Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

amin cnm inşallah, hepimizin yüzü güler inş. sizde problem neydi, pko mu?

amin cnm inşallah, hepimizin yüzü güler inş. sizde problem neydi, pko mu?

Benim hamile kalmakla ilgili bir problem değil de genetik bir sorun var. O yüzden normal deneyemiyorum. PGT denilen genetik test yapılıyor embiryolara. Sağlıklı bulunursa transfer ediliyor. Bizim işimiz biraz daha zor ve stresli. Ayrıca pko da vardı. Ama düşükten sonra PKO görünmüyor dediler. İşte herkesin derdi başka başka...

canım benide çağırmışlardı aynı senin gibi.içini ferah tut allahın izini ile herşey güze olacak inan buna
saolun kızlar 3 kez hüsran oldu memorialde olacagına çok inanmıştım ama yine aynı sondan kurtulamadım sanırım bizim nasibimizde evlat yok içimdeki acı oturdu gitmiyoooo çok zor oluyooo
canım Allah yardımcın olsun belki 1 kez yaşadım o olumsuz duyguyu ama seni çok iyi anlıyorum.pes etmek,boyun bükmek yok,Allahın izni ile. bana da umutsuz vaka gözü ile bakılıyordu.asla gücünü kaybetme

benim eşimde kullandı polen ve hanrup pekmezi inanın çook faydası oldu.
5.güne ulaştık çok şükür.nur hanım gerek görmemişti ama biz tedbir olsun diye kullandı eşim.

Kizlar merhabaa

Uzun protokolde 3. İgnemi oldum bugun ama icimde bir karamsarlikki sormayin( diger 2 tedavimde hep olumlu dusundum hatta dogumumu bile hesapladim simdi bunlardan eser yok.Doktorum mustafa bey memorialdaki ilk tedavim.Nasil yenicem ben bu korkumu hem yine uzulmekten korkuyorum hem bu kadar stresle tedaviyi kotu etkilemekten(

beni ekleyin bir umut 12 MAYIS

saol cnm tşk ederim sebepsiz deniliyor ama artık inanmak gelmiyo içimden gözden kaçan bi durum varki olmuyo diyorum bilmiyorum tüm dr lar dosyayı inceleyip arayacaklarmış ne yapmamız gerektigi konusunda

inşşş bende senin gibi 4 cüde kavuşurum bebişlerime nasip olur inş bizede sebepsiz dendi hep 2 aşılama 3 tüp negatif görmekten duymaktan o kadar bıktım ki anlatamam tedavinin enerjisi bile düşüyo korkmaktan rabbim yardım eder inş bizede bakalım ne diyecekler

Seçilciğim tedaviye başlayan herkes bu duyguları hissediyor. İnsan olmama ihtimaline karşı kendini hazırlamak için böyle düşünüyor. Hepimiz bu duyguları yaşadık.. Canını sıkma.. Herşey nasip

Meryem sana iki kez özel mesaj attım ama almadın sanırım arkadaşım. Bir ihtimal buradan okursun diye buraya da yazıyorum. Aldığın duaları bitirebildin mi? Cevap yazarsan çok sevinirim...

İNci canım haberini şimdi okudum çok sevindîm darısı başımıza inşallah.. Cevap için özür dilerim biraz düşüncesizlik ettim haber vermem gerekirdi kusra bakmayın ne olur... herkes bitirdimi ??

Sagol akasya dogru soyluyorsun hepimiz ayni yollardan geciyoruz yasadiklarimi benim kadar sizde biliyorsunuz.Hep hayirlisini diliyorum Rabbimden umarim bana ve tum evlat isteyenlere nasip eder

anladım cnm, o zaman inşallah temmuzdaki tedavinde en kalitelisinden embriyoların olur ve sana tutunurlar cnm, evet biraz daha stresli olabilir ama en azından problem belli ve onu çözümlemek için bir yol izleniyor, bence 2. tedavinde mutlu sona ulaşacaksın cnm.)

al benden de o kadar:) ama pozitif olmak her zaman iyidir, o nedenle olumlu düşünmeye çalış ki her şey güzel olsun cnm.

