Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım ben inceledim biraz ama cok anlamadım mesela dogum 4000 lira diyor tum yıl boyunca ama zaten dogum ve muayene test bu parayı gecmez mi anlamadım ben biri bana cıklayabilir mi

incim bana müdürm yapı kredininki güzel demişti koç oluyo herhalde önceden yaptırp herşey için gidebilirsin aslında.bizde düşünüyoruz çünkü eşiminde mide ameliyatı olması lazım falan.tabi sigorta yaptırıken hastalıklarınızı söylemeyin sakın...kapsam dışı bırakırlar..

Son düzenleme:

şimdilik iyi gidiyor canım teşekkür ederim. daha hastaneye gitmeye başlamadım.evde iğnemi yapıyorum.uzun protokol benimki.sen nasılsın?

merhabalar,geçmişi okuyamadım da neyse sonra bakarım ya da inci bana özet geçer..beni unutmadınız di mi..
bugün şimdi geldim muyeneden eve gelirgelmez size yazıyorum..nur hnım gerçekten size hak verdim süper süper süpermiş valla...
Önce nur hanım muayene etti eski film lere ve yapılanlara baktı sonra Semra hanımı çağırdı ve o da muayene etti..HİST.VE LAPARASKOPİ kararı aldılar..
zaten hist. bana şattı nur hanım dedi ki madem narkoz alacak tüplere de bakalım dedi..sağ tüpüm de genişleme var gibi dedi..
benden böyle sizde ne haber
happyy sonuç olumlu mu

Sezyal hatırlıyoruz tabii canım sende begenmissinnn merkezi ne zaman yaptıracaksın canım onları kızlar bise sorcam bu hist ve laporskp deki narkoz opudakii ile aynimiiiii

TE=Juliaa;28924829]Sezyal hatırlıyoruz tabii canım sende begenmissinnn merkezi ne zaman yaptıracaksın canım onları kızlar bise sorcam bu hist ve laporskp deki narkoz opudakii ile aynimiiiii[/QUOTE]
çöokk memnun kaldım yaaaa...ben o kadar prof. o kadar çok doktora gittim ben böyle tatmin olmamıştım...ilk adetimde yani bu ay sonu yaptıracam inşallah..aynı opudaki nakozla uyutup
yapıyorlarr..ama. 4.950 tl cik istediler ..verecez mecburr

merhaba canımmmmm
ben sana dediydim di nur hanımcım bitanedir diyeeehem doktor hem abladır o bitaneddir
demek sana da lap.kararı verildi ne zaman yaptıramyı düşünüyorsun tahminen...
ben mart sonu yaptıracağım..

iyi ki gitmedin o öbür merkeze orası zaman kaybı sadece

Sezyal hatırlıyoruz tabii canım sende begenmissinnn merkezi ne zaman yaptıracaksın canım onları kızlar bise sorcam bu hist ve laporskp deki narkoz opudakii ile aynimiiiii
evet aynı canım...
Sezyal o işlemden hemen sonra baslanabiliyormuuu

laparoskopiden sonra 2 ay ara verilmeli dedi nur hanım

süper olur valla.. denturcum bi gün belirle başlayalım dağıtalım kişilere herkes ne kadar okumak isterse..en son bitmei gereken günü de belirleyelim yapalımm canım

evet yaaa burdan memnun kalmazsam öbür tarafa da gidip görüşme yaparım diyodum ama hiççç gerek yokk
beni de çok memnun etti ,yaaa ben normalde sadece hist.yapacaktı rahim kalınlığı az 5mm.ve içi kötü diye sonra seninki 4. deneme olucak işi garanti yapmak için lap.yi da yapalım en azından tüpleine bakarız dedi..ben bu ay sonu adetle gidecem kısmetse
ama 2 ay sonra tüpe başlarsa çok yaa..benim yine o arada yapışıklık olur..onu sorarım ben de gidince
senin tüpleri mi alacak

Sezyal o işlemden hemen sonra baslanabiliyormuuu
aslında hist.den hemen sonra başlanıyodu çünkü rahimde yapışıklık tekrarlamasın diye ama aynı anda lap.de yapacaklar ya aysunayyy yazmış 2 ay bekleniyormuşş...herhalde ameliyattan sonra ortaya çıkacak

Sanada cok gecmis olsun canim rabbim en kisa zamanda nasip etsin. Rabbim dilerse hersey olur, insallah bizlerede nasip eder. Burdaki arkadaslar banada cok umut oldu elimizden geldigince denicez yinede takdir allahin.

canim bende her ikisinden 20 tane alayim

benim rahim filminde sağ tüpümde sıvı birikmesi ihtimali var dedi nur hanım..
eğer varsa temizlenmeden tüp bbk olmaz dedi..semra ve nur hanım..
gerekli görülürse de o tüp alınır dedi ama kesin değil cn her şey lap.ta belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…