Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

merhaba kılar nur hnm yanındaan geldım sımdı cok tatlı bır kızı oldu cuma oglen.zıyaretıne gıttım esım ve kızımla gayet ıyıydı.sıyah saclı mınık bır kızımız oldu.haber vermek ıstedım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ayy maşallah inşallah analı babalı,üzüün ömürlü hayırlı bir evlat olsun.çok seyindim.
annesi gibi cana yakın sevecen,hep mutlu olsun inşallah.

merhaba kılar nur hnm yanındaan geldım sımdı cok tatlı bır kızı oldu cuma oglen.zıyaretıne gıttım esım ve kızımla gayet ıyıydı.sıyah saclı mınık bır kızımız oldu.haber vermek ıstedım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet ece'miz dünyaya geldi çok şükür sağ sağlim:KK16: rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin ist olsaydım giderdim bende ziyaretine maille tebrik edebildim sadece

Canim merhaba cok tesekkur ederim buraya yönlendirdiğin icin. Diğer topikte yalnız kalmıştım. Ben de 25 yaşındayım iki yıllık evliyim.esimin sperm sayısı düşük,hareketi düşük,morfoloji cok düşük.hic korunmadigimiz halde hamile kalamadım. Bir kez memorialde Mustafa bey tupbebek tedavisi yaptı ama tutmadı. Bir kez de İzmir şifa hastanesinde asilama yaptık o da tutmadı.simdi tekrar tupbebek yaptırmayı düşünüyoruz memorialde. Aslında Mayıs'ta başlatacaktık ama esım vazgeçti bir ay daha bekle tatilde yapalım diyor.bense com yoruldum yıprandım bu ay hemen gidp yaptırmak istiyorum.benim hsg ve genetik testte sorun çıkmadı hamdolsun. Ama doktor tupbebekten Onbes gun önce gel rahmine hasar verelim tutunmayı kolaylaştırır dedi. Boyle bir işlem yaptıran var mı aranızda.

inşallah bu son tedavin olur canım.rahim yaralamasını mikro arkadaşımız vardı burda o yaptırmıştı hem de kendisi istemişti bu işlemi. sonucu pozitif oldu maşallah.
.sen de inşallah gönlünü ferah tut.

Kızlar sizde son durumlar nedir? Çakır senin bebişler nasıl oldu? Durumları ne? Rabbim hakkında en hayırlı olanını versin. Amin.

Kkeezzbbaann sen nasıl oldun? Allah kolaylık versin.

Birileri bana haber versin, çatlıycam.

onlar pek gelmiyorlar.çakır gecen gün bi dentu'a halay çekti o kadar. sen nasılsın canım bbişler ne yapio.3 transfer edilmişti sana demi?

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ayy maşallah inşallah analı babalı,üzüün ömürlü hayırlı bir evlat olsun.çok seyindim.
annesi gibi cana yakın sevecen,hep mutlu olsun inşallah.

evet ece'miz dünyaya geldi çok şükür sağ sağlim:KK16: rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin ist olsaydım giderdim bende ziyaretine maille tebrik edebildim sadece

minik ecemizin ziyarete gelenlere verdigi hediyeleri pazartesi paylasicam sizinle.nur hnm cok yorgundu ama yine neseli guleryuzlu herzamanki gibi.cok sicakkanli karsiladi bizi annesi ve kardesiyle birlikte.eylulun birinde nur hnm geri donuyor o zamana kadar dayanabilirse o.un dondugu gune bende tedaviye basliycam ilk randevu benimm:-)

Evet melek doktorumuzun Ece'si doğdu :nazar: Allah analı babalı büyütsün, hayırlı sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin inş.

Sümeyye, çakır'ın 9 mayısta kontrolü var. Bir kese çok geride kalmış ama hala devam ediyor. Son durum o zaman belli olacak.

