Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Yumurtlamadan 14 gün sonra adet oluyoruz her ay düzen bu şekilde gider eğer düzenli adet oluyorsan geç yumurtlama dolayısıyla adet tarihin ileri atar 21. Gün yumurtlama gördüysen adet tarihin 3-4 gün ileri gider canım
Anladım canım saol. Belirtilerimi vaktınde yaşadım birhaftadır agrılarım olunca. Birde ara ara adet oldum zannediyorum giditorum tuvalete regl değil.öyle çok birşyler gelıyo su gibi daha çok. Şeffafta değil. Testten şüphe ettm oyuzden ama doğrudur büyük ihtmal inşllah çnku antıbıyotk içmeye başladım sonuc negtf olunca. Rahatsızım içmeden geçmiycek

2. Ay eş paketi de olmadı 🤷‍♀️
Ben olmasa da çok faydasını gördüğümü düşünüyorum önceden 20leri geçkin günde yumurtlamam oluyordu adet olmam 35 günleri buluyordu. İki aydır 28 günde oluyorum 14-15 civarı yumurtlamam oluyor ve bunu çok hissediyorum. Olmasa da bir şeyleri yoluna koyduğunu düşünüyorum zaten Mfk da 3 ay deneyin 3 ay bekleyin diyor. Vitamin depolarımız doluyor😇 inşallah olacak yakın zamanda hissediyorum

Üzüldük hamiş kalan çok az yok denecek kadar :KK43:
Bir aylık eş paketim yenilerde bitti. Geçen ay advictor fodega sonlara doğru da eş paketi kullanmıştım sanırım. Geçen ay olmadı ama adetim düzene girdi. Bu ay bat 14 Ekim. Beklemedeyim. Bu ay eş paketi, adendo ve athena kullanmış oluyorum.

Ben olmasa da çok faydasını gördüğümü düşünüyorum önceden 20leri geçkin günde yumurtlamam oluyordu adet olmam 35 günleri buluyordu. İki aydır 28 günde oluyorum 14-15 civarı yumurtlamam oluyor ve bunu çok hissediyorum. Olmasa da bir şeyleri yoluna koyduğunu düşünüyorum zaten Mfk da 3 ay deneyin 3 ay bekleyin diyor. Vitamin depolarımız doluyor😇 inşallah olacak yakın zamanda hissediyorum
Ben çok büyük umutlarla başlamıştım ama hüsran oldu benim için ve zaman ve maddi kayıp olarak görüyorum malesef sadece

Çok sağlıksız sonuçlarla sonuçlanıyormus öyle diyorlar
Yok öyle bir yorum hiç duymadım okumadım.
Yumurtlama dönemimi 2 aydır çok net hissettim. Vitaminlerin faydalı olduğunu düşünüyorum ancak gebe kalmama vesile olmadı malesef..
Bazıları ilk ayda bazıları 3. Ayında o güzel haberi aldı bazı kesim sonuç alamadı..
Tüp bebek bile yüzde yüz garanti sonuç değilken bu yöntemden yüzde yüz sonuç beklemek anlamsız olur zaten..

Tüp öncesi deneyip sonuç alan Şanslı kesimden değilmişim demek ki nasip.. 🤷‍♀️

Sağlıksız derken İnstagram sayfasında bir sürü pozitif sonuç alan var bunlar gerçek değil mi
Yaa öyle düşünmeyin..tanıdığim bir kız var çok güzel hamileliğini keciriyor MaşAllah.Ben kaldım hamile..tamam kürtaj oldum da..ama bir sürü mfk kullanmayan ve kürtaj olanlar var..

Yok öyle bir yorum hiç duymadım okumadım.
Yumurtlama dönemimi 2 aydır çok net hissettim. Vitaminlerin faydalı olduğunu düşünüyorum ancak gebe kalmama vesile olmadı malesef..
Bazıları ilk ayda bazıları 3. Ayında o güzel haberi aldı bazı kesim sonuç alamadı..
Tüp bebek bile yüzde yüz garanti sonuç değilken bu yöntemden yüzde yüz sonuç beklemek anlamsız olur zaten..

Tüp öncesi deneyip sonuç alan Şanslı kesimden değilmişim demek ki nasip.. 🤷‍♀️
benimde adetim daha düzenli oldu 25 günde idi şimdi 28 günde ama hoca tüp bebekte şans ne kadarsa takviyelerle de o kadar diyor tüp bebekte garanti değil ve çok yıpratıcı

benimde adetim daha düzenli oldu 25 günde idi şimdi 28 günde ama hoca tüp bebekte şans ne kadarsa takviyelerle de o kadar diyor tüp bebekte garanti değil ve çok yıpratıcı
Aynen öyle yüzde yüz bir yöntem yok malesef. Nasip olacak önce sonrası vesilesi kendiliğinden gelecektir

Benim de aynen düzensizdi 33-35-37 günleri buluyordu takviyeleri kullandığımdan beri 28 günde oluyorum

X