Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İnsülin direncini ayarlıyor canım kist vs rahimde sorun varsa onlara cok iyi geliyor yumurta kalitesine yardımcı oluyor
Çok teşekkür ederim canım ben de mfk hocaya sormuştum 33-35-37 günlerde adet oluyorum yumurtlama geç oluyor sanırım ne önerirsiniz diye advictor dedi almayı düşünüyorum inşallah olur🤲🏻

Yumurtlama dönemindeysen verme canım eger regline bi kaç gün kala test yap negatif olursa athenayı hemen ver reglinle başla suan yumurtlamada oldugun için suanlık gerek yok insallah gerek kalmaz 😍 mutlaka 3-2-3-2 uy
3 2 3 2 yaptıktan sonra devam ediliyor mu bu şekilde adet geçinceye kadar devam ediliyor mu

Bende 2 ay kullandım..bekliyorum...ama yeniden sipariş etdim ..sanmıyorum hamile olucağımı

Eş paketi almıştık 1 ay sonuç alamadık. Ekstra advictor ve Athena çok duyuyorum.almak istiyorum ama tam.ne için kullanılıyor mesela athena

İnsülin direncini ayarlıyor canım kist vs rahimde sorun varsa onlara cok iyi geliyor yumurta kalitesine yardımcı oluyor
Canım çok teşekkür ederim bir şey daha soracağım şimdi sipariş verdim gelene kasa muhtemelen tam yumurtlama dönemime denk gelmiş olacak. Ne zaman içmeye başlayayım adet olunca mı ya da gelir gelmez başlamalı mıyım ? Advictora?

Canım çok teşekkür ederim bir şey daha soracağım şimdi sipariş verdim gelene kasa muhtemelen tam yumurtlama dönemime denk gelmiş olacak. Ne zaman içmeye başlayayım adet olunca mı ya da gelir gelmez başlamalı mıyım ? Advictora?
Hemen başlayabilirsiniz

Advictora hemen basla kuzum onu hiç bırakma

X