Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Umutcum cevabin icin saol cnm. Bugun baska bi doktora daha gittim bebeim 9 haftalik oldu el kol minicik oynatiyor. Doktor kani gordu bebein arka tarafi dedi eski kan dokulecek dedi memorialde kan yok yeri bile belli deil demislerdi. Kime inanicam bilemedim kızlar bu doktor ole yatmanıza fslan gerek yok dedi. Duşuk trhlikeside demedi bebek iyi dedi . Kesin bişey olmazda diyemem dedi ama bukadarcık kandanda bişi olmaz dedi of of ne anlıyım şimdi ben

kizlar hepinize cok tskr ederim doktorum mustecep bey umarim ismini dogru yazmisimdir :) okadar heyecanliyimki anlatamam hemde icimde cok buyuk bi mutluluk var insallah yarin ters bisey cikmaz

canım nasılsın? durumlar nasıl.ben beterim bulantılar başladı. 2-3 gündür yediğim 5 dk sonra geri çıkıyor:KK50:

Sagol canım İyiyim bende bulantı yok tansiyon dusuklugu var.. ya öyle birden bire mı basliyo bulantı korkmaya başladım ama sende üzülme çünkü 12.haftadan sonra kalmaz bulantılar cok gecmis olsun

kızlar ılk gorusmeme gıttım ıgnelere baslıyorum bugun hastaneden aradılar 150 kullanıckmısım salı carsamba ve persembe kullanıcam cuma gunude 8:30 kontrole gıdıyorum

çoktandır giremiyorum cnm..
şimdi okudum..:KK16:
hayırlısı olsun:nazar::nazar: çook sevindim sağlıkla kucağına al inşallah cnm bnm

canım sağol en kısa sürede toparlanıp 3 üncü deneme için start vereceğiz inşallah

canım hakkında hayırlısı olsun.bu mesajından umut dolu olduğun o kadar belli ki.bir de ne kadar şükretsen az biliyormusun daha çok yolun başındasın ben senin evli olduğun süredeyken boş tedevilerle o kadar çok oyalandım ki.keşke beni de biri o zaman tüp bebeğe yönlendirmiş olsaydı.bu yazdıklarımı seni şimdi teselli etmez biliyorum ama gönlünü ferah tut.

canım sağol en kısa sürede toparlanıp 3 üncü deneme için start vereceğiz inşallah

Mummucuğum çok iyi gördüm seni. Moralini hiç bozma. Bu yolda sonuna kadar gitmek lazım. Düşsek de ayağa kalkabilmek önemli. :KK19: Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah son negatifin budur canım.. :KK16:

Geçmiş olsun mummu. Allah yardımcın olsun. Rabbim en kısa zamanda her açıdan toparlanıp tekrar deneme gücü versin. Neqatif aldığın gün böyle yaza bilmen çok güzel. Sen azimli ol ki, bebeklerin de azimli olup sana gelsinler inşeAllah.

kizlar hepinize cok tskr ederim doktorum mustecep bey umarim ismini dogru yazmisimdir :) okadar heyecanliyimki anlatamam hemde icimde cok buyuk bi mutluluk var insallah yarin ters bisey cikmaz

connet hayırlı olsun tedavin bende başladım dün.hakkımızda hayırlısı inşallah kavuşuruz bebeğimize
sana nasıl protokol uygulancak.ilaçların hepsini aldınmı.nasıl geçti görüşmen

Bende uzun protokol basladim lucrinin 7. gunundeyim yrn regl olmam lazim normelde ama sanki gecikicek:KK43:(( cok heyecanliyim dort gozle adetimi bekliyorum:))

slm kızlarr geçmişi karıştırıcam ama önce hemen sorayım dedim konuya girip..

Mustafa Acet beyin hastası varmı aranızda?? Memnunmusunuz nasıl bir daktırdrı kendisi??

Cevaplayanlara şimdiden çok teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

Ben iyiyim canım perşembe kontrolüm var şuan tek bebek ve boş keseyle devam ediyorum peşembe boş kesenin durumu netleşicek hayırlısı bakalım. Sen naptın nasıl gidiyo artık göbüşler şişti demi kıyafetlerim olmuyo benim :)

Bende uzun protokol basladim lucrinin 7. gunundeyim yrn regl olmam lazim normelde ama sanki gecikicek:KK43:(( cok heyecanliyim dort gozle adetimi bekliyorum:))
inşallah bekletmeden tez vakitte gelir de başlarsın tedavine canım.:KK16:
slm kızlarr geçmişi karıştırıcam ama önce hemen sorayım dedim konuya girip..

Mustafa Acet beyin hastası varmı aranızda?? Memnunmusunuz nasıl bir daktırdrı kendisi??

Cevaplayanlara şimdiden çok teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

öncelikle hoş geldin canım.benim doktorlarım Nur ve Aynur hanımdı.
burada ki arkadaşların çoğu mustafa beyin hastası ve memnun olmayan yok.
inşallah seninde umudun mutluluğa dönüşür.:KK16:

connet hayırlı olsun tedavin bende başladım dün.hakkımızda hayırlısı inşallah kavuşuruz bebeğimize
sana nasıl protokol uygulancak.ilaçların hepsini aldınmı.nasıl geçti görüşmen

seninde tedavin hayirli olsn cnm, bugun benim ilk gorusmemdi ve gonalf 450 verdi 150 kullanicm cuma gunu tekrar gidicm kontrol edicklermis zitrotek berdi esim ve bana ve glifor verdi bunlarin hepsini aldm sende biliyosnki gonalf cok pahali ve insallah baska kullanmam seninde ilk denemenmi ve doktorun kim

X