Kezban da kürtaj olmaya gittiği gün bebeğinin kalp atışlarını duydu çok şükür. Bebeği onunla :nazar:

kızlar bugun tdavımda 6 cı günüm.her gün cagırıyorlar e2 ıcın ve ultrason ıcın.3 yumurtam var.14.30/13.30/11.30 cm ebatlarında.pazartesı toplanacak sanırım.2 kutu gonalof kullandım. dua edın kızlar bana benım durumumda olanlar

Allah yardımcın olsun...

incimmmmmmmmmmm cok sey kacirdim ben.... ccoookkkk kocaman sevindim....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah sonuna kadar daim etsin... Aminnnnn
Ayyy vallahi cookkk svindim.. Darisi tedaviye baslayanlara, tedavi olacaklara, test gununu bekleyenlere...

coookkkk opuyorumm

Allah a emanet ol canim

Sağol canım :KK16:

Kizlar merhabaa

Uzun protokolde 3. İgnemi oldum bugun ama icimde bir karamsarlikki sormayin:KK43:( diger 2 tedavimde hep olumlu dusundum hatta dogumumu bile hesapladim simdi bunlardan eser yok.Doktorum mustafa bey memorialdaki ilk tedavim.Nasil yenicem ben bu korkumu hem yine uzulmekten korkuyorum hem bu kadar stresle tedaviyi kotu etkilemekten:KK43:(

Seçilcim bu korkular çok normal ama elinden geldiğince negatif düşüncelerden arındır kendini.

çokkkkkkkkkkkkk sewinnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52:
hayırlı olsun allah tamamına erdirsin:KK64::KK64:

Sağolasın bambi :)

kızlar bir de gonal-f kullanıma hazır kartuş kalem ile , toz ve sıvının karışımının hazırlanarak yapılan iğnenin farkı nedir bilen var mı aranızda acaba?

Kalem olanı daha kolay canım.

onlar pek gelmiyorlar.çakır gecen gün bi dentu'a halay çekti o kadar. sen nasılsın canım bbişler ne yapio.3 transfer edilmişti sana demi?

ElhamduLillah iyiyim. En son kontrole gittiğimizde bebişlerden sadece biri benimle devam ediyordu, umarım o da iyidir. Şu 3 ay bir dolsaydı rahatlardım. Bazan çok huzursuz oluyorum.

Sümeyye, çakır'ın 9 mayısta kontrolü var. Bir kese çok geride kalmış ama hala devam ediyor. Son durum o zaman belli olacak.

Kezban da kürtaj olmaya gittiği gün bebeğinin kalp atışlarını duydu çok şükür. Bebeği onunla :nazar:

SubhenAllah, SubhenAllah, SubhenAllah. Kezbanı sorduğumda kürtaj yazmaya dilim gelmedi, belki son bir umut vardır diye... Rabbim çok büyük. O isterse yaratmak için hiç bir şeye ihtiyaç duymaz. Bizler bile birer vesileyiz. Allah Subhenehu Teale sağ-salim doğulana kadar annesinden ayırmasın. Güzel ve sağlıklı evlat olsun. Kezban bile eminim şoka girmiştir. Rabbim yolunu hep aydınlık eylesin, bu çektiyi sıkıntı ve stresi günahlarına birer vesile eylesin. Gerçekten çok sevindim:122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122:

Son düzenleme:
bayanlar umarım hepımız ıyısınızdır sızınle bırebır konusamasamda aklımdasınız.esım ve ben ıstanbuldayız.her gün hastaneye kan ve muayane ıcın gıdıyoruz.yarın yıne kontrol var.bu aksam 10.40 ta catlatma ıgnemı vuracagım.ve pazartesı opum var sanırım.3 yumurtam 18 /18 cm sagda ve 16cm solda olmak uzere.bır problem görünmüyor bu asamaya kadar.ınsaallah bundan sonrada bı sorun cıkmaz.mustafa bey ve murat bey kontrollerımı yapıyor.opuyu ya mustafa bey yada aynur hanım yapacak.semra hanım bugun kongreye gıttı.16 sında dönecekmıs.yoksa transferımı onun yapmasını ıstemıstım.ama ben böyle bır ekıp ne gördum nede duydum. olmaz ıse bıle sansım buymus derım.40 yas 38 yas ustu bayanlar yogunlukta tedavıde.kımılerı yanlıs tedavı görmusler cogu dertlı baska merkezlerden.sımdı memorıale gelmısler ve bende dedımkı ıyıkı memorıalı secmısım.bır arkadas edınmıstım.31 yasında avukat ıdı endometrıozıs hastasıymıs.ve 1 yumurtası vardı dun opusu vardı aradım konustuk bos cıkmıs oda cok uzuldum.hayırlısı nedıyeyım.transferım opudan 3 gün sonra olur sanırım.sunu merak ettım kı yarında soracagım 3 yumurta ıle 5 cı gune gıdebılırmıyım.5 cı gun embrıosunun tutunma sansı daha yuksek.ayrıca 2 kutu gonalof ve ıkı kutu baskılayıcı ıgne kullandım.cok az ılac yanı.bakalım nel

