Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Hanımlar merhaba bende bireysel paket aldım birde advıctor bunları aynı andamı içeceğiz yoksa belli bir süre aralıklarla mı yardımcı olurmusunuz
Aynı anda diğil..yarım saat aralıkla kullana bilirsiniz..gün içinde kullan yeterli

merhabalar mfk takviyeleriylemi hamile kaldınz
merhaba kesin mfk diyemem ama vesile olmus olabilir evet. 3 ay es paketi kullandim 4. aya girerken hamile olduğumu öğrendim iliski günlerine uydum bol su içtim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah hayirlisi ile

Hanımlar merhaba bende bireysel paket aldım birde advıctor bunları aynı andamı içeceğiz yoksa belli bir süre aralıklarla mı yardımcı olurmusunuz
Advictor sabah 1 akşam 1 aç karnına
Fodega panacea bee sabah 1 akşam 1 aç tok farketmez ben tok içiyordum aynı anda içebiliyorsun sormuştum bir sorun olmaz demişti şifa olsun inşallah hayırlı haberler al inşallah😍

Amiiin amin inşallah sen gebe kaldın mı 🥰
3 ay kullandım canım iki hafta önce üç ay doldu yani bıraktık takviyeleri bekleme diyor 3 ay ama ben dayanamadım ara kanamalarım olduğu için bu ay doktora gittim yumurtlama takibi oldu şuan beklemedeyim😍😍 vitaminlerim aşırı düşüktü kaç ay vitaminler kullanırdım bir iki kademe düzelirdi şimdi çok şükür hepsi düzeldi çoğu normal değerden bile üstte bu mfk sayesinde oldu üstelik bu 3 ay içinde iki kere korona olduk çok güzel etki sağladı bize 😍

merhaba kesin mfk diyemem ama vesile olmus olabilir evet. 3 ay es paketi kullandim 4. aya girerken hamile olduğumu öğrendim iliski günlerine uydum bol su içtim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah hayirlisi ile
Sizde bu mfk setleri adet düzensizliği yaptı mi

Insallh güzel haberleri alırsınız cnm bende mfk ile hamile kaldim. Eş paketi almistim. 3 senedir istiyordum. 2 asilama yaptirdim negatif sonuc aldim. Şükür kullandığım ilk ay hamile kaldim. Darisi sizlere insallh
Birde adetinde hic gecikme oldumu canım çünkü oyle diyorlar duzensizlesti diy

Kizlar mfk kullandiktan sonra mi gebe kaldiniz neye gore kullandiniz acaba hangi sonuca gore

yeni baslayan herkese doktor es paketini oneriyordu bende ondan aldım
Az önce baktim da cok pahali ya kac kullanimlik paketler anlayamadim onu 3 aylik yaziyo ama 1 ay olmazsa 2. Ayda kullanabiliriz yani. Bide benim hormonlarim iyiydi rahim filmini bekliyodum iptal ettiler . Baska bi hastanede en basa dönücem. Esimde de bi sorun yok. Bu ilaclari kullandikca hormonlari alt ust eder mi acaba

Siz kacinci ayda gebe kaldiniz kac ay kullandiniz

Az önce baktim da cok pahali ya kac kullanimlik paketler anlayamadim onu 3 aylik yaziyo ama 1 ay olmazsa 2. Ayda kullanabiliriz yani. Bide benim hormonlarim iyiydi rahim filmini bekliyodum iptal ettiler . Baska bi hastanede en basa dönücem. Esimde de bi sorun yok. Bu ilaclari kullandikca hormonlari alt ust eder mi acaba

Siz kacinci ayda gebe kaldiniz kac ay kullandiniz
ben man women plus olan es paketinden aldim 3 ay kullandim tam bitti hamile olduğumu öğrendim belki vesile belkide zamani vardi kesin ondan oldu diyemem ama illaki vücuda yarari olmuştur

X