Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İyi akşmlar ben de size dahil olabilir miyim ben de Mfk ürünü aldım 11. Günümdeyim kullanmaya . İçinde fodega bee ve panacea var eş paketinde tirodoxin ve flora aldım ek olarak . Dün olmam gerekiyordu ama geciktim galiba hasta olacağım geciktim diye seviniyorum inşAllah hamilelik dicem de ama üşüme falan var adet belirtileri çok yani :) ama mevlüte denk geliyor diye üzülüyorum.(kardeşimin yani) Faydasını gördüm ve çok görüyorum hayırlısı bakalım bana ne zaman nasip olacak

Belkide hamilesin canım..ben hamile kalırken hiç bir belirti yoktu..adetimi bekliyordum..belirti hemen olmuyor

Belkide hamilesin canım..ben hamile kalırken hiç bir belirti yoktu..adetimi bekliyordum..belirti hemen olmuyor
Aynen canım da sabah testte yaptım negatif yani . Hafif kasıklarıma sancı geliyor son beş gün adetime gecleri tuvalete gitmeye başladım huyum değildir sabahları ayaklarım üşüyor geceleri bütün vücut yanıyor ve afedersin akıntım geliyor sürekli yumurtlamadaki gibi . İlk defa hamilelik beklemiyorum ama olursa çokça şükredicem hocamıza da dua edicem . Ben geç aldım diye diğer ay olurum dedim. Ben 25 günde bir adet oluyordum 26 . Gün adet olmuş olurum . Bugün 27 . Gün bakalım ya. Sen ne zaman kullanmaya başladın . Kaç ay sonra hamile kaldın kusura bakma çoğunu gözucuyla okuyup geçtim ben de seni görmedim . Ne zaman öğrendin hamile olduğunu . Bir de ben internette okuyordum geç döllenme olabilir diyor . Mfk 21. Günü de değerlendirin diyor ya onu da yaptım . Hayırlısı bakalım .

Hoş geldin aramıza :) inşallah belki de hamilesindir çünkü ilk gebeliğimde benim de çok bir belirtim olmadı su gibi akıntı dışında. Benim de adete 6 gün kaldı yine belirtisizim :)

Kuzum ben mfk kullandım ikinci ayımda hamile kaldim ama malesef kürtaj oldum.Şimdi yeniden denemeye başlıcam.Her şey Allahın elinde..ama bende kesinlikle ilk günlerde belirti olmadı.

Hoş geldin aramıza :) inşallah belki de hamilesindir çünkü ilk gebeliğimde benim de çok bir belirtim olmadı su gibi akıntı dışında. Benim de adete 6 gün kaldı yine belirtisizim

Hoş geldin aramıza :) inşallah belki de hamilesindir çünkü ilk gebeliğimde benim de çok bir belirtim olmadı su gibi akıntı dışında. Benim de adete 6 gün kaldı yine belirtisizim :)
Hoşbulduk . Bilmiyorum ki canım hayırlısı bir de demeyi unuttum benim yumurtlama genelde 13/14. Günler oluyordu bu ay 15. Gün oldu yumurtlama gecikince adette gecikiyormuş öyle okudum .

Hoşbulduk . Bilmiyorum ki canım hayırlısı bir de demeyi unuttum benim yumurtlama genelde 13/14. Günler oluyordu bu ay 15. Gün oldu yumurtlama gecikince adette gecikiyormuş öyle okudum .
Aynen yumurtlama ne zaman olursa 14 gün sonrasına adet olunur. 15+14 29. Gün olursun canım

Aynen yumurtlama ne zaman olursa 14 gün sonrasına adet olunur. 15+14 29. Gün olursun canım
İşte benimki hiç bu zamana kadar öyle olmadı yumurtlama ile adetim arası hep 11/12 gün kadardı 12. Gün mutlaka adet olurdum . Bugün 13. Gün belkide dediğin gibi yarın yada diğer gün de olurum .

Merhabalar bugün eşimin sperm tahlili için gittik doktor istemişti 21 milyon olan sperm sıfır şuan bit şok yaşadım sabah. Aynı durumu yaşayan oldu mu? 3 ay mfk eş paketi kullandık eşimin varikosel tekrar hortlamıs

Yakın zamanda Covid geçirdi mi canım

Yanlış sonuç olablir. Bir tanıdıgmıza öyle oldu makine ölçümü olunca sanırım yanlış çıkabliyomuş. Bence başka bir yerde tekrarlayın testi. Yada ilk aldıgnız sonuç yanlış luanki doğruda olablr tabi

Öncesinde hep vardı sperm 12 milyondan 17 milyona çıkmıstı ameliyat sonrası sonra Ertan Cevizci ürünleri kullandık 21 milyon oldu ama bu seferde hareketliliğini kaybettti onu bıraktık bu ürünlere geçtik sonra da durum bu sıfır kafayı yemek üzereyim

Yakın zamanda Covid geçirdi mi canım
Yok canım hiç hasta olmadı covid de olmadı düşünüyorum neyi yanlış yaptım yaşadığım hayal kırıklığı gücüm tükendi. Hareket olmasa da sperm var diye teselli ediyordum kendimi şimdi o da yok

Mfkyı halen kullanıyor mu hangi 3 ay kullandı mfkya yaz kuzum o yardımcı olur

Bnce testi tekrarlayın. Buarada eşiniz sigara kullanıyor mu

Mfkyı halen kullanıyor mu hangi 3 ay kullandı mfkya yaz kuzum o yardımcı olur
Yazdım canım sağ olsun hemen cevap verdi fakat 3 ay man kullandın dedi bu bir çare değil yeterince kullandık ve durum bu sonuç umarım yanlış ölçülmüştür çok üzüldüm ne umut ettim ne oldu bu sonuç hiç beklediğim bir şey değildi

Merhaba kızlar hamile kalan olmadı mı şu ana kadar bir umut motivasyon istiyorum gücüm tükeniyor sanki .
Eğer varsa kaç ayda nasıl oldu yazabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…