Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kamera kayıtlarını söylemeliydin
Bununla yüzleşmeliydin
Mekan olarak evinin kullanılması durumu daha beter hale sokuyor
Kolay değil tabi ama bunu yutma sakın
Zaten yalan söyleyerek yaptığını sıvamış

Cok uzgunum sizin adiniza,konduramadiginizin farkindayim,ancak sanki hersey ortada,aslinda siz de biliyorsunuz bence neyin ne oldugunu,ama insan kabullenemiyor,bunu yasadiginia inanmak istemiyor,bence biraz guclu ve kararli bir sekilde,ama kesinlikle bagirmadan,oturup herseyi konusun,ne yapmak istediginize karar verin once,sonrasinda yine konuşuruz

sevgili icroc , yaşadığın olay gerçekten üzücü.. anladığım kadarıyla iyi giden normal de bir evliliğin var. Ama işte bu erkekleri anlamak çok zor. Senin durumunda da olayı kabullenmek çok zor. Kamera kayıtlarını izleyin eşinle beraber ve 18 nisan günü telefon kayıtlarını mutlaka bulun kimle konuşmuş kimle görüşmüş...

Ya zaten senin daha konunu okurken eşinin ailemi özledim deyip ailesinin yanına gittiğinde 2 gün kalması ve senin 1 hafta kalman saçma geldi açıkçası.. Onun ailesi ne diye onsuz kalıyorsun ki bu mantığı anlamıyorum ama erkekler bunu yapıyor. Bana hiç normal gelmiyor . annesini 2 gün görmek ona yetiyorsa bana hayli hayli yeter. gider kendi ailemin yanında kalırım. Sanki seni evden uzaklaştırmak istemiş gibi geldi bana....

Bende şunu anlayamadım, bel fıtığı olan bir erkek, ağrısıda var o sürede nasıl yapar! ya da konu sahibi bunu yazma gereğini neden duydu?

ya nasıl böyle ithamda bulunuyorsunuz kendimi kandırdığımı nerden çıkardınız hemen öyle ortalığı dağıtmak kolay mı kendinize gelin ve uslubunuza dikkat edin kınamk istemiyorsanız siz yorum yapmayın rica ediyorum bende burda okuduğum hiçbir konuyu kınamadım ama böyle bir durumla karşılaştım kendime saygım var saygım olduğu için emin adımlarla gitmek istiyorum yuva kurmak çok zor yıkmak çok kolay ben burda eşimi yaptı veya yapmadı diye pof poflamıyorum

Kamerayı izlet. Orda dökülücek. Montaj diyicek hali yok ya!
Çok üzüldüm ya

teşekkürler cevabın için baktım teline ancak ıphone sanırım markası telefonun pek anlamam o tür telefondan tüm aramaalara baktım ancak sadece 3-4 günlük arama kayıtları var yani geri dönük olarak çarşambe salı pazartesi günlerin arama listesi yok cevapsız çağrılara baktım hepsini tek tek yazdım kağıda ve bir program var ordan baktım nolara erkek adı var çoğuda müşterisinin adı ve bende tanıyorum adamları

ikinci kadınlardan ve bu tarz erkeklerden nefret edıyorum ya cidden
adınıza çok üzüldüm
madem eşini sevıyorsun neden aldatıyorsun arkadaş
bu erkeklerin baska değişik kadın merakı nedır ya
uzun süredir beraber olabılırler eve davet ettiğine göre

siz güçlü olun ve sakın dik duruşunuzu bozmayın.
üç kuruşuk kadın ugruna yuvası yıkılacak o adam üzülsün
düzeni bozulsun sizden ayrı kalsın beter olsun

çok sinirlendim

eşinize kamera kayıtlarını ızledıgınızı soyleyın
saatlerı de soyleyın burda bıze anlattıgınız şekilde

Ah bu erkekler,9 yılı 4 saatte at çöpe
evet yaaa ne kadar iradesizler
benim aklım almıyor gerçekten çok üzülüyorum
karısını sevmese tamam dıyeceğim ayrılsın naparsa yapsın , ama adam sevıyor, karısına kıyamıyor ve aldatıyor
o kadar yaygın ki , ileride basıma gelebilir diye düşünüyorum ben de, hep bir açık kapı bırakıyorum
benim eşim asla yapmaz diyemıyorum

Allah kimseyi şaşırtmasın

konu sahibine de güç kuvvet versin,ferahlık versin

Bence eşini karşına alıp sinirlenmeden konuş
ilk olarak kamera kayıtlarını izleyin sonrasında ''madem sen suçsuzsun tlf dökümlerini al ve bana getir''de.
Korkacak birşeyi yoksa zaten direk getirir ama bağırıp çağırıp üste çıkmaya kalkar gibi geldi bana
Valla Allah yardımcınız olsun ama sanki eşinize inanmak istiyor gibisiniz...

kamera kayıtlarını izletin.vee demişsiniz ya telefonundan kayıtlı olmayan numaraları aldım, bu insan kayıtlıdır ki telefonunda.Ahmet abi hasan abi vs bilemem de kayıtlıdır mutlaka.

kamera kayıtlarını izletin.vee demişsiniz ya telefonundan kayıtlı olmayan numaraları aldım, bu insan kayıtlıdır ki telefonunda.Ahmet abi hasan abi vs bilemem de kayıtlıdır mutlaka.
Aynen katılıyorum erkek ismiyle kayıtlıdır kesin

Amin çok zor bir durum!bende asla yapmaz diyemem!çok örnek var çünkü....konu sahibinin şoktan çıkması lazım öncelikle,şu an çok karmaşık kafası çünkü....

Okuyunca inanın çok üzüldüm.
ama neden izlediğinizi söylemediniz?
Burada insanlar o yüzden üzerinize geliyor.
Belli ki eşiniz aldatmış sizi ve sanırım kendi yatağınızda.
Size eve gelmedim demesi bile yalan çünkü.
Ve ben günlük bir ilişki olduğunu sanmıyorum.
Muhtemelen görüşülen biri.
Yerinizde olsam şuan gider çalıştığı yeri basar izlediğimi ve size neden yalan söylediğini açıklamasını isterdim.
Bu şekilde maalesef ama kendinizi kandırıyorsunuz.
Size eve gelmedim demesi bile yalanken,
O kadın hanım herneyse aynı saatlerde girip çıkması da ne kadar normal.

evet günlük ilişki olsa evine davet etmez
güvendiği uzun süreli biri bence de

Evet bende Iphone kullanıyorum . dediğin gibi sadece 3-4 günlük geriye gidip görebilirsin. Ancak sen kullandığı gsm operatöründen ulaşabilirsin arama kayıtlarına ama onuda herkese verirler mi bilmiyorum. Belki çalışan bir tanıdığın varsa o yardımcı olabilir..

Bariz ortada herşey canım ne yapmayı düşünüyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…