Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok basit madem tlf görüşmesi olmuş saat belli sonuçta telefon dökümanı alın o satte gelen arama var mı varsa gelen aramanın olduğu numarayı da alın bakalım. Bayan kapıda aramışsa girdikten 5 dk sonra falan aramıştır. Burdan belki birşey çıkar

Canım kendi evinde kendi yatağında ALDATILMIŞSIN huuuu hala ne kamera kaydı ne kuzenden bahsediyorsun..hala nasıl o evde durup o yatakta hiçbirşey olmamış gibi ilişkiye giriyorsun..Sırf boşanmayacağın için ortaya çıkmasın , burda insanlar "aaa yok canım yapmamıştır" diyeceğinden de konu açmışsın.Komşuların söylediğinde olay bitmişti zaten.Kimse bu kadar büyük bir iftira atmaz durduk yere..Birde üstüne kamera kaydı izlemişsin.İlla yatakta mı basmak gerekiyor, daha ne istiyorsun?

aynen ya birde ayni yatakta iyyy igrenc ne midesiz herifmis .insan en azindan evinde yapmazz. evine kadar getirip eglenmeye cesaretliymis eee bosanmak icinde cesareti vardir.. tabi hanimefendi bosanirsa...

aynen ya birde ayni yatakta iyyy igrenc ne midesiz herifmis .insan en azindan evinde yapmazz. evine kadar getirip eglenmeye cesaretliymis eee bosanmak icinde cesareti vardir.. tabi hanimefendi bosanirsa...

Hanımefendi yatakta bassa adam inkar etse ona bile aldatmadı diyebilcek kadar kendini kandırır olmuş..Bu tavrıyla ömür boyu aldatılacak ve değeri asla bilinmeyecek..çok yanlış yapıyor..adam midesiz ama hanımefendide de sağlam mide varmış hala aynı yatakta ilişkiye girdiğini yazmış..Hani kınamak istemiyorum çünkü gerçekten insanız başımıza herşey gelebilir ancak insanın özdeğeri,özsaygısı olmalı

Hanımefendi yatakta bassa adam inkar etse ona bile aldatmadı diyebilcek kadar kendini kandırır olmuş..Bu tavrıyla ömür boyu aldatılacak ve değeri asla bilinmeyecek..çok yanlış yapıyor..adam midesiz ama hanımefendide de sağlam mide varmış hala aynı yatakta ilişkiye girdiğini yazmış..Hani kınamak istemiyorum çünkü gerçekten insanız başımıza herşey gelebilir ancak insanın özdeğeri,özsaygısı olmalı

cocuklar olsa bir nevi anlasilabilir durumun vahimligi. bu evlilikte cocukta yok hatta cocuk icin tedavi goruyormus bundada bir hayir var demekki. demekki cocuk olmadan adamin gercek yuzunu yaratici gostermis kendisine. mesaji alip almamak artik hanimefendye kaldi. hani zor durumda olupta "cocuklar var"altina siginiriz ya bazen burada o durumda yok. o evden sadece elbiselerimi alir cikardim... esyalar bile mundar olmustur benim gozumle...

cocuklar olsa bir nevi anlasilabilir durumun vahimligi. bu evlilikte cocukta yok hatta cocuk icin tedavi goruyormus bundada bir hayir var demekki. demekki cocuk olmadan adamin gercek yuzunu yaratici gostermis kendisine. mesaji alip almamak artik hanimefendye kaldi. hani zor durumda olupta "cocuklar var"altina siginiriz ya bazen burada o durumda yok. o evden sadece elbiselerimi alir cikardim... esyalar bile mundar olmustur benim gozumle...

