Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Diyelim bu ayda yaptırdım önümüzdeki ay hamile kaldım o zaman bebekler doğunca faydalanabiliyor öyle mi?
Geldi teşekkürler

rica ederim canım evet öyle dedi bayan sen istersen sigortam.netten teklif alabilirsin sana en uygun sigorta poliçesi hazırlıyorlar kafam karıştı benimde inşallah doğru hatırlıyorumdur

Denturum şartlar iyiymiş, ücreti de o kadar yüksek değil bir de şu bekleme süresini koymasalar.

aynen incim martı bir atlatalım eğer olumsuz olursa ben o zaman yaptırıcam tevekkül allaha ya bir kapı açılır muhakkak memorıalde doğmasınlar madem belki o zamana kadar sgk anlaşması yapar memorıal

Ya mesela ameliyat olacaksın yüzde 100 karşılıyor. Yıllık 2,500 ödeyeceksin diyelim ameliyatın 5 bin lira tutacak karşılıyor bunu? Limit de yok :26:

aynen incim martı bir atlatalım eğer olumsuz olursa ben o zaman yaptırıcam tevekkül allaha ya bir kapı açılır muhakkak memorıalde doğmasınlar madem belki o zamana kadar sgk anlaşması yapar memorıal

Şimdiden yaptır bence
Tabi canım orada doğmaları şart değil :)
Memorial'ın sgk anlaşması yaptıracağını hiç sanmıyorum

Şimdiden yaptır bence
Tabi canım orada doğmaları şart değil :)
Memorial'ın sgk anlaşması yaptıracağını hiç sanmıyorum

kayserideki sgk anlaşmalı ama canım ben çok istiyorumda eşim pek yanaşmıyor rakamlar yüksek geliyor ona bence normal heleki benim gibi sağlığına düşkün biri için gayet iyide gel bunu eşe anlat

Ben kasımdaki ameliyata 4 bin lira ödemiştim sigortam olsaydı hiç bir şey ödemeyecek miydim

evet incim

Burası İstanbul burada zor
Ya mesela zeppelin aylık 500 ödüyormuş. Yıllık 6 bin eder bana yüksek geldi ama senin gönderdiğin normal geldi. Şimdi Derin Bey'e kontrole gideceğim 330 lira Ameliyat öncesi, sonrası bir de bu, 1000 lira muayene ücreti ödemiş olacağız düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…