inşallah cnm doktorlar istediğin cevapları verirler sana, ben herşey mükemmeldi sorun yoktu cümlesini artık duymak istemediğimden senin için de güzel bir açıklama yapmalarını ümit ediyorum. ama tabi şunu da düşünüyorum, kapalı bir kutu ve doktorlarda bir yere kadar bazı şeyleri görebiliyorlar sanırım. hayırlısı inşallah sonraki tedavinde herşey yolunda gider cnm.

kızlar bir de gonal-f kullanıma hazır kartuş kalem ile , toz ve sıvının karışımının hazırlanarak yapılan iğnenin farkı nedir bilen var mı aranızda acaba?

kızlar bir de gonal-f kullanıma hazır kartuş kalem ile , toz ve sıvının karışımının hazırlanarak yapılan iğnenin farkı nedir bilen var mı aranızda acaba?

canım memorialda genelde kalem olanı tercih ediyorlar. çünkü örneğin 112,5 gibi küsuratlı dozları kolayca ayarlayabiliyorsun.

İNci canım haberini şimdi okudum çok sevindîm darısı başımıza inşallah.. Cevap için özür dilerim biraz düşüncesizlik ettim haber vermem gerekirdi kusra bakmayın ne olur... herkes bitirdimi ??

Meryemciğim İnci siteye giremiyor. Senin sayın 30'du sanırım. Sen cevap vermeyince bir kısmını arkadaşlara dağıttık. Şu an 15 meryem 16 yasin eksik.Okuyabilir misin ?

Canım çooook tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inş. Benim durumum bebeğimin biri çok sağlıklı diğer kesede büyüyor ama bebek yok erimesi lazımmış normelde ama hala büyüyo inş bişey çıkmaz perşembe yine doktora gidicem bakalım bu sefer gittiğimde ya kalp atışı yada yok olmasını istiyorum halaaa büyüyüp ama boş olmasından korkuyorum çünkü bu durum çok canımı sıkıyo

Kullanıma hazır iğne daha kolay canim.ben ikisini de kullandım toz ve sıvı olanı birleştirmek,uçları değiştir,siringaya cek,hava boşluğu ayarla bir sürü işlem yani.kullanima hazır kalemde her sey hazır sen sadece döner uçla miktarlari ayarlayıp iğneyi geçirip yapıyorsun.

Son düzenleme:
Meryemciğim İnci siteye giremiyor. Senin sayın 30'du sanırım. Sen cevap vermeyince bir kısmını arkadaşlara dağıttık. Şu an 15 meryem 16 yasin eksik.Okuyabilir misin ?

Canim merhaba cok tesekkur ederim buraya yönlendirdiğin icin. Diğer topikte yalnız kalmıştım. Ben de 25 yaşındayım iki yıllık evliyim.esimin sperm sayısı düşük,hareketi düşük,morfoloji cok düşük.hic korunmadigimiz halde hamile kalamadım. Bir kez memorialde Mustafa bey tupbebek tedavisi yaptı ama tutmadı. Bir kez de İzmir şifa hastanesinde asilama yaptık o da tutmadı.simdi tekrar tupbebek yaptırmayı düşünüyoruz memorialde. Aslında Mayıs'ta başlatacaktık ama esım vazgeçti bir ay daha bekle tatilde yapalım diyor.bense com yoruldum yıprandım bu ay hemen gidp yaptırmak istiyorum.benim hsg ve genetik testte sorun çıkmadı hamdolsun. Ama doktor tupbebekten Onbes gun önce gel rahmine hasar verelim tutunmayı kolaylaştırır dedi. Boyle bir işlem yaptıran var mı aranızda.

Geçmiş olsun. Rabbim bu sefer bebeğini kucağına almnı nasip eylesin. Rahime hasar verilen ben varım. 4 denemeden son ikisinde yaptırdım, ilkinde olmadı, ikinci kez çok şükür tuttu. Tutunmaya yardım ettiği düşünülüyormuş. Hakkında hayırlısı.

Kızlar sizde son durumlar nedir? Çakır senin bebişler nasıl oldu? Durumları ne? Rabbim hakkında en hayırlı olanını versin. Amin.

Kkeezzbbaann sen nasıl oldun? Allah kolaylık versin.

Birileri bana haber versin, çatlıycam.

merhaba kılar nur hnm yanındaan geldım sımdı cok tatlı bır kızı oldu cuma oglen.zıyaretıne gıttım esım ve kızımla gayet ıyıydı.sıyah saclı mınık bır kızımız oldu.haber vermek ıstedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…