Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

benim rahim filminde sağ tüpümde sıvı birikmesi ihtimali var dedi nur hanım..
eğer varsa temizlenmeden tüp bbk olmaz dedi..semra ve nur hanım..
gerekli görülürse de o tüp alınır dedi ama kesin değil cn her şey lap.ta belli olacak
aaa aynen bana da filime bugün baktılar benim de sağ tüpümde sıvı birikmesi var dedi ben de o ne dedim şöyle dediler:sağ tüpümde genişleme var demekmiş. buda tarnsfer yapılınca embriyoyu oradaki sıvı dışarı attırıyormuş..nur hanım açıkladı saolsun..ama benim ek olarak rahimde yapışıklık da var o da hist.gerektiriyor..

merhaba YASİN ve MERYEM SURESİNE bana da 20-20- yazarmısın unutmaaaa
aa inci bugün muayene oldum yaaa,ücret almadılar

4444 TEFRİCİYE OKUYANLAR=

BAHAR85=4=OKUDU
FLZASK2003=300=OKUDU
İNCİ_TANESİ=200=OKUDU
MERYEM84=340=OKUDU
KKEEZZBBAANN=500=OKUDU
MİKRO81=200=OKUDU
GİNGDAO=200=OKUDU
WESTERN=400=OKUDU
SEMRA58=200=OKUDU
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100=OKUDU
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200=OKUDU
AKASYA78=10=OKUDU
CEMILEYLD=250=OKUDU
OZNE_HAYAT=100=OKUDU
HAPPYBUTTERFLY=100=OKUDU
JULİETTA=100
SEVDA_LİNKA=100
DENİZFENERİM=200
UMUTEGE=140
DDEERRYYA=100=OKUDU
EDA3564=100

NOT: Tefriciyeler tamamlandı…

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin=OKUDU
MİKRO81=5 yasin=OKUDU
GİNGDAO=5 yasin=OKUDU
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
KKEEZZBBAANN=10 yasin=OKUDU
NZLYLN=1 yasin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin=OKUDU
SEMRA58=1 yasin=OKUDU
CYDKRBS=1 yasin=OKUDU
LED_ZEPPELİN=1 yasin=OKUDU

NOT: Yasinler tamamlandı…

NOT: Arkadaşlar tefriciyeler ve yasinler tamamlandı...
Ben kendime 344 tane almıştım ama olurda fazla okunursa diye okumamıştım fazlalık olmasın düşüncesiyle...
Biliyorsunuz sadece bu topikten değil "temmuz tüp bebek" topiğinden de okuyan arkadaşlarımız var...
Onlardan da alan olmuş bugün burdan da olmuş...
340 tane fazla olduğu için ben kendimden düştüm o sayıyı ve kalan 4 tefriciyemi okudum...
Diğer arkadaşlarında okuduğunu düşünüyorum böylece tam 4444 tefriciyemiz tamamlandı :nazar:
Cuma günü hilburum dualarını yapar hayırlısıyla...
Okuduğunu belirtmeyen arkadaşları ekleriz yine sonrasında okudu diye...
Allah herkesten razı olsun :KK16::KK16::KK16:

BAHAR85=4=OKUDU
FLZASK2003=300=OKUDU
İNCİ_TANESİ=200=OKUDU
MERYEM84=340=OKUDU
KKEEZZBBAANN=500=OKUDU
MİKRO81=200=OKUDU
GİNGDAO=200=OKUDU
WESTERN=400=OKUDU
SEMRA58=200=OKUDU
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100=OKUDU
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200=OKUDU
AKASYA78=10=OKUDU
CEMILEYLD=250=OKUDU
OZNE_HAYAT=100=OKUDU
HAPPYBUTTERFLY=100=OKUDU
JULİETTA=100
SEVDA_LİNKA=100
DENİZFENERİM=200
UMUTEGE=140
DDEERRYYA=100=OKUDU
EDA3564=100

