Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kaynım bebeğin yeni fotolarını atmış. Aman Allah'ım ne güzel bir şey ya :nazar: Kara kaş kara göz simsiyah saçlar :nazar: 5 günde ne kadar değişmiş yavrum :KK16:

Burası İstanbul burada zor :KK1:
Ya mesela zeppelin aylık 500 ödüyormuş. Yıllık 6 bin eder bana yüksek geldi ama senin gönderdiğin normal geldi. Şimdi Derin Bey'e kontrole gideceğim 330 lira :KK37: Ameliyat öncesi, sonrası bir de bu, 1000 lira muayene ücreti ödemiş olacağız düşün :KK53:

incim doğum teminatlı olmadığı için uygun bizim poliçe doğumuda eklersel led zeplin gibi olur off gerçekten çok ya allah yardımcın olsun inci

incim doğum teminatlı olmadığı için uygun bizim poliçe doğumuda eklersel led zeplin gibi olur off gerçekten çok ya allah yardımcın olsun inci

Heee şimdi düştü jeton :KK1: Doğum teminatı için ne kadar istiyorlar biliyor musun? Dosyada göremedim ben yazıyor mu?
Sağolasın kuzum amin inş. hepimizin yardımcısı olsun...

Heee şimdi düştü jeton :KK1: Doğum teminatı için ne kadar istiyorlar biliyor musun? Dosyada göremedim ben yazıyor mu?
Sağolasın kuzum amin inş. hepimizin yardımcısı olsun...

canım poliçede yazıyor yıllık 6000 tl mişşş :)) benim koca bu rakamdan dolayı vazgeçti sanırım :KK1:

Doktorların programlarına bakıyorlar her halde. Sen şimdi ara bence, öğlen kalabalık oluyor orası şimdi boştur.
simdide ararsam bu 3 olcak canim ya neyse bekliyelim 3hafta sonra dediler ilk gebelik testindennn

tamam canım ne zaman istersen veririm mikro stres yapma bir dahaki hafta yada bu hafta içinde ararlar transferin ne zamn olmuştu

8subatta oldu canim kardesimin dogum gunu:)))

Kızlar gercekten cok pahalı bu bizim isler bazen dusunuyorum kendiliğinden hamile kalanlar ne şanslı yani bizim gibi ugrasmayanlarrr bazen bazı seylerden ödün veriyorum para gitmesin diye ama gelde bak bir tup parası az mı Allah yardımcımız olsun umarım daha fazla ugrasmayizzz

Allah razı olsun canım. 2-3 sayfa geride fotoları var baksana ne kadar minikler :nazar:

Evet öyle yapalım. Kaç kişi ne kadar okuyabilir önce onu belirleyelim sonra ne kadar dağıtabiliriz ona bakalım. Liste yaparız inş.

gördüm kuzum maşlah onlara. Benim kuzum 25 haftalık doğdu dayanamadı biraz daha durabilseydi keşke. Allah onlara ömür versin...
hep dua ediyorum Allah yardımcıları olsun...:KK16:

simdide ararsam bu 3 olcak canim ya neyse bekliyelim 3hafta sonra dediler ilk gebelik testindennn

8subatta oldu canim kardesimin dogum gunu:)))

benimki biraz karışık ama ilk randevuyu 25aralık demişlerdi 4 aralıkta öğrenmiştim yani daha erken seninkinin canım merak etme kuzun iyidir büyümeye çalışıyor mikrocum yumurta süt tüketiyorsun dimi ???

Bitiremediniz kizlar su sigorta isini belki hersey cok guzel olucak kuveze
falan gerek kalmiycak onlari o zaman dusunursunuz

benimki biraz karışık ama ilk randevuyu 25aralık demişlerdi 4 aralıkta öğrenmiştim yani daha erken seninkinin canım merak etme kuzun iyidir büyümeye çalışıyor mikrocum yumurta süt tüketiyorsun dimi ???

İns.canim evet canim tuketiyorum bal pekmez yumurta sut daha neler annem cook iyi bakiyo saolsun

muzuda sakın ihmal etme anneye selamlar ellerinden öperim ne kadar protein o kadar sağlıklı hamilelik :)))) ben çıkıyorum canım yarın görüşmek üzere

Unuturmuyum canim sanki ilac gibi saati saatine getiriyolar onume:))
selamini ilettim anneminde selami var optum gorusuruzz

Eee hiç yaptırmayalım o zaman :KK1: Bir faydası olmayacak ki. Bekliyorum :KK31:

ya inci bu baya pahalı oluyorya en az 1 yıl hamile kalmayacaksın ayda 500 liradan yılda 6000 ödüyeceksin sonraki hamile kalman lazım hemen ki dogumda sigortan olsun oda 6000 lira yani en erken 12000 lira bir dogum vs masrafları icin zaten ben memorialda dogum yapsam ne kadar tutarki bana cok pahalı geldi bu iş hil_bur un sigortası olmasa acaba kac lira odeyecekti 12000 lirayı geciyorsa yaptırmak lazım gibi geldi amannnnnnnnnnn ne zor işler bunlar

X