Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok basit madem tlf görüşmesi olmuş saat belli sonuçta telefon dökümanı alın o satte gelen arama var mı varsa gelen aramanın olduğu numarayı da alın bakalım. Bayan kapıda aramışsa girdikten 5 dk sonra falan aramıştır. Burdan belki birşey çıkar

aynen ya birde ayni yatakta iyyy igrenc ne midesiz herifmis .insan en azindan evinde yapmazz. evine kadar getirip eglenmeye cesaretliymis eee bosanmak icinde cesareti vardir.. tabi hanimefendi bosanirsa...

aynen ya birde ayni yatakta iyyy igrenc ne midesiz herifmis .insan en azindan evinde yapmazz. evine kadar getirip eglenmeye cesaretliymis eee bosanmak icinde cesareti vardir.. tabi hanimefendi bosanirsa...

Hanımefendi yatakta bassa adam inkar etse ona bile aldatmadı diyebilcek kadar kendini kandırır olmuş..Bu tavrıyla ömür boyu aldatılacak ve değeri asla bilinmeyecek..çok yanlış yapıyor..adam midesiz ama hanımefendide de sağlam mide varmış hala aynı yatakta ilişkiye girdiğini yazmış..Hani kınamak istemiyorum çünkü gerçekten insanız başımıza herşey gelebilir ancak insanın özdeğeri,özsaygısı olmalı

cocuklar olsa bir nevi anlasilabilir durumun vahimligi. bu evlilikte cocukta yok hatta cocuk icin tedavi goruyormus bundada bir hayir var demekki. demekki cocuk olmadan adamin gercek yuzunu yaratici gostermis kendisine. mesaji alip almamak artik hanimefendye kaldi. hani zor durumda olupta "cocuklar var"altina siginiriz ya bazen burada o durumda yok. o evden sadece elbiselerimi alir cikardim... esyalar bile mundar olmustur benim gozumle...

Aynen benim içinde eşyalar bile tiksindirici,size katılıyorum..her işte bir hayır var dedikleri bu..9 senedir evliler çocukları olmamış,demek ki olmaması gerekiyor.Çocuğum için dayanıyorum yalanıyla da kendini kandıramıcak dediğiniz gibi..zaten bir insan aldatıyorsa sevmiyodur o net.Ama birde bunu evlerinde,kendi yataklarında yapabiliyorsa saygı da duymuyodur,sevginin kırıntısı da yoktur

Çalışan bir insan olarak söylüyorum: Mesai saatinde evde olduğum her bir günü tek tek hatırlarım, çünkü oldukça rutin dışı bir şey. Kocanızın, hem de elinde poşetlerle, üstelik yalnız bir hafta önce, mesai saatinde eve geldiğini hatırlamaması mümkün değil. Hele ki dört saat kalmışsa evde... Aslında eve bir anlığına uğramış da bu dört saatte bilincini yitirip kendinden geçmişse başka tabii.

Bu arada, kaç daireli bir apartman bu? Yanınızdaki dairenin sahibi hanıma ulaşın, fotoğraftaki kadını sorun. Tek tek her daireye sormuştum ben olsam şimdiye kadar, madem eşime bu kadar güveniyor ve konduramıyorum.

Olay ortada ne yazık ki, bir de utanmadan sizi aptal yerine koyuyor.

Herşey ortada ama siz inanmak istemiyorsunuz
Gecenin bir saati komşunuz msj atıyor!
Eşiniz eve gelmediğini söylüyor!
Sizin daireye kadın geliyor kapıdayım diyor!
Komşuların kadını görüyor!
10 dk arayla binadan ayrılıyorlar!
SİZ HERŞEYİ GÖZÜNÜZLE KEMERA KAYITLARINDAN İZLİYORSUNUZ!
Ve eşiniz inkar ediyor!
Ne dememiz lazım
Komşuların kıskançlık yapmış
O kadın yanlışlıkla başka daireye gelmiş ama 4 saat oyalanmış ne arıyorsa
Eve gelen eşinizin kuzeni
Kamera kayıtları da yalan siz eşinin kuzenini eşinize benzetmişsiniz!!!
Eeeeeee daha ne olsun
Eşiniz hemde kendi yatağınızda sizi aldatmış!!!!