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin=OKUDU
MİKRO81=5 yasin=OKUDU
GİNGDAO=5 yasin=OKUDU
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
NZLYLN=1 yasin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin=OKUDU
SEMRA58=1 yasin=OKUDU
CYDKRBS=1 yasin=OKUDU

Ben kendime 344 tane almıştım ama olurda fazla okunursa diye okumamıştım fazlalık olmasın düşüncesiyle...
Biliyorsunuz sadece bu topikten değil "temmuz tüp bebek" topiğinden de okuyan arkadaşlarımız var...
340 tane fazla olduğu için ben kendimden düştüm o sayıyı ve kalan 4 tefriciyemi okudum...
Diğer arkadaşlarında okuduğunu düşünüyorum böylece tam 4444 tefriciyemiz tamamlandı :nazar:
ALLAH kabul etsin İNŞALLAH

oranında çok iyi bi merkez olduğunu duydum nasıl memnun musun:KK34:

Cevap için geç oldu, amma yine de cevaplayayım. Merkezimden çok memnunum. Bu sefer de olmazsa Memoriala geçmeye karar vermişdim. Doktorumu görünce kararımdan döndüm. İnşeAllah bu sefer her şey yolunda gider. Amma olmazsa sanırım yine aynı yerde devam edicem. Onlardan çok memnunum. Bence İstanbulda en iyi merkez Memorial (hiç gitmemiş olsam da), amma kendi merkezimden de çok memnunum.

Yok canım ben hastaneden de doktorlarımdan da işleyişten de çok memnunum. Olmaz olaydım derken keşke bu acı tecrübeleri yaşamasaydım, bu kadar fazla irdelemeseydim demek istedim.
Akasya ile benim durumumuz benzer. Tek fark ben taşıyıcıyım Akasya hastalığı yaşıyor.
Opu'dan sonra döllenen embriyoların gelişimine göre 3., 4. veya 5.günde biyopsi alınıyor embriyolardan. İstersen 9 belli başlı kromozoma bakılıyor (hasta olan kromozomlarla birlikte) istersen tüm kromozomlara bakılıyor (ancak bunun için embriyodan 2 hücre alınıyor ve bu da embriyoyu rahatsız ettiği için tutunma şansını düşürüyor) Sonuç 24 saatte çıkıyor. Seni biyopsi günü arıyorlar böyle böyle diye. Ertesi günü arayıp şu saatte burada olun, pgt sonucunu burada öğreneceksiniz, sağlıklı bulunursa transferiniz olacak diyorlar (en zor kısmı da bu zaten)
Benim tedavim henüz belli değil. 3 hafta sonra kontrole gideceğim (3 ay önce rahim ağzı ameliyatı oldum) Doktor hazırsın derse hemen başlayacağız inşaallah.

İnci hayırlı plsun. İnşeAllah her şey yolunda gider. Sonucu sağlıklı bebişli olucak tedaviye başlarsın inşeAllah. Amin.

Umarım her şey yolundadır.

aaa aynen bana da filime bugün baktılar benim de sağ tüpümde sıvı birikmesi var dedi ben de o ne dedim şöyle dediler:sağ tüpümde genişleme var demekmiş. buda tarnsfer yapılınca embriyoyu oradaki sıvı dışarı attırıyormuş..nur hanım açıkladı saolsun..ama benim ek olarak rahimde yapışıklık da var o da hist.gerektiriyor..

durumumuz aynı o halde canım:26:
sana da alınabilir dendi mi..
benim sağ tüpüm böyle sanki maşaya sarılmış gibi lüle lüle olmuştu:KK9:oralarda sıvı birikmesi olabilir dendi..alınabilirmiş yani..

benim sağ tüpüm böyle sanki maşaya sarılmış gibi lüle lüle olmuştu:KK9:oralarda sıvı birikmesi olabilir dendi..alınabilirmiş yani..

yok canım yaa bana alınır denmedi de tüpün ağaz kısmı genişlemiş ilaç birikmesi yani sıvı oymuş .orayı daraltıp bi daha sıvı yani ilaçmış birikmesini engellermiş..bana öyle bi açıklama yaptılar

gebeligin hayirli olsun rabbim kucaginada almayi nasip etsin senin gebeligine bi ayri sevindim
allah senden razi ve memnun olsun bana umut oldun
Nur hanima yetisemicek gibiyim sen bize baska iyi bi doktor tavsiye edebilirmisin?