Aynen benim içinde eşyalar bile tiksindirici,size katılıyorum..her işte bir hayır var dedikleri bu..9 senedir evliler çocukları olmamış,demek ki olmaması gerekiyor.Çocuğum için dayanıyorum yalanıyla da kendini kandıramıcak dediğiniz gibi..zaten bir insan aldatıyorsa sevmiyodur o net.Ama birde bunu evlerinde,kendi yataklarında yapabiliyorsa saygı da duymuyodur,sevginin kırıntısı da yoktur

Çalışan bir insan olarak söylüyorum: Mesai saatinde evde olduğum her bir günü tek tek hatırlarım, çünkü oldukça rutin dışı bir şey. Kocanızın, hem de elinde poşetlerle, üstelik yalnız bir hafta önce, mesai saatinde eve geldiğini hatırlamaması mümkün değil. Hele ki dört saat kalmışsa evde... Aslında eve bir anlığına uğramış da bu dört saatte bilincini yitirip kendinden geçmişse başka tabii.

Bu arada, kaç daireli bir apartman bu? Yanınızdaki dairenin sahibi hanıma ulaşın, fotoğraftaki kadını sorun. Tek tek her daireye sormuştum ben olsam şimdiye kadar, madem eşime bu kadar güveniyor ve konduramıyorum.

Olay ortada ne yazık ki, bir de utanmadan sizi aptal yerine koyuyor.

Herşey ortada ama siz inanmak istemiyorsunuz
Gecenin bir saati komşunuz msj atıyor!
Eşiniz eve gelmediğini söylüyor!
Sizin daireye kadın geliyor kapıdayım diyor!
Komşuların kadını görüyor!
10 dk arayla binadan ayrılıyorlar!
SİZ HERŞEYİ GÖZÜNÜZLE KEMERA KAYITLARINDAN İZLİYORSUNUZ!
Ve eşiniz inkar ediyor!
Ne dememiz lazım
Komşuların kıskançlık yapmış
O kadın yanlışlıkla başka daireye gelmiş ama 4 saat oyalanmış ne arıyorsa
Eve gelen eşinizin kuzeni
Kamera kayıtları da yalan siz eşinin kuzenini eşinize benzetmişsiniz!!!
Eeeeeee daha ne olsun
Eşiniz hemde kendi yatağınızda sizi aldatmış!!!!

Tüm işaretler eşini gösteriyor gibi :-(
Kamera kayıtlarını izlediğinizi muhakkak söyleyin ve getirin birlikte izleyin bakalım ne tepki verecek

telefon kayıtlarında o gun kımle konuştukları çıkmıor mu?

evet herşey bir tesaduf olabilir bilemiorum beni ilgilendiren kısmı eşinizin yaln soylemış olması sızde bence bu durumdan yola çıkın bence sen eve geldin diyin ona ...

Herşeyi söylemişsiniz neden kameraları izlediğinizi söylemediniz?
Sanırım söyleyeceği açıklayacağı şeyi duymak istemiyorsunuz doğal olarak .
Sonuna kadar okudum yani 4 saatten bahsediyoruz umarım yapmamıştır ama görünen köyde kılavuz istemiyor malesef.....

Herkese hayırlı akşamlar dilerim.

Buraya böyle bir konu açacağımı asla düşünmezdim. Bazen burda açılmış konuları okuduğumda zaman kızdığım- ağladığım çok oldu.

biz eşimle severek evlendik 2002 den beri birbirimizi tanıyoruz ve 2007de evlendik 9 yıllık evliliğimiz var ben 31 eşim 32 yaşında bebek için tedavi görmem gerektiği için aylardır doktora gidip geliyordum. Beni anlayan bilir bu süreç bayağı zaman alıyor ve aylardır ne kendi ailemin yanına nede eşimin ailesinin yanına gidemedik en son doktor kontrollerimden fırsat bulup 10 günlük boşluğum olunca eşimde zaten sürekli ailemin yanına gidelim diyordu. Bu süre zarfında da aileside ne zaman geleceksiniz diye soruyorlardı çünkü kurban bayramından beri görmüyorduk onlarada hak veriyorum evlatlarını özlüyor keza benim ailemde öyle gidelim dedik...

