Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

inşşş..senin değerlerinde çokkk güzel çıkacak tatlımmm dualrımız seninleee

Mikrom kayınvaliden yine nasıl tepki verdi kız
hayalimde bir şekil var ama doğrumu .:)Eki Görüntüle 636050

allah senin iyiliğini versin annemde olduğum için bilemiyorum ama kayınpederim sürekli aradı o daha temiz kalplidir zatenn:))

evettt bıraktımm işi sanki üzüldüm birazzz benmi arıycam onlar mı yaa randevu içinn

Allah razı olsun canım. Hiç şüphem yok o konuda
Senden de güzel haberi alacağız yarın inş.
Eşin şimdiden başlamış helal olsun

ayy ayy nasıl heyecanlandım inşallah o günleride görürüm nurmecim

İnşaallah kuzum inşaallah göreceğiz...

Kız daha duruyor musun arasana Onları ne bekliyorsun
Yer varsa 13 marta alıver

sonucu bildirdiysen dönerler sana jel pahalı ama ben yazdırdım ayle dr uygun öyle sende yazdır

mikrocum için hiç kötü olmasın 1-2 ay sonra bebişin hazırlıkları başlıyacak onlarla zaman geçer hiç sıkılmazsın şimdi bol bol gelişim kitapları oku zaman varken kuzun geldiğinde lazım olucak günlerde çok hızlı geçiyor iyiki ayrılmışım diyeceksin bence keşke benide bıraksalar kaçıncı kez istifa verdim yok yok kabul etmediler ama martta bir bebişin haberini alıyım haber vermeden gidicem

Allah iyiliğini versin

Maşşallah canım bu ne güzellik. Kızını allah bağışlasın.Prensesin adı neydi?

Son düzenleme:

günaydın ayy akşam duygusala bağlamışım üzdüm sizide güzzel anneler...gece eşim süt getirdiğinde denizin tulumuyla derinin çoraplarını getirmiş...onlarla uyudum ohh missss...

cnmm çok sevindimmm çokk maşallah çok şükür derinimizde kurtuldu o hortumlardan sabır az kaldı yavrularınla berebaer testi geçip :) evinize gideceksiniz hayırlısıyla

kızlarrrrr ben- biz geldikkkkk

378,98 olmuşşşşş .16:

maşallahhhhhhh cnm amin adımlarla ilerliyosunuz rabbim daim etsin

Allah iyiliğini versin

amin canımhepimizin iyiliği versin allah :)) ne yapıyım incim çok şükür ihtiyacımız yok birde çok aşırı istekleri olan biride değilim kendi halinde ev kedisi gibiyim aile şirketindeyiz eşim kp amcalar kuzenler hepimiz aynı yerde çalışıyoruz midem bulandı artık sürekli dipdibe yakamı bırakmadılar bir türlü

Canım çok şükür değerin katlamış.Maşallah Sende bendensin.Boşver işi.Düşünme bile.Ohhh ayaklarını uzat keyfine bak.Bu günleri hiç kolay yakalamıyoruz.Keyfine bak.

ben yerim onu ya maşallah tuğçem hergeçen gün dahada tatlı oluyor kuzun allah nazarlardan saklasın
Kızlar Allah hepinizden razı olsun
Hepinizi çok seviyorum bıdıklarınızı da
bizde seni çok seviyoruz meleğimmmm
kızlarrrrr ben- biz geldikkkkk

378,98 olmuşşşşş .16:

rabbim sağlıkla tamanıma erdirsin mikrommmmmmmm
sağol canım inşallah güzel haberlerle dönücem
yarında senin halayını çekicez allahın izniyle happycimm
beni merkezden aramışlardı sonucu bildirince mikrocum
sonucu bildirdiysen dönerler sana jel pahalı ama ben yazdırdım ayle dr uygun öyle sende yazdır

bizim aile doktoru yazmadı jeli kızlar k.doğum doktorunun yazması lazım dedi

kızlar ben çıkıyorum birazdan eşim gelip alıcak beni sonra hastaneye gidicez dualarınızı eksik etmeyin bizden çok öpüyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…