Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

benım bıldıgım orada arkadasım hatta opuma onun adını yazdırdım.ve transferıme.cok ıyı bır doktor

canimmm napiiimmmm beeee yarindan sonra yani pazartesi dogumum var Allah nasip kismet ederse...
Nur Hanim in bebeklerinden bi tane dogacak

Dualarinizi eksik etmeyin.. Hepiniz Allah a emanet olun

ayy canım Allah yardımcın olsun
inşallah sağlıkla sıhhatle al yavrunu kucağına

Slm kizlar enson neden belirtim yok diye mızmızlabıyordum aradan 2 gun sonra daysnilmaz mide bulantilarim basladi. Hersey cok iyi ilerlerken pzrtsi aksami koca koca koyu kan gordum camasirimda öluyorum sandim hemen mustecrp beyi aradik acile gittik. Bebis iyi dediler bebekle kanamanin alakasi yokmuş. Ertesi gun mustecep beyede gittim oda ayni seyi söyledi kanayan yeri bulamadi bile tahim temiz dedi.ondan sonra bidaha kan gelmedi ama gunlerdir kapkara akintilar gecmiyor bugun mustecrp beyi aradim igneye devam dedi.deliricem kizlar bunlari yasayan varmi aranizda

Ay yazdiğimi okuyunca çoğu yeri anlamadım. Telden yazinca saçmalamışım. pzrtsi akşamı Camasirimda 3 koca damla koyu kan gördüm. hemen acile gittik.Kesede sorun yok kan kesenin cevresinde değil dediler. Bebeim hamdolsun iyiymiş kan yok ama pzrtsi akşamından beri ama kapkara akıntı kesilmedi az az simsiyah akıntı devam ediyor deliricem bugun 5. Gün lütfen bir akıl verin ne yapıcam ben

canım memorialda genelde kalem olanı tercih ediyorlar. çünkü örneğin 112,5 gibi küsuratlı dozları kolayca ayarlayabiliyorsun.
çok sağol cnm cevap için:)

teşekkürler cnm, o zaman kalem olanı kullanmak en güzeli:)

incicim cvp için sen de sağol cnm:)

Rahatla bir az. Kahve ve ya siyah renkli kan, eski kanamadan geri kalan akıntıdır. Yani kanama değil, eskiden olan kanamadan geri kalanlardır, akıyor. Kıp-kırmızı oladığı sürece korkma. Hem elhamduLillah sende bebekle alakalı bile diğilmiş. aylarca kanaması olupta sağlıkla bebeğine kovuşan çok insan duydum. Sen iynelere devam et, kendini yorma ve dua etmeği de ihmal etme. Rabbim bebişini korusun. Amin.

Sumeyyecim elimde olsa rahAtlıycam elbette ama 1 saat boşverebiliyorsam 2. saat siyah akintiyi gorunce gozlerim doluyor. Daha ne kadar surecek yada kirmiziya donermi birsuru korkum var

canimmm napiiimmmm beeee yarindan sonra yani pazartesi dogumum var Allah nasip kismet ederse...

cnm rabbim yardımcın olsun sorunsuz bi doğum yaşar bebişini kucaklarsın inş

Şu an bebeğinlesindir büyük ihtimalle. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin...

canım aynı kanamayı ben de 4. haftadan beri 10 günde bir yaşıyorum...koyu değil de açık kırmızı ama devam etmiyor...ben de 2-3 kere acile gittim korkuyla...kendini bilmezin biri düşük riski var dedi ölüyorum sandım...benim de doktorum müstecep beydi...kontrollerde bişey yok dedi...kanama rahim kaynaklı değilmiş...ben crinone jel kullanıyorum...o da tahriş etmiş olabilir dedi...hatta en son geçen cumartesi tekrar oldu...ama daha sakin davrandım..gittim yakındaki bir hastaneye kuzum melekler gibi uyuyor...doktor uyandıralım bebişi dedi...bir dürttü...kollarını çırparak uyandı garibim... içimizi ferah tutalım canım...inşallah bekleyen hiçkimsenin kucağı boş kalmaz...

canım ben de bazen aynı tedirginliği yaşıyorum..hormonlardan sanırm...dua okuyup rahatlamaya çalışıyorum...bu arada kezban kimdi..ben kaçırdım galiba...

merhaba kızlar yarın adetımın 2.gunu ve ılk gorusmeme gıdıyorum sabah 11:30 da cok heyecanlıyım ınsallah bır aksılık cıkmaz hemen baslarız, buarada 30 yasındayım ve sebepsıız ılk denemem olucak

Hayırlı olsun tedavin doktorun kim canım

Şu an bebeğinlesindir büyük ihtimalle. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin...

grafikingg gelişmelerden haberdar et bizi hayırlı olsun canım dogumu nerde yaptın

hayırlı olsun canım inşallah Allahın izni ile herşey güzel olcak
gönlünü ferah tut bol bol dua et.
hergün hastahaneye giderken okuya bildiğin kadar tefriciye oku.Allah yardımcın olsun.

Son düzenleme:
canım nasılsın? durumlar nasıl.ben beterim bulantılar başladı. 2-3 gündür yediğim 5 dk sonra geri çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…