasında belli olmuyor mu sende ona göre kendini ayrlrsankaydirigubbakcemile5

ah nazlıcım iş yerinde istedgin gibi yemek cıkmayınca hep salta yogurda talip ediyorsun üzülüyorum vala sizin yemek listeniz haftabasında belli olmuyor mu sende ona göre kendini ayrlrsankaydirigubbakcemile5

aslında belli oluyor evden yemek getiriyorum ozaman ama bugün getiremedim . makarna haşlarım diye düşünmüştüm ama ... salata ve yoğurtla idare edeyim şimdilik ..

slm hatunlar. bu hafta 82,7 yim. geçenlerde burda halk ekmekten bahsedilmişti. birisi ordan alıyomuş tam buğrday ekmeğini. dün annemlere gidince hemen halk ekmeğe koştum çünkü bizim burda yok.evet var satıyoruz ama kalmadı dedi. içinde sadece buğday unu mu var dedim azıcık kepek, tahıl, çavdar vs. saydı. o ekmekten alsam olur demi. hem fiayatıda uygun 350 bin. ben bir ekmeği 2 milyona alıyorum.

günaydın arkadaşlar bu hafta kilo verememişim kilom sabit. dünün listesi:
kahvaltı peynir, köy ekmeği 2 dilim ve marul.
ara 1 avuç leplep
öğle alabalık ve salata
1 elma
akşam yoğurtlu karnabahar ve salata

nazlım tebrik edertim bekledigimiz gibi deyil ama 700gr da gayet güzel .....:lepi::lepi:
hemencik topikimede kilomu bildireyim bu hafta itibaryle 62 olmusum gelsin 60 lar bundan sonrasositososito
sultanım tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrralkisalkisalkisalkisalkisalkis
aeben ablacığım . bugün öğlen yemeğinde izmir köfte varmış . ben içinde ekmek olduğu için yemeyeceğim onu . sadece salata ve yoğurt yesem olarmı ki :
nazlım olur ama karnın aç kalmasın .... 1 dl ekmek ekle o zaman ......a.s yada ekmek yeme salatana ton balıgı ekle . bu daha iyi olur ..hem daha çok protein almış olursun .varmı dolapta ton ...
aslında belli oluyor evden yemek getiriyorum ozaman ama bugün getiremedim . makarna haşlarım diye düşünmüştüm ama ... salata ve yoğurtla idare edeyim şimdilik ..

Selam kızlar kilo verenlerinizi tebrik ederim benim bu hafta kilom yine aynı 70.500 gram canlarım ama bunada şükür dün sabah 71.500 düm

Tabi olur beyazım ...... bütçemizi zorlamalım boş yeredemi.yerimseniben
hem sen emziedigin için küçük esneklikler saglaya biliriz .olumunekankayizsmile

malesef ablacığım dolapta ton yok .... onun yerine peynir ekleyebilirim salatama ...

günaydın arkadaşlar bu hafta kilo verememişim kilom sabit. dünün listesi:
kahvaltı peynir, köy ekmeği 2 dilim ve marul.
ara 1 avuç leplep
öğle alabalık ve salata
1 elma
akşam yoğurtlu karnabahar ve salata
menün çok güzel özlemcim ....alkisalkisalkis
meyve yok sadece okadar.....
biraz zaman ver kendine gidecek mutlaka kilolar inan bana .yerimseniben

Selam kızlar kilo verenlerinizi tebrik ederim benim bu hafta kilom yine aynı 70.500 gram canlarım ama bunada şükür dün sabah 71.500 düm
selam refim .Şeniz düne göre düşünürsek güzel tabi.yerimseniben ama biraz işi sıkı tutsak daha iyi olacak .olumunekankayizsmile
malesef ablacığım dolapta ton yok .... onun yerine peynir ekleyebilirim salatama ...
evet neden olmasın ..... artık bu tür düzeltmeleri kendin yapabilecek bilgidesin nazlım montide.alkisalkisalkisŞeniz

Tabi olur beyazım ...... bütçemizi zorlamalım boş yeredemi.yerimseniben
hem sen emziedigin için küçük esneklikler saglaya biliriz .olumunekankayizsmile

esnekliği mi kaldı abla çok canım sıkılıyor ne zamandır. ben rejimdeyim diyorum gidiyor simitler alıp geliyor. alma diyorum gidiyo tatlı alıp geliyo. insanın canını istetiyolar ya. ya evden dışarı çıkmican yada bişey aldırmicaksın desem o da mümküün değil. ben rejimi girdin herifin yiyesi tuttu :umursamaz:

allahtan nişanlım bir yerlere gittiğimizde ısrar etmiyor ben kafama göre ayarlıyorum . ısrar ederse bir daha onunla bir yerlere gitmyeceğimi biliyor çünkü . Gözünü korkuttum he he annemde evde alıştı artık hiç ısrar etmiyor ve eve öyle şeylerde almıyor .

OFFFFF Aebencim bu iştahım bir kesilse ve birdaha hiç açılmasa Allahım ya çok istiyorum ya. Tamam demiycem uygulamalı olarak sana göstericem Aebebncim başarıcam :)

aebenciğim ablacığım . ben malesef makarna haşlamak zorunda kaldım listede salata yazıyordu ama yoktu. benimde burda salatalık malzemem bitmişti sadece 1 domatesim ve salatalığım kalmıştı onunlada doyamıycam için ve akşam yemeğe saldırmamak için makarna yiyiyorum yoğurtla ve 1 adet domates ve salatalığımla ....

HE O MODELİN AYNINDAN BENDEDE VAR.....alsanaalsanasmile BİRDE ,YESEM HANİ REJİMDEYDİM DİYORSUN DİYO.. YEMESSEM SAĞLIGINA BİŞİ OLURSA BEN KARIŞMAM DİYO ....
NE İSTEDİKLERİNİ Bİ BİLSELER . AH ERKEKLER .alsanaalsanasmile

NAZLIM BENDE malesef diyince diyate aykırı bişi yaptın sandım .kafamçokkarıştı
kıs ne güzel menü işte spagetti yanında salata .ve yogurt ....:lepi:bundan iyisi can sağlıgı .sositososito

:jeyyar::lepi::lepi:
OFFFFF Aebencim bu iştahım bir kesilse ve birdaha hiç açılmasa Allahım ya çok istiyorum ya. Tamam demiycem uygulamalı olarak sana göstericem Aebebncim başarıcam :)
ben herdaim burdayım refim yeterki sen iste .iştahına gelince bazı dönemlerde banada oluyor bu iştah meseledi...... krom denedinmi hıç . bu konuda fayda eder gibime geliyor .a.s

annem bu akşam evde olmayacak onun için evde yemekte olmaz menemen yapmayı düşünüyorum akşam yemeğimde uygunmudur ablacığım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…