merhabalar,geçmişi okuyamadım da neyse sonra bakarım ya da inci bana özet geçer..beni unutmadınız di mi..
bugün şimdi geldim muyeneden eve gelirgelmez size yazıyorum..nur hnım gerçekten size hak verdim süper süper süpermiş valla...
Önce nur hanım muayene etti eski film lere ve yapılanlara baktı sonra Semra hanımı çağırdı ve o da muayene etti..HİST.VE LAPARASKOPİ kararı aldılar..
zaten hist. bana şattı nur hanım dedi ki madem narkoz alacak tüplere de bakalım dedi..sağ tüpüm de genişleme var gibi dedi..
benden böyle sizde ne haber
happyy sonuç olumlu mu

canım hayırlı olsun tedavin inş.. sonu bebekli olur nur hanımın uğuruna inananlardanım ben 8.denmemde şuan yine hamileyim onun yardımlarıyla inş... daim olur rabbim tez zamnda sizlerede nasip etsin inş...

BAHAR85=4=OKUDU
FLZASK2003=300=OKUDU
İNCİ_TANESİ=200=OKUDU
MERYEM84=340=OKUDU
KKEEZZBBAANN=500=OKUDU
MİKRO81=200=OKUDU
GİNGDAO=200=OKUDU
WESTERN=400=OKUDU
SEMRA58=200=OKUDU
JULİAA=200=OKUDU
CYDKRBS=100=OKUDU
GAMZEAR=400=OKUDU
RUVEYDA12=200=OKUDU
AKASYA78=10=OKUDU
CEMILEYLD=250=OKUDU
OZNE_HAYAT=100=OKUDU
HAPPYBUTTERFLY=100=OKUDU
JULİETTA=100
SEVDA_LİNKA=100
DENİZFENERİM=200
UMUTEGE=140
DDEERRYYA=100=OKUDU
EDA3564=100

35 YASİN OKUYANLAR=

AHUNİSA=1 yasin
SEZYAL=2 yasin=OKUDU
MİKRO81=5 yasin=OKUDU
GİNGDAO=5 yasin=OKUDU
NURME=2 yasin
İNCİ_TANESİ=2 yasin
NZLYLN=1 yasin
MELİSDİLEK=2 yasin
OYA81=2 yasin=OKUDU
SEMRA58=1 yasin=OKUDU
CYDKRBS=1 yasin=OKUDU

rabbim kabul etsin inş...hilburum ve kuzuları tez zamanda evlerine dönerler inş...

aaa neden yokmuş,kötü bişey yok dimi geçmişi okuyamadım daa

kötü bişey yopk canım bilgisayarı formata gidicek o yüzden okuyacaklarınızı bu şekilde değilde mesaj olarak atarsanız daha iyi olur incimde öyle demişti

ben bu nur hanıma yetişemezsem başka hangi doktorla devam etmeliyim sizceee
müstecep bey nasıl

bence mustafa bey çok methini duydummm

gebeligin hayirli olsun rabbim kucaginada almayi nasip etsin senin gebeligine bi ayri sevindim
allah senden razi ve memnun olsun bana umut oldun
Nur hanima yetisemicek gibiyim sen bize baska iyi bi doktor tavsiye edebilirmisin?

mikrooo
değerlerin artmış çok sevindim şimdi okudum geçmiştenn
ALLAH tamamını erdirsin

saolun canlarr rabbim sizlerede nasip etsin tez zamanda.ben mustafa beyim methini çok duydum nur hanım olmadığında kendim onu istiyodum ikizlerimizin(hilburun) bir kaç arkadaşın daha doktoru burdaaa

canım bu tedavinde olsun bebekler varsın tüplerin alınsınnn inş.. kavuşursunn bebelerineee:KK16::KK16:

X