Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sevgisizliklerini ucuzluğa bağlayan beyinler..

Kadınla buluşup buluşmadığını koyun bi kenara şimdi. Bu adam eve gelmedim diye yalan söylüyor size. Ama gelmiş kayıtlarda var. Bunu diyorum ben. Adım adım gidin olayı çözmek için. Sonrası zaten gelir itiraflar

O tarihlerde ki telefon görüşme kayıtlarına bakın mutlaka görüşmüşlerdir.
Aynen ya komşunuz demiş ya kapının önündeyim aç diye telde konuştular diye.. o günün kayıtlarına bakın tek tek daha doğrusu o haftanın.. eşiniz illa ki aramıştır yoksa nerden haberi olcak kadını.. tabi watsapptan falan yazışmadılarsa

Nasil bu kadar sakin olabiliyorsunuz ? Hersey ortada daha.ne.soylemesini bekliyorsunuz ki.. kabul etmeyecek yaptim demiycek.tabiki.yalanlayacak !
Yoo gelmedim diyerek.basta yalan soyluyor misal tesaduf diyelim saatlerin.uyusmasi yalan soylemek.niye ? Neden.gelmedim diye yalan soylemeye gerek.duyar bir.insan ? Nicin ?

Teyzesinin.ogluyla esinizi karstiracak degilsiniz kamera kayitlrini.izletin sadece ve terkedin o adami siz ona cocuk vermek icin ugrasirken bunu.hakediyomusunuz ? Neyi duymayi bekliyosunuz daha okdar incindimki burda ben.agliycam.nerdeyse sanki bana yapildi cok agir biliyorum ama yaptinmi dersen yapmadim der neden yaptin diyceksin gozunjn.icine.bakarak ben bunu haketmedim diyceksin. Ihanet olsa bile kendi.evin kendi yataginda olmamaliydi saygisini.bu kdar. Yitrmis olamz !

Boşanmamak için kamera kayıtlarını söylemiyorsun yalanlarına inanmak istiyorsun çünkü
.kayıt var ikincisi komşun görmüş gözüyle.üçüncüsü giriş çıkış saatleri aynı.dördüncüsü eşinin o saatte evde ili ne ki ?beşincisi zaten gelmedim diyip yalan söylemiyor mu?
Nasıl miden kaldırıyor aynı yatağa girmene.ben olsam kıyametler kopmuştu.Kamera kayıtlar önüne serilmişti ..Ş....tr git denmişti çoktan...
Çok çok yalancı eşin.

Allahin cezalari
Daha once de baska konuda dediydim hepsi ayni mokun laciverti diye
Koca kisisine kameralardan herseyi gordugunu soyle sonra da bosan
Sakin affetme, affedersen yapmaya devam edecek cunku

Kopya isterseniz vermezlermi

4saat boyunca ne yaptılar içerde ...belli değilmi...düşünmek bile korkutuyor ..ama oldu işte..sana kıydı...acımadı...sende acıma..

Heeeee bi de uzgunum ama teyzeoglu ile kocaniz siyam ikizi degilse
Uzgunum ama aldatilmissiniz ..
Bunu kabul edin ..
Biliyorum cok zor insan istemiyor ama durum boyle ne kadar cabuk kabul ederseniz o kadar kolay atlatirsiniz ..
Bu arada esiniz tam bi salakmis
Kendi evinde zamparalik yapiyor ..
Madem boyle bi halt edicen az parana kiyda otele git
Karinlar yasadigin eve getirme ..
Iyyyy hem saf hem parasiz zampara ...

