Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ilknur hamile değeri 160 çıktı canım

Allah razi olsun canim haber verdiğin için. Çok sevindim Rabbim sağ-salim doğurup kucağına almasını ve evladına şifa olmasını nasip eylesin. Gerçekten çok güzel bir haber. Rabbim işlerini hep böyle rast getirsin.

İlknuuuuuuur bu halay senin için.

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Semra canım Allah yardımcın olsun. Bu işler böyle işte. Ne olucağı hiç belli değil. Ancak bunda da bir hayır olduğuna eminim. İnşeAllah bir dahakı denemede sen de önce pozitifi, sonra da bebişini kucağına alırsın. Son neqatifin olmasını dilerim. Zor elde edilen şeyler en tatlı şeyler oluyor. Rabbim sana da en kısa zamanda en tatlısından bebişler versin. Amin.

Merhaba Arkadaşlar uzun süredir sizleri takip ediyorum ve çok fazla bilgiye sahip oldum ama yeni fırsat buldum üye olmaya :)

öncelikle rahim filmi çektirecek arkadaşlara birşeyi bildirmek isterimki radyomarda çektirdim ve gerçekten hiç acımadı benim boşuboşuna 3 yılıma maloldu ancak sizlerin sayesinde radyotomda çektirmem kararını verdim ve bana bunu sağlayan sizlere teşekkürü borç bilirim..

ikinci belirtmek istediğim MEMORİALDE tüp bebek yaptıracak arkadaşlar fiyatı 2100 EURO ancak eğer herhangi bir devlet, üniversite yada eğitim araştırma hastanelerinin birinden tüp bebek raporunuz varsa 400 EURO İNDİRİM yapıyorlar. konuyla ilgili bilgi varmıydı bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

Bu arada tüp bebeb için gidilen ilk muayeneden sonra kanaması olanlar varmı benim vajinal ultrasonda hiç kanamam olmaz ama bu muayeneden sonra 2 gün lekelenme şeklinde kanamam oldu bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Allah Hepimizin gönlüne göre versin inşallah:KK66:

Allah seninde gönlüne göre versin canım:KK16:

Allah razi olsun canim haber verdiğin için. Çok sevindim Rabbim sağ-salim doğurup kucağına almasını ve evladına şifa olmasını nasip eylesin. Gerçekten çok güzel bir haber. Rabbim işlerini hep böyle rast getirsin.

İlknuuuuuuur bu halay senin için.

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

maşallah:nazar::nazar:
hayırlı olsun canım:KK16:

Son düzenleme:
Semra canım Allah yardımcın olsun. Bu işler böyle işte. Ne olucağı hiç belli değil. Ancak bunda da bir hayır olduğuna eminim. İnşeAllah bir dahakı denemede sen de önce pozitifi, sonra da bebişini kucağına alırsın. Son neqatifin olmasını dilerim. Zor elde edilen şeyler en tatlı şeyler oluyor. Rabbim sana da en kısa zamanda en tatlısından bebişler versin. Amin.

hayırlısı olsun inşallah.

kızlar bugun tdavımda 6 cı günüm.her gün cagırıyorlar e2 ıcın ve ultrason ıcın.3 yumurtam var.14.30/13.30/11.30 cm ebatlarında.pazartesı toplanacak sanırım.2 kutu gonalof kullandım. dua edın kızlar bana benım durumumda olanlar

kızlar bugun tdavımda 6 cı günüm.her gün cagırıyorlar e2 ıcın ve ultrason ıcın.3 yumurtam var.14.30/13.30/11.30 cm ebatlarında.pazartesı toplanacak sanırım.2 kutu gonalof kullandım. dua edın kızlar bana benım durumumda olanlar
inşallah canım herşey yolunda gider hayırlısıyla güzel haberler alırız senden.Allah gönlüne göre verir inşallah:)

canım bugün mübarek gün,rabbim bebek hasreti çeken herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inş.

merhaba, sana özel msj atmak istedim ama postan kutu dolmuymuş:KK43: tedavin şimdiden hayırlı olsun, inşallah devamı da güzel olur cnm.

Ooooo çok şey kaçırmışsın sen :) Bebeğime ya da bebeklerime kavuştum şükür :nazar::KK16:

incimmmmmmmmmmm cok sey kacirdim ben.... ccoookkkk kocaman sevindim....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah sonuna kadar daim etsin... Aminnnnn
Ayyy vallahi cookkk svindim.. Darisi tedaviye baslayanlara, tedavi olacaklara, test gununu bekleyenlere...

coookkkk opuyorumm

Allah a emanet ol canim

hayırlısı olsun inşallah.

saolun kızlar 3 kez hüsran oldu:KK43: memorialde olacagına çok inanmıştım ama yine aynı sondan kurtulamadım sanırım bizim nasibimizde evlat yok içimdeki acı oturdu gitmiyoooo çok zor oluyooo:KK43::KK43:

saolun kızlar 3 kez hüsran oldu:KK43: memorialde olacagına çok inanmıştım ama yine aynı sondan kurtulamadım sanırım bizim nasibimizde evlat yok içimdeki acı oturdu gitmiyoooo çok zor oluyooo:KK43::KK43:

merhaba cnm, öncelikle çoook geçmiş olsun, bir kaç gün içerisinde toparlanırsın inşallah. neden olmadığına yönelik söyledikleri bir şey var mı peki? önceki denemelerin nerde olmuştu? bu iş fazlasıyla sabır ve maddiyat işi. doktorlar sınır yok diyor bu konuda. allah hepimizin yardımcısı olsun cnm.

