Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

saol cnm benimde ilk denemem inşallah son olur.dr mustafa bey.kısa protokol uygulancakmış.bende pazartesi başladım perşembe kntrole gidecem.aynı dediğin gibi ilaçları aldık ben gonol f 250 yapıyorum.ialçlar pahalı biz 1200tl ye aldık bütün reçeteti.birde 650 euro hastaneye ödedik.ben şehir dışından geliyorum ya sen.
inşallah sonunda bebeğimize kavuşuruz hayırlısıyla sağlıkla

650 eur dısında toplama gunude kalan kısmını vermen gerekıyo sanırım bana o sekılde soledıler, ben ıstanbuldayım canım ulasımım rahat oluyo, bnede cuma gunu gıdıcem

Arkadaşlar
hepinize günaydın

tedavi aşamasında olanlara başarılar dilerim.

sizlere bir sorum olacaktı. Nur Hanım çalışmaya başladı mı ? Bilginiz var mı bu konuda?

İnci senin uzun protokoldu tedavin benim bugun lucrinde 8. Gunum adetim hala gelmedi(( senin tam gunundemi gelmisti

650 eur dısında toplama gunude kalan kısmını vermen gerekıyo sanırım bana o sekılde soledıler, ben ıstanbuldayım canım ulasımım rahat oluyo, bnede cuma gunu gıdıcem

connet merhaba, tedavin şimdiden hayırlı olsun ve sonu güzel olsun inşallah. ben de temmuzda bir aksilik olmazsa tedaviye başlamak istiyorum. önceki görüşmemde nur hanımla görüşmüştüm ama kendisi doğum izninde,ben de mustafa bey ile devam etmek istiyorum.
çalışıyorken bu işlerle uğraşmak zor maalesef, karşındaki seni ne anlayabilir ne de söyleyebiliyor insan, aaa bu çocuk düşünüyor deyip işten bile çıkarabiliyorlar, o nedenle izin tarihime denk getirmek istiyorum, burdaki başka arkadaşlarda yardımcı olmuşlardı sağolsunlar, sen kalem olan gonal-f mi kullanıyorsun, yoksa toz-su karışımlı olandan mı? burdan gelişmeleri yazarsan çok sevinirim cnm, kaçıncı gün toplama olur v.s.
akasya bu arada sen de bu hafta sonu gidiyormuşsun sanırım, ben de bu hafta sonu öngörüşmeye gideceğim cnm.

Arkadaşlar
hepinize günaydın

tedavi aşamasında olanlara başarılar dilerim.

sizlere bir sorum olacaktı. Nur Hanım çalışmaya başladı mı ? Bilginiz var mı bu konuda?

nur hanım eylülün başında dönecek demişlerdi burda cnm. henüz yeni doğum yaptı.

Evet canım. Cumartesi 1.30'da randevum. Senin kaçta :26: Belki karşılaşırız. Yakama karanfil takarım

merhaba canım senınde sımdıden hayırlı olsun, iş yerım konusunda cok sanslıyım ben ılk gorusmeme gıtmeden once mudurumle konustum anllattım ve hıc sorun cıkartmadı saolsunlar, doktor bana gonal-f kalem olanını kullanıyorum 450 lık salı.carsamba,persembe kullan cuma sabahtan kontrole cagırdılar sanırım kontrolden sonra ıgneye devam edıp etmeyecegımı solıckler, valla cnm benımde ılk denemem oldugu ıcın nelerle karsılasıcam pek bılgım yok ama sanırım onumuzdekı hafta yumurta toplama ısını yaparlar dıye tahmın edıyorum, gonalfden harıc bıde glıfor kullanıyorum, ayrıca esım ve benım tek seferlık kullanmam ıcın zıtrotek dıye bı ılac verdı onuda aksam ıctık ıkımızde, bırde folbıol kullanıyorum sımdılık kullandıklarım bunlar ama recetede bıkac bıseyler daha var catlama ıgnesı ve cetrotıde dıye bsıey var onlara sıra gelınce anlatıcaz dedı hemsıre ama dun cok memnun kaldım cok ılgılendıler ve hepsı cok guler yuzluydu

Evet canım. Cumartesi 1.30'da randevum. Senin kaçta :26: Belki karşılaşırız. Yakama karanfil takarım

benim 2. 30 da cnm, sen gitmişsin olursun o vakte, ama yine de bakınırım karanfilli kim var diye:)

cetrotide yumurtalar belli bir büyüklüğe ulaştığında çatlamalarını önlemek amacıyla kullanılan bir iğne. çatlamasın ki arkadan gelen yumurtalarda büyümeye devam etsinler diye. 1 kutu daha kullanırsın cnm gonal-f, zitroteki duymadım ama antibiyotiktir belki. yumurta toplamadan önce normalde 4-5 gün öncesi antibiyotik kullanımı verebilirler, her hangi bir enfeksiyon olmasın diye. ben daha önceden denediğim için az çok bilgim var, ama ben gonal-f değil püregon kullanmıştım. gonal-f 450 lik baya ilaç var mı içerisinde? soruyorum çünkü ben de bir tane var birinden temin ettim, tamamen kapalı idi ama sanki az geldi gözüme, kazıklandım mı acaba diyorum:) zamanında ilaca ve tedaviye o kadar çok para harcadık ki sonuçta olumsuz olunca insan bazı şeyleri düşünmeden edemiyor maalesef patronun konusunda şanslıymışsın cnm, benim müdürüm benden küçük 1 yaş kadar, iyidir hoştur, sorun olmaz ama burda duymayan da kalmaz, o nedenle kimse bilmese daha iyi. hayırlısı cnm.

