Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Aşırı karın ağrısı ve koku hassasiyeti
Bende sıfır adet agrısı, sıfır koku hassasiyeti. Kızımda çok midem bulanıyordu mesela. Sadece aşırı ter basması var gece aşırı üşüme. Snrasında ateş basması. Adet olcagım zaman böyle olur ama bu sefer farklı olarak su gibi akıntı var

Bence advictor varsa sadece onu kullan bir de athena ekle vitamin depoların doldu ztn bidaha Söyleme ama bu iki ilaç cok etkili canım
Son ay advictor kullandım canım hemde günde 2 tane kullandım
Hala daha 15 tane kadar var
Adetim aşırı sıvı ve yoğun geldi zaten belki ondandır bilemiyorum nasip tabi 🤷‍♀️

Adetim aşırı sıvı ve yoğun geldi zaten belki ondandır bilemiyorum nasip tabi 🤷‍♀️
Ekleyebilirsen athena ekle canım onu kullandıgım bu ay cok yumurtlama sancısı çektim

Evet herkeste olur sanırım. İlişkiden hemen sonra çkar baya bazen gün içindede içeride kalanlar çıkıyo. Benim en sonkii pembe renk çıktı hatta çok tedirginm oyuzden karın agrım var hafften sanırım enfeksıyon falan oldum. Adetede 2 gün var
Hafif düzeyde vajinusmus var bazen kendimi kasıyorum ondan mı çıkıyor diyordum canım iyi bari 😃

Ben de ikinci ay advictor ekledim yoğun oldum altı yedi gün sürerken adet beş gün sürdü

Ben de ikinci ay advictor ekledim yoğun oldum altı yedi gün sürerken adet beş gün sürdü
Benim de 4 5 aydır 1 hafta gecikiyordu tam gününde oldum ve aşırı akışkandı hiç kıvam ya da pıhtı yoktu 2 gün yoğundu bugün biraz azalmaya geçti
Normalde benim 3 günde biter 6 güne kadar lekelenme kalır
Bu ay farklı oldu biraz
Ekleyebilirsen athena ekle canım onu kullandıgım bu ay cok yumurtlama sancısı çektim
Eşimi 3.ay için ikna etmiştim tamam dedi bu ay da olmaynca artık mfk falan yok dedik canım eş paketi advictor mfkwoman bunlar etki etmediyse artık almayalım dedik bize yaramadı yani

Benim de 4 5 aydır 1 hafta gecikiyordu tam gününde oldum ve aşırı akışkandı hiç kıvam ya da pıhtı yoktu 2 gün yoğundu bugün biraz azalmaya geçti
Normalde benim 3 günde biter 6 güne kadar lekelenme kalır
Bu ay farklı oldu biraz

Eşimi 3.ay için ikna etmiştim tamam dedi bu ay da olmaynca artık mfk falan yok dedik canım eş paketi advictor mfkwoman bunlar etki etmediyse artık almayalım dedik bize yaramadı yani
Bende de ilk ay gecikme yaptı ikinci ay tam gününde adet oldum inşallah bu ay olur bebek. Advictor athena kullan canım sorun neydi

Şu an yumurtlama dönemindeyim değerlendiriyoruz canım ikinci ayımdayım sonuca göre mi athena ekleyeyim yoksa şimdiden sipariş verip kullanayım mı ikinci paket bitmek üzere
Yumurtlama dönemindeysen verme canım eger regline bi kaç gün kala test yap negatif olursa athenayı hemen ver reglinle başla suan yumurtlamada oldugun için suanlık gerek yok insallah gerek kalmaz 😍 mutlaka 3-2-3-2 uy

X