Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar mikro nur hanımla görüştümü görüştüysse ne dedi bunları göremedim yazmışmıydı??

Almina hayırlı olsun tedavin canım dondurulmuşları olan anneler çok şaslısınız..

tuğçe kızın ne kadar değişmiş çok tatlı yine bıcırık

hilburun tefriciyeler bittimi anlamadım bitmediyse bende 100 tane okurum şimdilik..

kızlar ben çıkıyorum birazdan eşim gelip alıcak beni sonra hastaneye gidicez dualarınızı eksik etmeyin bizden çok öpüyorumm

Kuzum dualarımızdasın. Minişlerinin güzel haberlerini bekliyoruz

iyiyim canım sen nasılsın allah izin verirse mart sonunda başlıyacağız şafak saymayı bıraktım saydıkça günler geçmiyor sanki

Sayma denturum sayma saydıkça afakanlar basıyor

cnm nisan ortası gidecekmiş..gelişide ağustostaymış eşim sordu benden meraklı zaar

Ayyy nisan ortası giderse ve bana izin çıkarsa onunla başlayabilirim

inci canım randevun hayırlı olsun
zammbak hadi hayırlısı
happiyy mutlu güne 1 adım kala nasılsın?

Sağol canım.
Ön görüşmeni önümüzdeki haftaya alsana. Bak ben bugün aradım. Semra Hanım 25 şubatta uygunmuş. Hem Nur Hanım'a hem Semra Hanım'a alabilirsin. Senden istene tahliller olacak adet olana kadar yaptırırsın.

Canım bize de nasip olacak inşaallah...

Merhaba alminacım. Bebeklerin tutunur sana inş. Hayırlı haberlerini bekliyoruz...

Kızlar randevumu aldım

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım

Hayırlı olsun inci_tanesi
Derin Bey Derin Kösebay mı? Kendisi myom ameliyatıma girmişti sonrasında da takipteydi... Kadın Doğum Uzmanı olarak şiddetle Banu Göker Özdemir tercih ederim :)

almina hoşgeldin hayırlı ve bebişli olur inşallah canım o süreci biraz anlatırmısın bende allah nasip ederse martta dondurulmuşları deniyeceğim

canım işyerinde olduğum için geç cevap veriyorum kusura bakma öncelikle.
dondurulmuş tedavisi çok kolay geldi bana. yani 3 kez merkeze gittim. ilk adetin 2. günü ikinci bir sonra adetin 10. günü rahim kalınlığına bakmak için tekrar gittim. 3. ise transfer günü gittim transfer oldu ve geldim. bu kadar. adetin 2.günü estrofem diye bir ilaca başladım +falbiol+coraspirin ve ben de pko olduğu için glifor aldım. aynı ilaçlara hala da devam ediyorum. adetin 12 günü rulid ve prednol a başladım 4 gün kullandım ve bıraktım yine 12. günü jel e başladım. onuda hala kullanıyorum. bu kadar canım süreç. sormak istediğin birşey olursa yazarım yine.

önemli değil canım sağol çok ayrıntılı yazmışsın inşallah hamileliğinde doğumunda bu kadar kolay geçer sen kendini yorma çokda iyi bak kendine dinlen bol bol çalışıyosun ama yinede ayakta kalmamaya çalış inşallah pazar günü güzel haberini alıcaz

inci canım ben şehir dışından geliyorum 2 kez gelip gitmek zor bir ihtimal bakalım benim adet de net olmadığı için çok dar bir zamanda randevu almam gerekece galiba.alabilirmiyim acaba semra hanımla görüşmeden başlamak istemiyorum.

inşaallah topiğin bu güzel büyüsü bozulmaz.

hamile haberi alan arkadadaşlara bir sorum olacaktı. acaba bel ağrınız varmı. benim bu gün transferimin 3. günü belim biraz ağrıyor. acaba işyerinde sürekli oturmak zorunda olduğum için olabilirmi. sizde de olmuşmuydu acaba.

Hayırlı olsun inci_tanesi
Derin Bey Derin Kösebay mı? Kendisi myom ameliyatıma girmişti sonrasında da takipteydi... Kadın Doğum Uzmanı olarak şiddetle Banu Göker Özdemir tercih ederim :)

Sağol canım. Evet Derin Kösebay.
Sen Memorial'da mı devam ediyorsun?

Anladım canım. Buraya gelince nerede kalacaksın? Semra Hanım'la başlamasan bile tedavi süresince görüşme ayarlarsın.

Happy canım mikro Nur Hanım'la görüşmüş. Değerinin çok güzel katlandığını söylemiş. Jele geçirmiş bir de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…