Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İşaretlediniz yer içerisinde sizce çizgi var mı ben mi görüyorum testi yaptıktan yarım saat sonra gördüm adete beş gün var

Adet oldum canım inşaallah aralıkta hamile kalırım Mfk dört ay kullandım üç ay üzerinden geçti Mfk bende işe yaramadı
illaki hormanlarinda duzelme sağlamıştır canim oyle dusunme insAllah bebegin gelecektir sana. Benim 3 sene sonra geldi olmayacak demedim hep dua ettim istedim Rabbimden sonunda oldu cok şükür zamani vardi demekki

illaki hormanlarinda duzelme sağlamıştır canim oyle dusunme insAllah bebegin gelecektir sana. Benim 3 sene sonra geldi olmayacak demedim hep dua ettim istedim Rabbimden sonunda oldu cok şükür zamani vardi demekki
İnşaallah zamanı hemen gelir bir buçuk yılı geçti amh düşük bir tüp bebek denedik sonra Mfk denedik Allahım nasip eder inşallah. Her ay aynı şeyi yaşıyorum inşaallah bu döngüden çıkarım Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin

Canım bende üç aydır kullanıyorum hatta dördüncü ayımdayım amhım düşük 0.25 hamile kalamadım hoca hergün paylaşıyor bir çok olumlu haber ben birde adendo athena da kullandım eşimde Man tüp bebek de çok zorlu bir süreç başlamayayım diyorum acaba bir doktora mı gitsek yumurtlama takibi çatlatma mı yapsak

Canım dediklerini ben de kullandım. Doktorlar tüp bebek diyor ben bir kere yaptım. Yumurtlama takibi yaptırırsan bana bilgi verir misin yaş kaç nerde doktora gideceksin

doktorlar yaşınıza durumunuza göre bir tedaviden başlıyorlar bir sorun yoksa genelde en basit tedaviden yumrta takibi çatlatma iğnesi vs siz bir gidin ona göre yönlendirir sanırm bende ürünleri kullandm gerci benm parça parça oldu biraz ama şuan tekrar panecae minera kullanıyorm hakkımızda hyaırlısı olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…