10 günlük boşluk olunca bulunduğumuz yerden uçakla eşimin ailesinin yanına gittik ve ben 1 hafta eşim ise 2 gün kaldı ve geri döndü çünkü çalıştığı yer akraba yeri olduğu için bütün sorumluluk eşimde bel fıtığı olduğu için 2 gün ağrı çekti ve kaldığından da bişey anlamadı eşimi evimize gönderirken aklım onda kaldı hatta kendisine bende geleyim dedim ama promosyonlu aldığı için bileti ne açık işlem yapılmadığını nede gideceği tarihe çekilmediğini mecbur aldığı güne binilmesi gerektiğini söyledi. Şuanda bu uygulamanın aynısı anneminde başına geldi mecbur cumayı bekliyor kendisi eve dönebilmek için.

eşim gitti ben ise geçtiğimiz perşembe gecesi uçağı bindim havaalanından eşim beni aldı ve evimize geri döndüm 1 haftada hem annemleri (kayınvalidemi),görümcem,eltim,çocuklarla vakit geçirdim benim içinde değişiklik olmuş oldu. samimi olduğum komşumla watsappdan mesajlaşıyorduk diğer samimi olduğum komşumu filan soruyordum ertesi günü gece 11,30 da yine bu komşum bana yazı yazdı kendi kendime dedim ki bu kadın niye bu saatte msj yazsın acaba birine bişeymi oldu çünkü eşimin ailesinin yanına gelmeden önce başka bir komşumun beyi araba yangınında kaybettik.Nasılsın iyimisin filan diye sormuş ve eşimi sordu yok abla o döndü sadece 2 gün kaldı dedim öyle geçti biraz daha sohbet ettik..

watsappda yazıştığım komşuma geldim kahvemizi içtik sonra apartmanımızın yöneticisi ayrıca aynı katta bulunuyoruz kendisiyle o komşum geldi vefat eden komşumuzunda yengesioluyor onunla nasıl iyimisin derken...

asıl konuya geldi kız icroc sana bişey anlatacağım dayanamıyorum ben içimde saklayamam bu vebali dedi yönetici olan komşum ancak watsappdan yazıştığım komşum hiç sesini çıkarmıyor. Bende saf saf bakıyorum olayı anlamadığım için bu başlattı anlatmaya bizim yan dairemiz sessiz sedasız hiç kimsenin haberi olmadan satılmış.

Diyorki 18 nisan pazartesi günü yaşanmış bu olay : o gün hiç yapmadığım bir şey yaptım diyor binaya öğleden önce 11 civarları bir bayan girdi diyor ama kendinden emin giyimi düzgün bakımlı nereye gittiğini biliyor gibi yürüyordu diyor sonra bizim binadan içeri girdi bende hemen kapıyı açtım. Bakıyorum kadın merdivenlerden yukarı çıktı önce zannettim sizin yanınızdaki daire satılmış yeni ev sahibesi sandım diyor. Ancak sizin daireye yönelince senin arkadaşın olduğunu sana geldiğini bak böyle de arkadaşlarıda varmış dedim diyor. ( Benim bu süre zarfında eşimin ailesinin yanında olduğumu bilmiyor ben evde yokken olmuş). Önce zile bastı zil çalışmayınca kapıyı tıklattı diyor elinde telefon içeriyi aradı ve sessiz konuşmasına rağmen bina içinde yankı yaptığı için net duyuluyordu sesi diyor. Ben kapıdayım kapıyı aç dedi diyor. Sonra sizin kapının açılma sesi duyulunca ben utandığımdan hemen içeri kaçtım diyor. Ömrüm hayatımda böyle birşey yapmamıştım ama o gün nedense bakmak gereği duydum diyor yönetici olan komşu...

ben tabi şaşkınlık içinde dinliyorum sonra watsappdan yazıştığım komşum konuşmaya başladı bu seferde, seninle geçen gece konuştuğumuz zaman o yüzden sormuştum eşini diyor dilimin ucuna geldi geldi geri gitti diyemedim sana anlatmak istemedim dedi. Yönetici olan komşum bu seferde diyor ki senin evde olmadığını bilmiyordum diğer komşumdan için ona söyledim o burada değil eşinin ailesinin yanında sen yanlış görmüşsündür demiş ama kadın nasıl yemin ediyor bir görseniz arkadaşlar anlatamam

