Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

iyiyim canım sen nasılsın allah izin verirse mart sonunda başlıyacağız şafak saymayı bıraktım saydıkça günler geçmiyor sanki

Malum pazartesi sendromu yaşıyorum canım. :KK1: Başım ağrıyor. :KK14: Boşver sayma zaten. Su gibi akıp geçsin inşallahh. Sonu da bebişli olsun.. :KK34: Senin dondurulmuş vardı dimi ? Kaç taneydi ?

malum pazartesi sendromu yaşıyorum canım. :KK1: Başım ağrıyor. :KK14: Boşver sayma zaten. Su gibi akıp geçsin inşallahh. Sonu da bebişli olsun.. :KK34: Senin dondurulmuş vardı dimi ? Kaç taneydi ?

ahh bu pazartesi yok mu benide çok kasıyor nedense heleki hafta sonu kötü geçtiyse evet canım 8 tane minnoş var onlarda olmasa baştan tedaviyi göze alamazdım heralde

Oyyy kuzular anneleriyle buluşacak inş. :KK16:
Dualarımız seninle canım. İçini ferah tut.

:) Ah be canım bu kadar çabadan sonra evladına kavuşunca gitmemek istemen çok normal.

westernnn sen ne zaman gidiyordun?
canım benim adet pek hayırsız ne zaman geleceği belli olmuyor ama martın ilk haftasıda olabilir ikinci haftasıda bakalım :KK43:
Kızlar randevumu aldım :KK16:

13 mart çarşamba saat 13.00 Derin Bey, saat 15.00 Nur Hanım ve Semra Hanım :KK16:
bende nur hanım ve samra hanınla ortak randevu istiyorum ama muhtemel tarihe yakın olacak randevu talebim alamammı acaba hı?
kızlarrrrr ben- biz geldikkkkk:KK16::KK16::KK16:

378,98 olmuşşşşş :KK16:.16:
:nazar:hey maşşşşşşşşşaaaaaalllllah hadi gözün aydın canım darısı kime?bizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Haydi halaya hoppa :KK52:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

inci sende iyi halay çekmişsin ama çakır nerde yaaa?

kızlar yegenimle konusuyorum telefonda bana sarkı soyluyor kosturmaca oyunuyoruz telefonda okadar cok seviyorum ki anlatamam ama biryandanda kotu oluyorum acaba ben boyle bir evlada hic sahip olamazsam diye Rabbim evlerimizi cocuksuz bırakmasın

herkese selamlar. uzun zamandır giremedim ama takipteyim sizleri kızlar. her güzel haberi alan arkadaşı tek tek tebrik ediyorum.
özelliklede mikroocum seni çoook tebrik ediyorum.
benimle ilgili bilgileri vereyim sizlere. en son yazığımda dondurulmuş tedavisine başlamak için adet olmayı bekliyordum.,
o gün geldi ve adet oldum tedavim başladı ve cuma günü bitti. yani transferimiz oldu. nur hanımın uğurlu elleri inşaallah bizide evlat sahibi yapar. transfer sırasında dedi şubat ayı çok bereketli bir ay inşaallah sende nasibini alırsın dedi. amin inşaallah.
seninde kulağını çınlattık mikrocum. 8. denemesini yapan bir hastam var cuma günü sonuç bekliyorum demişti. çok şükür pozitif almışsınız.benden haberler bu kadar pazar günü test tarihim. inşaallah bende sizler gibi hamileyim yazabilirim kızlar.
biraz uzun yazdım kusura bakmayın çok sık giremiyorum. ama sizleri takip ediyorum sürekli.