bayanlar umarım hepımız ıyısınızdır sızınle bırebır konusamasamda aklımdasınız.esım ve ben ıstanbuldayız.her gün hastaneye kan ve muayane ıcın gıdıyoruz.yarın yıne kontrol var.bu aksam 10.40 ta catlatma ıgnemı vuracagım.ve pazartesı opum var sanırım.3 yumurtam 18 /18 cm sagda ve 16cm solda olmak uzere.bır problem görünmüyor bu asamaya kadar.ınsaallah bundan sonrada bı sorun cıkmaz.mustafa bey ve murat bey kontrollerımı yapıyor.opuyu ya mustafa bey yada aynur hanım yapacak.semra hanım bugun kongreye gıttı.16 sında dönecekmıs.yoksa transferımı onun yapmasını ıstemıstım.ama ben böyle bır ekıp ne gördum nede duydum. olmaz ıse bıle sansım buymus derım.40 yas 38 yas ustu bayanlar yogunlukta tedavıde.kımılerı yanlıs tedavı görmusler cogu dertlı baska merkezlerden.sımdı memorıale gelmısler ve bende dedımkı ıyıkı memorıalı secmısım.bır arkadas edınmıstım.31 yasında avukat ıdı endometrıozıs hastasıymıs.ve 1 yumurtası vardı dun opusu vardı aradım konustuk bos cıkmıs oda cok uzuldum.hayırlısı nedıyeyım.transferım opudan 3 gün sonra olur sanırım.sunu merak ettım kı yarında soracagım 3 yumurta ıle 5 cı gune gıdebılırmıyım.5 cı gun embrıosunun tutunma sansı daha yuksek.ayrıca 2 kutu gonalof ve ıkı kutu baskılayıcı ıgne kullandım.cok az ılac yanı.bakalım nel

Rabbim yardımcın olsun. Merak etme az yumurtayla 5. güne giden çok kişi var. Dua edelim de toplanan yumurtaların hepsi döllensin. Bir de yumurtası az görünüp de opuda daha fazla çıkan arkadaşımız oldu. Rabbim yumurtalarına bebek ola bilecek potansiyeli versin ve döllenip birer bebek adayına çevirsin. Amin.

Meryemciğim İnci siteye giremiyor. Senin sayın 30'du sanırım. Sen cevap vermeyince bir kısmını arkadaşlara dağıttık. Şu an 15 meryem 16 yasin eksik.Okuyabilir misin ?

Akasyam öncelikle sizden özür diliyorum çok mahcup oldum size karşı haber vermeliydim bitti dîye:KK43: ama eskisi gibi girmiyorum artık biraz ara verdim diyelim.. Umarım kırılmamışsınızdır bana canım ben adetliyim malesef ben okuyamayacagım ama yasinleri alabilirim annemler okur.. Bu arada özelden mesaj atarsan iyi olur çünkü sayfalar çok çabuk ilerliyor sayfalar kaçırabilrim gözümden yazdıklarını. Hepinizden tekrar özür diliyorum:KK43:

meryem ne haber ne yapıyorsun okudunmu yazdu-ıklarımı.sana sorum olacak transferden kac gün sonra bındın ucaga.kac gun ıstanbuldaydın.ve ne dusunuyorsun bu ucaga bınme konusunda

Belkiciğim tedavin hayırlı olsun.. Tek yumurta ile bile hamile kalan arkadaşlarımız oldu. Sakın moralini bozma. Herşey nasip. Pozitif düşünceye ve duaya devam. Allah yardımcın olsun. Bu arada birşey soracağım sana. Mustafa Bey hastanede değil mi ? Semra Hanımın gideceği konferansa gitmeyecek :26: Bir ara birileri mustafa bey de konferansa gidecek demişti de ben de tedirginim. 11 mayıs randevum var. Ve Mustafa Bey'den aldım. İnşallah ordadır.

