Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

günaydn sultanım nasıl oldun iycemisin biraz....Şeniz
menün güzel fıstıgım .
yanlız tursu biraz çok olmuş su tutmayasın .kaydirigubbakcemile3

salm ziliş ...olumunekankayizsmile tatilin tadını çıkar gelince telefi edecegine eminim ...

nar ekşisinin içinde seker varmış biraz ama ne yapalım dışardasın bu kadar kusur kadı kızındada olur artık .yerimseniben
afiyet olsun nazlım bu hafta çok güzel gittin bi 2 kilodaha gitse süper olur ..:lepi:

evet ablacığım bu haftada 1,5 veya 2 kilo gitse süper olur.

merhaba arkadaşlar öncelikle hepimizin ve tüm müminlerin kandili mübarek olsun.
dünkü listem :
kahvaltı 2 dilim köy ekmeği, peynir,maydoz, öğle kurufasülye yoğurt ve turşu ( yasak olup olmadığını bilmiyordum bir kaç tane yedim o nedenle), akşam 1 kase çorba, sebzeli tavuk, 1 lokma pizza tamam yasak olduğunu biliyorum ama yemekte arkadaştaydık ısrar etti diye sadece 1 lokma aldım ara olarak 5-10 tane badem....

afiyet lsun özlemcim ..... turşu az miktarda yiyebilirsin ama su tutma özelligi var ...

1 lokma kaybolmuştur arada ... akşam ygort eklememişiz misfirlikte oldugundan zannım ca .yerimseniben
genel bakarsak güzel özlemcim afiyet olsun ....

arkadaşlar henüz kilo verdim mi ya da nekadar verdim bilmiyorum ama bu diyetin faydasını gördüm hihoyyyt polikistik over hastası olarak 2 seçeneğim var ya bol bol hormon ilacı kullanmak yada regl olmak için aylarca bazen 6 ay beklemek:sinifsinif: ama bu beslenme düzenine geçeli henüz bir hafta olmasına rağmen gününde regl oldum çok şaşırdım çünkü benim için tam bir mucize 1 tane bile hap bile içmedim a.s aeban sana çok teşekkür ederim beni bu beslenme şekliyle tanıştırdığın içinŞeniz demekki derdimin dermanı bu beslenme şeklinde saklıŞeniz

Özlemcim senin adına çokkkk sevindim .....olumunekankayizsmile

bu beslenme sadece zayıflamak amaçlı deyil özlemcim bu bikere daha kanıtlanmış oldu ..:lepi:a.s.

Hepinize hayırlı kandiller arkadaşlar...Dün misafirim vardı düzenli olamadı diyetim....:umursamaz:Bugünde oruç tuttum bakalım gece tost yedim,ayranla...Akşamda mercimek çorbam var.Daha sonra meyve yerim....
Tartı bir az bir çok gösteriyor,tam verdim diye sevinirken,ertesi günü aldım diye üzülüyorum.1 gündedde 1 kilo alınmaz yani,hemde düzenli yiyip kaçamak yapmadığım halde...laelaelaelaelaeYine hormon ilacım ödem yapıyor galiba....:1no2:

ALLAH kabul etsin samanyolum ....
eger bu sabahtan bahsediyorsan sahur yedigin için fazla çıkmışındır . birde dünki düzensiz beslenme .yerimseniben
biraz zaman tanı kendine hemde ilaç alıyorsun ..yerimseniben

kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi bu topiğe katılacağım.20 yıldır 55 kg dum çünki.doğum yapsam bile.ama 4 aydır sigara içmiyorum ve tam 70 kg oldum.eskiden yemek yemek aklıma gelmezdi şimdi hiç çıkmıyo.beynim sigaranın boşluğunu yemekle doldurdu sanırım.çünki günde 2-2,5 paket sigara içiyodum ben.bir ay kadar daha yemeğe devam edip katılmayı düşünüyorum aranıza.aslında ben mutluyum kilolarımla sadece hareketlerimi kısıtlıyo kilo.öyle eskisi gibi hop oturup kalkamıyorum.bu yüzden vermek istiyorum.Allah kolaylık versin hepinize.görüşmek dileğiyle

kolay gelsin canım bekleriz .....a.s.

sagol melekim rabbim bu mübarek günde berketini üzerimize kılsın insl:Saruboceq: dua ile

günaydn sultanım nasıl oldun iycemisin biraz....Şeniz
menün güzel fıstıgım .
yanlız tursu biraz çok olmuş su tutmayasın .kaydirigubbakcemile3

sagol ablacım daha iyiyim cok sükür ya ablam kornişondı tursular kücük olunca 3taneyi yiyiverdim:jeyyar:

günaydınlar kızlar kilom 63,7
bu hafta 0,7 kg vermişim

dün yediklerimi yazayım

sabah

4 dilim tam buğday ekmeği
1 adet salatalık
kk kadar beyaz peynir
zeytin ezmesi

öğlen
1 tabaktan az türlü ( içindeki patates ve havuçları ayıklayınca fazla bişey kalmadı )
1 kase yağurt

ara
1 adet portakal

akşam
3 adet haşlanmış yumurta
salata
1 parça peynir

ara
1 avuç beyaz leblebi ..

hemencik topikimede kilomu bildireyim bu hafta itibaryle 62 olmusum gelsin 60 lar bundan sonrasositososito

aeben ablacığım . bugün öğlen yemeğinde izmir köfte varmış . ben içinde ekmek olduğu için yemeyeceğim onu . sadece salata ve yoğurt yesem olarmı ki :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…