ne guzel usenmeden anlattmısın cnm cok tsk ederım, zitrotek antibiyotık vucutta mıkrop falan varsa dıye kullanılıyomus, gonal-f 450 ıcınde 600 varmıs bende gunde 150 kullanıyorum 4 gun benı ıdare eder sonrasında allah buyuk bulurum belkı hastaneden falan cunku bazı hastaların elınde kalıp hastaneye bırakabılıyolarmıs ben tanıdık bı eczaneden aldm uyguna verdı 270 lıraya aldım, sırkette mudurle konustugumda rıca ettım zaten kımseye solemeyın dıye umarım solemez :)

benimde şimdilik iyi gidiyor canım...benim göbeğim zaten tedavide bir şişti hiç inmedi.üstüne biraz daha şişti baya bi göbeğim var benimde.hamile pantolonları giyiyorum.ayın 17sinde ense kalınlıkları ölçülecek memoriala gitcem.bide troid sorunum çıktı.troidlerim fazla çalışıyormuş ilaç kullanmam gerekecek sanırım.inşlh senin boş kesede küçülüp kaybolur.hamile kalsakta rahatlayamıyoruzya.bende hep tedirginim.neyse bunada şükür. kucağımıza aldığımız günleride bir görsek

merhaba herkese.Bende bugün tedaviye başladım.ilk dozumu uyguladım.ilaçlarımı kullanmaya başladım.inanılmaz heyecanlıyım ve tedirginim.dilerim herkesin verdiği çabalar karşılık bulur çok zor bir süreç.c.tesi sabah kontrole gideceğim.Deneyimli arkadaşlardan yorum ve tavsiyeler bekliyorum..

çoktandır giremiyorum cnm..
şimdi okudum..
hayırlısı olsun çook sevindim sağlıkla kucağına al inşallah cnm bnm

Sağol canım

İnci senin uzun protokoldu tedavin benim bugun lucrinde 8. Gunum adetim hala gelmedi(( senin tam gunundemi gelmisti

1 gün gecikmişti seçilcim.

İnciiii canım çok tebrikler çok sevindim inanki :) allah tamamına erdirsin sonuna kadar sağlıkla ,kucağına almanı dilerim :)

Sağol adaşım

Merhaba dertol. Tedavin hayırlı olsun. Sormak istediklerini cevaplarız seve seve.

kızlar nasılsınız...beni sorarsanız hamileliğin başından beri 4 kg verdim bulantılarımla yeni yeni vedalaşmaya başladım da...buarada kanamalarımın sebebini doktorum buldu gözüm aydın nur topu gibi plasenta previam var artık...doktorum ütüyü bile oturarak yapacaksın diyor...yolculuğu yasakladı...yarım saatten fazla yürümek yok..tabi şimdilik...hamileliğin ilk dönemlerinde olbiliyormuş..ilerleyen dönemlerde göbüş büyüdükçe yukarı çıkıyormuş eşi...ama çıkmaya da bilirmiş...bu durumda tek yol sezeryanla doğummuş...ha bir de tedavinin hediyeleri bir kaç kistim var ama tehlike oluşturmuyormuş...memoriala kaç kere gittim gebelik kontrolü için doktor hiçbişey söylemedi...bazı kadınlarda kanama olur dedi...benim doktorda kanama sebepsiz olmaz diyor...ve de buldu sağolsun sebebini..en azından şu anda problemi biliyorum ona göre davranıcam...bebişim iyi Allahtan...bugün muayene sırasıda bir öksürdüm sıçradı uykusundan...bu kadarını bile öyle hayal ettim ki..güzel Allahım şu satırlarımı okuyan okumayan herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah tez vakitte...

merhaba connect.Sanırım hastanede karşılaşmışızdır.Bende tedaviye bu hafta başladım.Tüm ilaçlarımız aynı.Gonal-f,cetrotide,glifor ve zitrotek.bende cumartesi kontrole gideceğim.tekrar kan verecem.Deneyimlerimizi paylaşırsak memnun olurum.Bol şans diliyorum..

Sağol canım

1 gün gecikmişti seçilcim.

Sağol adaşım

Merhaba dertol. Tedavin hayırlı olsun. Sormak istediklerini cevaplarız seve seve.

Sagol inci:))) benimde 1 gun gecikti ve bu sabah tesrif ettiler:)) ctesi icin randevu alicam 2. asamaya gecicem Allahin izniyle... Sen nasilsin nasil gidiyor hamilelik:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…