Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mikrom canım benimmm maşallah :KK16: :KK16: sana ve kuzuna allahım bundan sonrasınıda sağlıklı ve rahat bir şekilde geçirmeni nasip etsin canım 8. denemenin sonunda elde edilen ne kıymetlidir ne huzurdur rabbim kucağına alıcağın günleride görmeyi nasip etsin ne olur dikkat et kendine işi falanda boşver allahım minik kuuznla rızkını arttıracaktır zaten sen kendine bebişine eşine bak

Ooo nurmenin halayı cok guzel mikro cok sevindim canım western canım bakalım biz ne yapıcaz kızlar benimde rüyalarıma giriyor merkez cok yogunmus randevu alamiyomusum gibi Hayırlısıyla bı evlat sahibi olsaydım allahım sen duy sesimi

mikro81 canm Allah hayırlı etsin gebeliğini... Allah ım kucagina almayi nasip etsin amin...:nazar:
Kan pihtilasmasi için benim arkadasimda igne oluyor kolundan su an 8. ayinda ve her igneden sonra koluna ispirtoyu (su cirkin kokulu mor renkli olan) mendile dokup kola sarıp yarim saat bekletiyorlar.. Ne agri ne morarma..
Simdi cok acimiyor olabilir ama bi kac gun sonra problem olmaya basliyor. Arkadas deneye deneye en etkili bu oldu dedi...
Bende progesteron igne olurken igneden sonra saf alkolu bol bol pamuga dokup popoma bantlattırıp yatıyordum...

Allah tekrar hayırlı etsin..
:nazar:

saol canım allah razı olsun tavsiyelerini yazdım aklımın bir köşesine....

günaydın günaydın gunaydın
arkadaslar
farenjıt oluyorum galıba ben:KK43: bogazım acıyor yutkunurken canım yanıyo bıde oksuruk basladı
ilac da alamıycam
ıhlamır bal lımon ıcmek lazım onu da ısyerınde nerden bulacam :KK43:
bebelerim için daha da endıselenıyorum sonucta calıstıgım yer bı hastane yanıma hastalar gırıp cıkıyo
dogumdan sonra calısmasam batarmıyız acaba dıye sımdıden dusunmeye basladım ben
ınsanın dusuncelerı hamıle kalınce gercekten degısıyomus bunu anladım..
cocuk da yaparım karıyerde derdım .. ama sımdı anlıyorum kı ıkısını bırden yapıyorum sanırken evlatlara tam yararımız doknmaz büyüdüklerinde bunu hıssettırıler mutlaka..
kafam bır dusunce deryası
evımı özluyorum
ühühühühü

canımmm çokk geçmişş olsunn bebişlere dikkat ettt

günaydın herkese hayırlı haftalar güzel haberlerle dolu bir hafta olur inşallah hepimiz için

kızlar geçmişi okuyamadım maşallah herzamanki gibi çoşmuşsunuz

mikrom seni ve eşini tekrar tebrik ediyorum çok ama çok sevindim rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucaklamayı nasip etsin
sorunsuz ve harika geçicek bir 9 ay diliyorum sana :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

happy canım hadi bakalım allahın izniyle sıra sende seninde hayırlı hbaerlerini bekliyoruz:KK16::KK16:

hilalcim gözün aydın maşallah derin ve denize:nazar::nazar::nazar: çok az kaldı yuvanıza geçmeye
ağrıların olmuş geçmiş olsun canım

medicalcim günaydın çok geçmiş olsun bol c vitamini al poşet ıhlamur çayı al limonunu balınıda getir yanında ben öyle yapmıştım
ama en önemlisi istirahat canım yatmadan geçmiyor malesef akşamları evde hep dinlen sıcak ballı süt iç inşallah çabucak toparlanırsın merak etme kuzulara bişi olmaz sen iyi olucaksın onlarda iyi olucak üzme kendini he bu arada o düşüncelerin hepsi hamilelik hormonlarından bende ilk öğrendiğim zamanlar duygusala bağlamışsın bu aralarda baya asabiyim :KK9: gecicek canım

incim nur hnm dan randevu alıcağını hatırlıyorum sanki naptın canım aldınmı randevu ne zaman gidiceksin bu arada sen neleri özlemişsin öyle canım:KK9:

nurme test sonuçların nasıl çıktı canım herşey yolunda inşalalhh

akasyam sen nasılsın

julı nasıl geçti randevun ne dedi nur hanım

aysunay çakır dentur sizler nasılsınız kızlar

saol kuzum allah razı olsunn senden de güzel haberler bekliyoruz bugünnn

kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

dualrımız seninle tatlımmm:KK16::KK16:

Kontrole giderken hepinizden dua isteyeceğim. İnşaallah iyileşmişimdir ve hayırlısıyla başlarım. Edersiniz değil mi :KK16:

edresiniz diye soruyomusun bide :KK47::KK47:

Kızlar randevumu aldım :KK16:

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım :KK16:

inş..iyileşmişsindir tatlımmm ve tedaviye başlarsınn rabbim yardımcın olsun inş...

