Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mikrom canım benimmm maşallah sana ve kuzuna allahım bundan sonrasınıda sağlıklı ve rahat bir şekilde geçirmeni nasip etsin canım 8. denemenin sonunda elde edilen ne kıymetlidir ne huzurdur rabbim kucağına alıcağın günleride görmeyi nasip etsin ne olur dikkat et kendine işi falanda boşver allahım minik kuuznla rızkını arttıracaktır zaten sen kendine bebişine eşine bak

Ooo nurmenin halayı cok guzel mikro cok sevindim canım western canım bakalım biz ne yapıcaz kızlar benimde rüyalarıma giriyor merkez cok yogunmus randevu alamiyomusum gibi Hayırlısıyla bı evlat sahibi olsaydım allahım sen duy sesimi

saol canım allah razı olsun tavsiyelerini yazdım aklımın bir köşesine....

canımmm çokk geçmişş olsunn bebişlere dikkat ettt

saol kuzum allah razı olsunn senden de güzel haberler bekliyoruz bugünnn

kızlar bugün saat 5te randevum var benim gözüme uyku girmedi gece heycan korku endişe hepsi birbirine girdi
kalbim hop hop ne olur dua edin bize hayırlısıyla görelim bebiş yada bebişlerimizi

dualrımız seninle tatlımmm

Kontrole giderken hepinizden dua isteyeceğim. İnşaallah iyileşmişimdir ve hayırlısıyla başlarım. Edersiniz değil mi

edresiniz diye soruyomusun bide

Kızlar randevumu aldım

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım

inş..iyileşmişsindir tatlımmm ve tedaviye başlarsınn rabbim yardımcın olsun inş...

saol kuzum bıraktımm işleri bugün itibariyle çıktım ama içim bi tuhaf oldu ((

kızlar bıraz once mesajlastık yarım saate alıcak kan tahllı sonuclarını hepımız dua edelım onun ıcın..ınsallah 2 ye katlamıstır degerıı...

katlamışşşş

Mikrocuğum canım güzel haberlerini bekliyoruz.. Dualarımız seninle kuzummm

allah sizden razı olsunnn

Mikrooo Nur Hanım ne dedi? Anlat hemen İkiz olabilir mi? Jel verdi mi? Keseler için randevu verildi mi?

maşallah çok güzel katlamış dedi iğneyi bıraktık jele geçtik3 hafta sonrasına randevu alıcaz ama ben önce buraya yazayım dedim daha randevu almadım

allah razı olsun canım kıymetli olmazmı candan öteeee

Mikro happy geçmişe daldınız

bitti nihayett bu ne yaa bitire3medim oku oku

kızlar geldim eşim evi elektrik süpürgesiyle temizliyordu ona bakıyodum temiz yapıyomu diye ilk defa böyle temizledi ölsem gam yemem dedim:)))

inci hayırlı olsun canım randevu almışsın inş. sorunsuz bir şekilde martta başlarsın canım benim dualarımız her zamam seninle hiç kaygın olmasın bu konuda..

mikromm maşallah değerin çok güzel Allah meleklerini sana bağışlasın canım

beyazzambak seninde hayırlı haberlerini bekliyorumm

Mikrocum hayirli olsun rabbim tamamina erdirsin insallah

saolun kızlarrrr allah razı olsun rabbim kimseye aratmasın inş... herkese tattırsın bu duyguyuu

Mikrom kayınvaliden yine nasıl tepki verdi kız
hayalimde bir şekil var ama doğrumu .:)

Geçmişe dalınca okumayı göze alacaksın

Oh oh maşallah maşallah
İşi bıraktın mı tamamen?
Şimdi hamileliğin ve evinin tadını çıkarma vaktidir
Randevun benimle aynı güne gelir mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…