Allah kalbine ferahlık versin. Gerçekten çok zor bir dönem yaşıyorsun. Tedavinin ağırlığı, üstüne de neqatif almak gerçekten çok zor. Rabbim toparlanıp en kısa zamanda tekrar denemenizi ve bebeğinize kovuşmanızı nasip eylesin. Amin.

Bak bana hiç bir sorun gözükmediği halde ben de 3 kere neqatif aldım, hem de embriolarımız çok kaliteli ve 5. gün embrioları olduğu halde. Kısmette varmış ki, 4. denemede hamileyim. Bak mikro arkadaşımıza 8. denemesi ve bebişleri onunla. Nasibimizde yok demek için çok erken.

Rabbim maddi, manevi ve fiziki açıdan güç versin.

incimmmmmmmmmmm cok sey kacirdim ben.... ccoookkkk kocaman sevindim....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah sonuna kadar daim etsin... Aminnnnn
Ayyy vallahi cookkk svindim.. Darisi tedaviye baslayanlara, tedavi olacaklara, test gununu bekleyenlere...

coookkkk opuyorumm

Allah a emanet ol canim

grafiking sen nerelerdesin canım durumun nasıl?

canım kanaması olmuş ama çok değilmiş...sonra doktora gittiğinde bebeğin keseden ayrıldığını söylemiş doktor...o da o gün kürtaj olmuş...onun baştan beri hiç belirtisi yoktu...çok rahat geçiriyordu..topuklu ayakkabı giymeyi hiç bırakmadı mesela..ama bunların hepsi bahane tabi..olacağı varsa oluyor... benim de kanamalarım oluyordu ya o yüzden korktum Allaha şükür bir haftadır bir şey yok...ama kasıklarımda gerilme hissediyorum...hınzırın yeri dar geliyor yer açıyor kendine herhalde:KK1::KK1::KK1::KK1: Allaha şükür bulantılarım da azaldı yemek yemeye başladım..neyse canım iyi düşünelim iyi olsun.

evet canım bende kötü düşünceler gelince kış kış diyorum:KK1::KK1: iyi düşünelim umarım herşey yolunda gider

akasya merhaba cnm, sen mustafa beyde temmuzda tedaviye başlayacağım demişsin, daha önceden de doktorun mustafa bey miydi? ben de temmuz-ağustos düşünüyorum aksilik olmazsa inşallah. bir de şu gonal-f kalem şeklinde mi kullanıyorsunuz, yoksa toz+sıvı karışımlı bir iğnemi oluyor?

akasya merhaba cnm, sen mustafa beyde temmuzda tedaviye başlayacağım demişsin, daha önceden de doktorun mustafa bey miydi? ben de temmuz-ağustos düşünüyorum aksilik olmazsa inşallah. bir de şu gonal-f kalem şeklinde mi kullanıyorsunuz, yoksa toz+sıvı karışımlı bir iğnemi oluyor?

Canım ben daha önceki denememde hamile kalmıştım. Doktorum Nur Hanımdı. Ancak bebeği kaybettim:KK5: Şimdi Nur Hanım doğum izninde. Gitmeden önce istediğin bir doktoru seç demişti. Ben Mustafa Bey'e bir defa muayene oldum. Tavrını, tarzını çok beğendim. Bana çok güven verdi. İşinde tecrübeli ve net biri. Mayısın 11'inde gittiğimde benim durum netleşir. Gonal F geçen tedavimde toz sıvı karışımıydı galiba. Şırıngaya çekerek yapmıştım. Ama net hatırlayamıyorum. :KK31:

Canım ben daha önceki denememde hamile kalmıştım. Doktorum Nur Hanımdı. Ancak bebeği kaybettim:KK5: Şimdi Nur Hanım doğum izninde. Gitmeden önce istediğin bir doktoru seç demişti. Ben Mustafa Bey'e bir defa muayene oldum. Tavrını, tarzını çok beğendim. Bana çok güven verdi. İşinde tecrübeli ve net biri. Mayısın 11'inde gittiğimde benim durum netleşir. Gonal F geçen tedavimde toz sıvı karışımıydı galiba. Şırıngaya çekerek yapmıştım. Ama net hatırlayamıyorum. :KK31:

anladım cnm, çok sağol, bende nur hanımla bir kere görüşmüştüm ama onun hastanede bulunduğpu süre içerisinde ben tedaviye başlayamadım. ben de alabilirsem 18 mayıs için mustafa beyden randevu almak istiyorum, ya da bir sonraki hafta. adetli olmak gerekmiyordur diye düşünüyorum. ben hiç hamile kalamadım, kalsan ayrı kalmasan ayrı bir dert maalesef:KK43: inşallah bu sefer bebeğin seni bırakmaz canım.

anladım cnm, çok sağol, bende nur hanımla bir kere görüşmüştüm ama onun hastanede bulunduğpu süre içerisinde ben tedaviye başlayamadım. ben de alabilirsem 18 mayıs için mustafa beyden randevu almak istiyorum, ya da bir sonraki hafta. adetli olmak gerekmiyordur diye düşünüyorum. ben hiç hamile kalamadım, kalsan ayrı kalmasan ayrı bir dert maalesef:KK43: inşallah bu sefer bebeğin seni bırakmaz canım.