Tüm işaretler eşini gösteriyor gibi :-(
Kamera kayıtlarını izlediğinizi muhakkak söyleyin ve getirin birlikte izleyin bakalım ne tepki verecek

telefon kayıtlarında o gun kımle konuştukları çıkmıor mu?

evet herşey bir tesaduf olabilir bilemiorum beni ilgilendiren kısmı eşinizin yaln soylemış olması sızde bence bu durumdan yola çıkın bence sen eve geldin diyin ona ...

Herşeyi söylemişsiniz neden kameraları izlediğinizi söylemediniz?
Sanırım söyleyeceği açıklayacağı şeyi duymak istemiyorsunuz doğal olarak .
Sonuna kadar okudum yani 4 saatten bahsediyoruz umarım yapmamıştır ama görünen köyde kılavuz istemiyor malesef.....

Görünen köy klavuz istemez derler .. Çok üzücü ama, bana kalırsa herşey ortada ..

Herşey ortada zaten, kameralarda herşey belli. Siz hala neyden şüphe ediyorsunuz. Boşanmayacaksanız kurcalamayın inanmış gibi yapın. Boşanacaksanız eğer saf yerine koymayın kendinizi kocanızın gözünde.

telefon kayıtlarına bak kesinlikle.

bi kere evet eve geldim yorgundum dese bi ihtimal inanılabilir. çünkü kadının hangi daireye girdiğine dair komşunuzun lafından başka kanıtınız yok. yine o da şüpheli durum ya neyse. ama bi insan eve gelip 4 saat evdde kaldığını nasıl unutur? mümkün değil. bu konuda yalan söylemesi bile itiraf gibi bişey. ama yinede telefon dökümlerine bak öncelikle.

bi de neden kamerayı izlediğinizi söylemediniz ben anlamadım. bence eşinize inanmayı seçeceksiniz ve bu kadar aleni bi gerçeği ortaya çıkarmaya korktunuz.

Cnm akıl istiyorsun da; görünen köy de klavuz istemez ki!durumun cidden zor,çok üzüldüm, ama kamera kayıtlarında ki kişi eşinse,ona izleteceksin ve takibe alacaksın,işin içinden sıyrılırsa tabi!

Once posetlerle adam iceri giriyor ..
15 dk sonra kadin geliyor ..
4 saat sonra kadin cikiyor ..
5 dk sonra da esiniz ..
Baska soruya gerek var mi ???
Bence de hiç bir soruya gerek yok.Herşey ortada malesef kendinizi bir an önce toparlayıp ciddi ciddi konuşun kamera kayıtlarını gösterip bu saatte eve geldiğini bile inkar eden sen bak burda ne işin var diyin.Arkasından giren kadın kocanızdan 5 dk sonra çıkıyor üstelik sizin kata geldiğini de komşunuz görüyor.Olay bitmiş ama boşanmak istemiyorsanız deşmeyin daha çok kırılırsınız herkesin de dediği gibi.Ama bana kalsa bu adamdan bu saatten sonra ne çocuk yaparım ne aynı yastığa baş koyarım.Bırakın eşyaları o ev bile tiksindirici bir hal alır yani.Ne demek ya eşinle yaşadığın eve kadın almak ne demek.Kadın bi de arayacak da ben kapıdayım diyecek.Çok sakinsiniz açıkcası.

Aldatılıyorsunuz. Başka bir açıklaması yok bence. Eşiniz sadece girişte kamera olduğunu biliyor. Amca oğlu olacak da kadın yolu şak diye bulacak ha? Tahminen boşanmayacaksınız, ben eşime güveniyorum demenizden belli. Hakkınızda hayırlısı olsun. Umarım mutlu olursunuz

Telefon kayıtlarına baksa ne olur 2. bir telefonu hattı olabilir . Ama bana bu kadar delil bile yeterli olurdu evet sizin için çok onur kırıcı bir sey koskoca 9 yılınız gidecek ama en azından geleceğinizi onunla karartmazsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…