herkese selamlar. Uzun zamandır giremedim ama takipteyim sizleri kızlar. Her güzel haberi alan arkadaşı tek tek tebrik ediyorum.
Benimle ilgili bilgileri vereyim sizlere. En son yazığımda dondurulmuş tedavisine başlamak için adet olmayı bekliyordum.,
o gün geldi ve adet oldum tedavim başladı ve cuma günü bitti. Yani transferimiz oldu. Nur hanımın uğurlu elleri inşaallah bizide evlat sahibi yapar. Transfer sırasında dedi şubat ayı çok bereketli bir ay inşaallah sende nasibini alırsın dedi. Amin inşaallah.
Seninde kulağını çınlattık mikrocum. 8. Denemesini yapan bir hastam var cuma günü sonuç bekliyorum demişti. çok şükür pozitif almışsınız.benden haberler bu kadar pazar günü test tarihim. Inşaallah bende sizler gibi hamileyim yazabilirim kızlar.
Biraz uzun yazdım kusura bakmayın çok sık giremiyorum. Ama sizleri takip ediyorum sürekli.

almina hoşgeldin hayırlı ve bebişli olur inşallah canım o süreci biraz anlatırmısın bende allah nasip ederse martta dondurulmuşları deniyeceğim

ahh bu pazartesi yok mu benide çok kasıyor nedense heleki hafta sonu kötü geçtiyse evet canım 8 tane minnoş var onlarda olmasa baştan tedaviyi göze alamazdım heralde

Oyy maşallah :nazar::nazar: 8 minişten en az ikisi önce göbüşüne sonra kucağına gelsin canım.. Dondurulmuşlarla anne olan çok var. Vücut dinlenik olduğu için şans daha yüksek :KK34:

Canım tabiki ederiz.Hem artık sırayla dua edelim.Tedaviye başlayanlar, sonuç bekleyenler,Hamileler için (hamilelikleri sonuna kadar iyi gitsin diye), nisanurun oğlu için.Herkes için sırayla okuyalım.
iyi fikir canım ben varım
Ooo nurmenin halayı cok guzel mikro cok sevindim canım western canım bakalım biz ne yapıcaz kızlar benimde rüyalarıma giriyor merkez cok yogunmus randevu alamiyomusum gibi Hayırlısıyla bı evlat sahibi olsaydım allahım sen duy sesimi
ah ah canım benim inşallah hayırlısı olsun.rüyanda hayra vesile olsun inşallah.:KK76:
kızlar ben çıkıyorum birazdan eşim gelip alıcak beni sonra hastaneye gidicez dualarınızı eksik etmeyin bizden çok öpüyorumm
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Allah yar ve yardımcın olsun canım.güzel haberlerle gel emiii:KK8:
herkese selamlar. uzun zamandır giremedim ama takipteyim sizleri kızlar. her güzel haberi alan arkadaşı tek tek tebrik ediyorum.
benimle ilgili bilgileri vereyim sizlere. en son yazığımda dondurulmuş tedavisine başlamak için adet olmayı bekliyordum.,
o gün geldi ve adet oldum tedavim başladı ve cuma günü bitti. yani transferimiz oldu. nur hanımın uğurlu elleri inşaallah bizide evlat sahibi yapar. transfer sırasında dedi şubat ayı çok bereketli bir ay inşaallah sende nasibini alırsın dedi. amin inşaallah.
seninde kulağını çınlattık mikrocum. 8. denemesini yapan bir hastam var cuma günü sonuç bekliyorum demişti. çok şükür pozitif almışsınız.benden haberler bu kadar pazar günü test tarihim. inşaallah bende sizler gibi hamileyim yazabilirim kızlar.
biraz uzun yazdım kusura bakmayın çok sık giremiyorum. ama sizleri takip ediyorum sürekli.

canım hayırlı olsun hadı bi güzel haber de sen verde bizimde umutlar artsın:KK9:

Canım tedavin hayırlı olsun.. Senin de HAMİŞ haberini alırız inşallah :KK49:

oyy maşallah :nazar::nazar: 8 minişten en az ikisi önce göbüşüne sonra kucağına gelsin canım.. Dondurulmuşlarla anne olan çok var. Vücut dinlenik olduğu için şans daha yüksek :KK34:

inşallah akasyam hayırlı saatinde gelsin sağlıkla gelsin inş. Isteyen kimse kalmasın inşallahhhhh

burası bu kadar kalabalık olunca insan çıkıp gidemiyor.ben ufaktan ufaktan temizliğe başladım sonradan stres olmayım diye ama yine geldim oturdum buraya...:KK9::KK9:

X