Akasyam öncelikle sizden özür diliyorum çok mahcup oldum size karşı haber vermeliydim bitti dîye:KK43: ama eskisi gibi girmiyorum artık biraz ara verdim diyelim.. Umarım kırılmamışsınızdır bana canım ben adetliyim malesef ben okuyamayacagım ama yasinleri alabilirim annemler okur.. Bu arada özelden mesaj atarsan iyi olur çünkü sayfalar çok çabuk ilerliyor sayfalar kaçırabilrim gözümden yazdıklarını. Hepinizden tekrar özür diliyorum:KK43:

Canım sorun değil. Olur böyle şeyler. Dualar bitti. Arkadaşlar okudular sağolsunlar. Allah kabul etsin inşallah

meryem ne haber ne yapıyorsun okudunmu yazdu-ıklarımı.sana sorum olacak transferden kac gün sonra bındın ucaga.kac gun ıstanbuldaydın.ve ne dusunuyorsun bu ucaga bınme konusunda

Canım okudugum kadarıyla tedavıdesın su an. Öncelikle sana. Tavsiyem stress yapma herşey olacagına varır. Allaha inan sadece. Ben transferden bir gün sonra memleketime arabayla döndüm:) sana da tavsiyem uçaga transferden 2 3 gün sonra binmen:) doktorlar izin veriyor 3 gün sonrasına tabi imkanın varsa sonucu bekle daha iyi olur:)

Ben bugun adet oldum ve laparoskopı için gün sayıyorum pazartesi tarih belli olacak inşallah.. Bu arada kızlar laptan sonra kaçıncı gün işe döndünüz? Ben ögretmenim de üç günlük izin yeterli mibilemedim.. Bu arada aysunay lap olacaktı acaba oldu mu?? Bilen varsa yazabilir mi bana acaba

Belkiciğim tedavin hayırlı olsun.. Tek yumurta ile bile hamile kalan arkadaşlarımız oldu. Sakın moralini bozma. Herşey nasip. Pozitif düşünceye ve duaya devam. Allah yardımcın olsun. Bu arada birşey soracağım sana. Mustafa Bey hastanede değil mi ? Semra Hanımın gideceği konferansa gitmeyecek :26: Bir ara birileri mustafa bey de konferansa gidecek demişti de ben de tedirginim. 11 mayıs randevum var. Ve Mustafa Bey'den aldım. İnşallah ordadır.

Canım sorun değil. Olur böyle şeyler. Dualar bitti. Arkadaşlar okudular sağolsunlar. Allah kabul etsin inşallah

Canım şimdi okuyayım mı okumayayım mı anlamadım.. 15 meryem 16 yasin kaldı demîştin en son kafam karıştı

Canım okudugum kadarıyla tedavıdesın su an. Öncelikle sana. Tavsiyem stress yapma herşey olacagına varır. Allaha inan sadece. Ben transferden bir gün sonra memleketime arabayla döndüm:) sana da tavsiyem uçaga transferden 2 3 gün sonra binmen:) doktorlar izin veriyor 3 gün sonrasına tabi imkanın varsa sonucu bekle daha iyi olur:)

Ben bugun adet oldum ve laparoskopı için gün sayıyorum pazartesi tarih belli olacak inşallah.. Bu arada kızlar laptan sonra kaçıncı gün işe döndünüz? Ben ögretmenim de üç günlük izin yeterli mibilemedim.. Bu arada aysunay lap olacaktı acaba oldu mu?? Bilen varsa yazabilir mi bana acaba

Aysun lap oldu canım. Bir de sezyal Lap oldular. Emin değilim ama Aysun 1 hafta dinlendi gibi hatırlıyorum. Buraya pek girmiyorlar. Eski yazışmaları bulabilirsen orada yazmışlardı. :KK31: Ama ikisi de çok iyi şu an. Aysun temmuzda tedaviye başlayacak inşallah

grafiking sen nerelerdesin canım durumun nasıl?
evet canım bende kötü düşünceler gelince kış kış diyorum:KK1::KK1: iyi düşünelim umarım herşey yolunda gider

canimmm napiiimmmm beeee yarindan sonra yani pazartesi dogumum var Allah nasip kismet ederse... :nazar::nazar:
Nur Hanim in bebeklerinden bi tane dogacak:emir_bebek::nazar:

Dualarinizi eksik etmeyin.. Hepiniz Allah a emanet olun

X