bende dedimki ben eşime güveniyorum hem o saatte burada olmaz iştedir. ben evde olmadığım için iş yerinde yatıp kalkıyor dedim ,teyzesinin oğluda bizim yaşadağımız şehirde belki anahtarı ona vermiştir dedim. Ama içimden şeytan habire dürtüyor beni ,bizim binamız kamerayla takip ediliyor. Kameraların bulunduğu odaya gittik ve başladık izlemeye ve o kadar üzgünüm ki eşime asla konduramıyorum belki yapmamıştır yine günahınıda almak istemiyorum çünkü izlediğim görüntülerden sonrası yok mesela bizim kata gelişi kapıyı çalışı falan bir tek üst komşumun kocası tanır o kadar kimse eşimi tanımaz binada ,18 nisan günü öğlenden önce 11 civarı eşim elinde poşetlerle geliyor 5 dk sonra tekrardan arabanın yanına uğrayıp binaya eve geri giriyor ve 11:15 gibi bu dediği bayan geliyor sadece girişlerin var kamera o kadar ama 14,05 civarı gibi kız çıkıyor aradan 5-6 dk sonra eşim çıkıyor. kızın resmini filan çektim şuan saklı duruyor.

tekrardan yukarı çıktık tabi komşunun eve geldik tabi ben dolup taşıyorum kimseye belli etmiyorum çünkü devamı yok görüntülerin konduramıyorum eşime bana akıl veriyor komşular kamerayla izlediğini söyleme ağzını ara filan diye

bugün biraz daha iyim ancak halen içimde bişeyler kırıldı gibi

o gün akşam oldu eşim geldi dedim ki sen pzt günü öğlen önce 11 civarı eve geldin mi dedim yüzü bozulur gibi bişey oldu yoo ne olduki dedi hani dedim kıyafet filan değiştirmeye geldinmi dedim teyzesinin oğlundan bahsediyor onu gönderdim ama günü hatırlamıyorum diyor kıyafetleri almaya ben eve gelmedim diyor. Öyle deyince benim kalbim paramparça oldu gözlerim doldu ağlayamadım kendimi sıktığımdan. ne oldu dedi olayı anlattım .nasıl bağırıyor ağzından çıkanı kulağı duymuyor nerdeyse yönetici olan komşunun kapısına dayanıyordu. Tabi ben halen sakinim eşime dedim ki sen böyle bağırıp çağırmaya devam ettiğin sürece ben senden şüphe duyuyorum dedim sanki bişeyleri bastırmaya çalışıyorsun dedim. eşimin dediği şu benim böyle bişey yapacağımı nasıl düşünürsün ben senin saçının teline kıyamazken sen beni nasıl böyle birşeyle itham edebiliyorsun diyor ben seni deli gibi severken sen bana değilde komşuya nasıl inanırsın dedi. içimden diyorumki Kameraları görmesem elbette komşuya inanmam ama kameralarıda izleyince halen şaşırıyorum kendimle çelişiyorum. Telefonunu baktım o uyurken kayıtlı olmayan bütün noları yazdım kağıda ve bir program var kime ait olduğunu gösteriyor hemen ordan baktım hepsi erkek çıktı müşterisi çoğunuda tanıdım isminden.

ertesi gün oldu o akşam düzgün ve mantıklı birşekilde açıkladım bağırdın için tam anlatamadım dedim sen evde değilsen kim geldi dedim teyzesinin oğlunu aradı çocuk yemin ediyor bende konuştum kendisiyle çünkü hayatta öyle bişey yapmam yenge diyor bana

eşime dedimki kameralar var biliyorsun dimi dedim izlicem kameraları dedim tamam izle kimmiş bu diyor benim yuvamı huzurumu bozuyor diyor ama bizim komşu halen yemin ediyor gözlerimle gördüm diye sizin kapıda olduğunu kapının açılma sesini duyduğumu diye ama ondan sonrası yok kız içeri girdimi girmedimi belli değil hadi diyelim ki binaları karıştırdı yanlış geldiği bir binada 4 saat içerde ne yapar