Vala canim bisi diim mi sana inanma neden cjnku kamerada kadin giriyor ee yan daire bosmjs sizin katta sizdn baska oturan yoksa o kisi size gelir esinle eve giris saatleri arasinda dk var resmen ve ayrica cikislari arasinda da dakika var komsulairnin ikisi de bunu soluyo o kdr tanimisligin var yalan solemelerini gerektirecek birsey olmaz bence. Ayrica erkekler bi haltlar islerken dusuncesizce hareket ediyorlar yani dusuncesiz demiim de aptalca bi sekilde bi yerden patlak veriyolar aklina gelmemis kamera olayi . Benimde esim biz sevgiliyken rus bi kizla internette sevgili gibi aylarca konusmus ve konusmalari mail adr3sine kaydetmia silmemis salak tabi ben girdjm hepsini tercume ettirdim ve sonuc ortada esimde inkar etmedi öttu bi guzel . Neyse bence sende kanitla git yanina anladiigm kadariyla sej ayriliktan korkuyosun aldatilmaktanda kirilacagindan ama guvensizlikle is yurumuyo ve guveni olusturmakta zaman aliyo kamera kaydini izlettir esine adamsa durust olur soyler yada tam tersi bagrir yine uste cikmak icin . Geri kalan is ise senin aldatmayi kabul edip etmemen evliligini bitirup bitirmemen .

Onemli olan bitirip bitirmeyecek.olman .. eger evliligini ihanette olsa yurutecegim diyorsa bu konuyu.hic desme caninda.yanamsin kapat ama ayrilcaksan yak yik herseyi ogren herseyinide elinden al kim bilir nezamndir.yiyi bu halti ama once sen yaocaklrina karar ver bilirde bisey yaomadgini gorurse daha beterinide yapar

Aldatan kişinin başta kendisine saygısı yoktur ,namus kavramı hem kadına ,hem erkeğe aittir, bu kişiler aynaya ,ailesine nsl güzüne bakıyor ,neden aldatıyimki kudurmadim ,arayan er yada geç belasını bulur insan şerefi ve namusu için yaşar Allah ıslah etsin böylelerini

Bencede esin yalan soyluyor ama konuyu komsu gormuş demek yerine.
Kameradan izledim diye acmayi tercih ederdim ki inkar etmesin. Hemm boylece komsunuzda zor duruma dusuyor.
Kameradan izlediginizi soylesenizde bilmiyorum hakkinizda hayirlisi ama inanmayin.
Ya erkekler neden kadinlari saf yerine koyuyor anlamiyyyooorum

Kamera kayıtlarında eşinizin eve geldiği saati görmüşsünüz, yani eşinizi görmüşsünüz.Eşinizden sonra bayanın geldiğini görmüşsünüz.Daha sonra bayanın gittiğini, bir kaç dakika sonrada eşinizin çıktığını görmüşsünüz. Fakat eşiniz size eve gelmedim demiş...
Ne yazıkki burada konduramayacak bir durum kalmamış.Eşiniz zaten ''gelmedim'' diyerek yalan söylüyor. Eşinizde, bahsi geçen bayanda binada 4 saat bulunmuş.Ve iş saatleri içerisinde eşinizin 4 saat boyunca evde olduğunuda biliyorsunuz.
Bana kalırsa herşey ortada...Üzgünüm.Ayrıca bu kadar şeyden bahsedip, kamera kayıtlarına baktığınızı ve kendisini gördüğünüzü söylememişsiniz.Bu da çok mantıksız bi davranış oluyor.
Sevdiğinizden ve güvendiğinizden dolayı konduramamanızı anlayabiliyorum, fakat ne yazıkki sizde durum artık kendinizi kandırmak oluyor.Sadece duyduğunuzla kalsanız konduramamanız normal, fakat eşinizin girişini çıkışını gördüğünüz halde konduramıyorum diyorsanız bu kendinizi kandırmak oluyor artık çünkü. Bilmiyorum anlatabildimmi. Allah yardımcınız olsun ne diyimki.Gerçekten üzüldüm.

Canım kendi evinde kendi yatağında ALDATILMIŞSIN huuuu hala ne kamera kaydı ne kuzenden bahsediyorsun..hala nasıl o evde durup o yatakta hiçbirşey olmamış gibi ilişkiye giriyorsun..Sırf boşanmayacağın için ortaya çıkmasın , burda insanlar "aaa yok canım yapmamıştır" diyeceğinden de konu açmışsın.Komşuların söylediğinde olay bitmişti zaten.Kimse bu kadar büyük bir iftira atmaz durduk yere..Birde üstüne kamera kaydı izlemişsin.İlla yatakta mı basmak gerekiyor, daha ne istiyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…