İnşallah canım. Hepimiz hamile kalalım inşallah. Benim gitme sebebim düşükten sonra ara kanamalarım oldu. Rahim tam toparlanamadı. Geçen hafta gitmiştim. Adetin 10. günü gel demişti. Sanırım rahim en iyi o zaman görünüyormuş. O nedenle ben yeniden randevu aldım. Ama sen de tedavi öncesi ön görüşme yapabilirsin. Adetli olarak gitmene gerek yok. Senin problem neydi ??

İnşallah canım. Hepimiz hamile kalalım inşallah. Benim gitme sebebim düşükten sonra ara kanamalarım oldu. Rahim tam toparlanamadı. Geçen hafta gitmiştim. Adetin 10. günü gel demişti. Sanırım rahim en iyi o zaman görünüyormuş. O nedenle ben yeniden randevu aldım. Ama sen de tedavi öncesi ön görüşme yapabilirsin. Adetli olarak gitmene gerek yok. Senin problem neydi ??

benim de hikaye uzun cnm, sorun var mı yok mu ben de bilmiyorum artık:KK43: 1 aşılama 1 tüp(2. aşılama olsun ben istememiştim iyi ki de istememişim) 2 dondurulmuş denemem var, hep test öncesi adet oldum.eşim varikosel ameliyatı olmuştu, ağrıları vardı, o zaman değerlerinde morfoloji düşük çıktı %3, baktık bebekte olmuyor tedaviye başladık, gittiğimiz tüm doktorlar morfolojiyi problem olarak görmüyor çünkü sayı yüksek. bende yumurta oluşuyor, ilk denememde 25 yumurta toplandı, tabi o zamanlar ben bunu iyi bir şey sanıyordum, nur hnm dedi bize 25 yumurta lazım değil, ohss olmuşsundur dedi, ve olmuştum, kimsenin çekmesini istemem o ağrıları:KK43: o halde transferim yapıldı, nur hnm yanlış yapılmış dedi, dondurulmuşlarla 5. güne gidilmesi gerekirdi dedi, ama bana 3. gün transfer edildi, yani tedavi yanlış mıydı bilemiyorum ama sebepsiz dedi bize nur hnm da önceki doktorumda. bakalım mustafa bey ne diyecek:)
düşük sonrası rahimi dinlenmeye bırakıyorlar, o nedenle inşallah herşey yoluna girmiştir cnm.

benim de hikaye uzun cnm, sorun var mı yok mu ben de bilmiyorum artık:KK43: 1 aşılama 1 tüp(2. aşılama olsun ben istememiştim iyi ki de istememişim) 2 dondurulmuş denemem var, hep test öncesi adet oldum.eşim varikosel ameliyatı olmuştu, ağrıları vardı, o zaman değerlerinde morfoloji düşük çıktı %3, baktık bebekte olmuyor tedaviye başladık, gittiğimiz tüm doktorlar morfolojiyi problem olarak görmüyor çünkü sayı yüksek. bende yumurta oluşuyor, ilk denememde 25 yumurta toplandı, tabi o zamanlar ben bunu iyi bir şey sanıyordum, nur hnm dedi bize 25 yumurta lazım değil, ohss olmuşsundur dedi, ve olmuştum, kimsenin çekmesini istemem o ağrıları:KK43: o halde transferim yapıldı, nur hnm yanlış yapılmış dedi, dondurulmuşlarla 5. güne gidilmesi gerekirdi dedi, ama bana 3. gün transfer edildi, yani tedavi yanlış mıydı bilemiyorum ama sebepsiz dedi bize nur hnm da önceki doktorumda. bakalım mustafa bey ne diyecek:)
düşük sonrası rahimi dinlenmeye bırakıyorlar, o nedenle inşallah herşey yoluna girmiştir cnm.

Bu tarz problemlerde eşler için arı sütü bal polen kullananlar var. Tabii ki bunlar sadece sebep. Sizinkisi sebepsiz ise çok büyük problem çıkacağını sanmıyorum. Nur Hanımın dediği gibi 5. güne gidilmesi şansı çok arttırıyor. 5. gün embiryosunda hamile kalma şansı %75 diyorlar. Burada da birçok arkadaş 5. gün embiryosu ile hamile kaldı. İnşallah senin de öyle olur canım. Zaten Mustafa Bey seni yönlendirecektir. Eksik olan testler varsa isteyecektir. Sen bir ön görüşme yap. Düşüncelerin netleşir. İnşallah bu tedavinde bebişlerine kavuşursun :KK16:

X