Şimdi ben ne yapayım kimseye paylaşamıyorum aklım karman çorman kameraları izlediğimi defalarca söylemek geliyor 4 saat boyunca sen evde ne halt yedin demek geliyor iş saati içerisinde aklım karışık normal eşimle konuşuyoruz filan ama içimden bişey gelmiyor artık

özel hayatımız iyi yani ayıptır söylemesi hafta 2-3 kere eşimle beraber oluyoruz. Ben kendisine böyle değer verirken içimdeki bu durum beni mahvediyor şuan bile bana sevgi gösterisinde bulunuyor askımlı canımlı filan ama bilmiyorum ne yapacağım bu akşam yine açıldı konu senin aklından ne geçiyor söylesene dedi sen bana güvenmiyormusun dedi sadece sustum çünkü toparlayamıyorum beynimi

buraya yazarak içimdekileri dökmek istedim biraz uzun oldu kusura bakmayın ancak ayrıntılı yazmaz isem kimse anlayamaz diye böyle açıkladım okuyan okumayan okuyupda yarım bırakandan bile şimdiden Allah razı olsun

Görünen köy klavuz istemez derler .. Çok üzücü ama, bana kalırsa herşey ortada ..

Herşey ortada zaten, kameralarda herşey belli. Siz hala neyden şüphe ediyorsunuz. Boşanmayacaksanız kurcalamayın inanmış gibi yapın. Boşanacaksanız eğer saf yerine koymayın kendinizi kocanızın gözünde.

telefon kayıtlarına bak kesinlikle.

bi kere evet eve geldim yorgundum dese bi ihtimal inanılabilir. çünkü kadının hangi daireye girdiğine dair komşunuzun lafından başka kanıtınız yok. yine o da şüpheli durum ya neyse. ama bi insan eve gelip 4 saat evdde kaldığını nasıl unutur? mümkün değil. bu konuda yalan söylemesi bile itiraf gibi bişey. ama yinede telefon dökümlerine bak öncelikle.

bi de neden kamerayı izlediğinizi söylemediniz ben anlamadım. bence eşinize inanmayı seçeceksiniz ve bu kadar aleni bi gerçeği ortaya çıkarmaya korktunuz.

Cnm akıl istiyorsun da; görünen köy de klavuz istemez ki!durumun cidden zor,çok üzüldüm, ama kamera kayıtlarında ki kişi eşinse,ona izleteceksin ve takibe alacaksın,işin içinden sıyrılırsa tabi!

Once posetlerle adam iceri giriyor ..
15 dk sonra kadin geliyor ..
4 saat sonra kadin cikiyor ..
5 dk sonra da esiniz ..
Baska soruya gerek var mi ???
Bence de hiç bir soruya gerek yok.Herşey ortada malesef kendinizi bir an önce toparlayıp ciddi ciddi konuşun kamera kayıtlarını gösterip bu saatte eve geldiğini bile inkar eden sen bak burda ne işin var diyin.Arkasından giren kadın kocanızdan 5 dk sonra çıkıyor üstelik sizin kata geldiğini de komşunuz görüyor.Olay bitmiş ama boşanmak istemiyorsanız deşmeyin daha çok kırılırsınız herkesin de dediği gibi.Ama bana kalsa bu adamdan bu saatten sonra ne çocuk yaparım ne aynı yastığa baş koyarım.Bırakın eşyaları o ev bile tiksindirici bir hal alır yani.Ne demek ya eşinle yaşadığın eve kadın almak ne demek.Kadın bi de arayacak da ben kapıdayım diyecek.Çok sakinsiniz açıkcası.

Aldatılıyorsunuz. Başka bir açıklaması yok bence. Eşiniz sadece girişte kamera olduğunu biliyor. Amca oğlu olacak da kadın yolu şak diye bulacak ha? Tahminen boşanmayacaksınız, ben eşime güveniyorum demenizden belli. Hakkınızda hayırlısı olsun. Umarım mutlu olursunuz

Telefon kayıtlarına baksa ne olur 2. bir telefonu hattı olabilir . Ama bana bu kadar delil bile yeterli olurdu evet sizin için çok onur kırıcı bir sey koskoca 9 yılınız gidecek ama en azından geleceğinizi onunla karartmazsınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X