selamlar

hafta sonu güzel gelişmeler olmuş

medicalcim gözün aydın usg tarihinide almışsın ohhhh şimdi keyfini sür buarada çok geçmiş olsun iş yerinde ıhlamur zorda ılık suyla idare et canım çokda bitki çaylarını içme çok sevindim inş dahada güzel gelişmlere olucak allahın izniyle

mikrocum maşallah maşallah çok sevindim tebrik ederim değerlerin kat kat artacak allahın izniyle kendine çok iyi bak canım işleride boşver hiçbirşey senden bebeişinden önemli değil

beyazzambak ben iyiyim çok şükür büyük buluşma bugünmüş allahım en büyük buluşmayıda nasip etsin 8 ay sonra

incim gözün aydın randevu almışsın ayy bu mart bana gelmicek gibi geliyor hayırlısı olsun bol ( ikiz yada üçüz) bebeişli olsun herşeyin sorunsuz geçeceği bir tedavin ve sonundada meleklerin gelmiş olsun

hilbur sitemizin melek annesi en güçlü annesi hem kuzularına yetişip hem bizi unutmadın çok sevindim meleklerinle buluşacaksın allahın izniyle o haberide en yakın zamanda alıcaz inşallah

saol kuzum bıraktımm işleri bugün itibariyle çıktım ama içim bi tuhaf oldu :KK43:((

kızlar bıraz once mesajlastık yarım saate alıcak kan tahllı sonuclarını hepımız dua edelım onun ıcın..ınsallah 2 ye katlamıstır degerıı...:emir_bebek:

katlamışşşş:KK16::KK16:

Mikrocuğum canım güzel haberlerini bekliyoruz.. Dualarımız seninle kuzummm :KK16::nazar::nazar:

allah sizden razı olsunnn

Mikrooo Nur Hanım ne dedi? Anlat hemen :KK1: İkiz olabilir mi? Jel verdi mi? Keseler için randevu verildi mi?
:KK1::KK1::KK1:

maşallah çok güzel katlamış dedi iğneyi bıraktık jele geçtik3 hafta sonrasına randevu alıcaz ama ben önce buraya yazayım dedim daha randevu almadım:KK1::KK1:

mikrom canım benimmm maşallah :KK16: :KK16: sana ve kuzuna allahım bundan sonrasınıda sağlıklı ve rahat bir şekilde geçirmeni nasip etsin canım 8. denemenin sonunda elde edilen ne kıymetlidir ne huzurdur rabbim kucağına alıcağın günleride görmeyi nasip etsin ne olur dikkat et kendine işi falanda boşver allahım minik kuuznla rızkını arttıracaktır zaten sen kendine bebişine eşine bak

allah razı olsun canım kıymetli olmazmı candan öteeee

Mikro happy geçmişe daldınız :KK1:

bitti nihayett bu ne yaa bitire3medim oku oku

kızlar geldim eşim evi elektrik süpürgesiyle temizliyordu ona bakıyodum temiz yapıyomu diye ilk defa böyle temizledi ölsem gam yemem dedim:)))

inci hayırlı olsun canım randevu almışsın inş. sorunsuz bir şekilde martta başlarsın canım benim dualarımız her zamam seninle hiç kaygın olmasın bu konuda..

mikromm maşallah :nazar: değerin çok güzel Allah meleklerini sana bağışlasın canım

beyazzambak seninde hayırlı haberlerini bekliyorumm

Mikrocum hayirli olsun rabbim tamamina erdirsin insallah

Ooo nurmenin halayı cok guzel mikro cok sevindim canım western canım bakalım biz ne yapıcaz kızlar benimde rüyalarıma giriyor merkez cok yogunmus randevu alamiyomusum gibi Hayırlısıyla bı evlat sahibi olsaydım allahım sen duy sesimi

saolun kızlarrrr allah razı olsun rabbim kimseye aratmasın inş... herkese tattırsın bu duyguyuu:KK16::KK16:

Mikrom kayınvaliden yine nasıl tepki verdi kız
hayalimde bir şekil var ama doğrumu .:) $37359611_07.gif

saol canım allah razı olsun tavsiyelerini yazdım aklımın bir köşesine....

canımmm çokk geçmişş olsunn bebişlere dikkat ettt

saol kuzum allah razı olsunn senden de güzel haberler bekliyoruz bugünnn

dualrımız seninle tatlımmm:KK16::KK16:

edresiniz diye soruyomusun bide :KK47::KK47:

inş..iyileşmişsindir tatlımmm ve tedaviye başlarsınn rabbim yardımcın olsun inş...

saol kuzum bıraktımm işleri bugün itibariyle çıktım ama içim bi tuhaf oldu :KK43:((

katlamışşşş:KK16::KK16:

allah sizden razı olsunnn

maşallah çok güzel katlamış dedi iğneyi bıraktık jele geçtik3 hafta sonrasına randevu alıcaz ama ben önce buraya yazayım dedim daha randevu almadım:KK1::KK1:

allah razı olsun canım kıymetli olmazmı candan öteeee

bitti nihayett bu ne yaa bitire3medim oku oku

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Geçmişe dalınca okumayı göze alacaksın :KK1:

Oh oh maşallah maşallah :nazar:
İşi bıraktın mı tamamen?
Şimdi hamileliğin ve evinin tadını çıkarma vaktidir :KK16:
Randevun benimle aynı güne gelir mi acaba :KK52:

X