Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

incim kendinide listeye eklemişsin senin altında olucam diyodun oldun çok şükür çok güzel bir tablo bu yaaa,herkes hayallerine kavuşcak inş...

çok zor bişey Allah hiçbirimize yaşatmasın kolay elde etmedik kanaması falan mı olmuş meak ettim nasıl düştüğünü anlamış arkadaşın

Kizlar merhaba
Bende bugun basladim tedaviye uzun protokol ilk ignemi yarin olucam:)) benim memoriala gitmeme vesile oldu yorumlariniz umarim sizin gibi banada sans getirir bu topik
Hamile arkadaslar benim gibi tedavide olanlar sonuc bekleyenler insallah saglikla kavusuruz bebeklerimize hepimiz icin dua ediyorum

Hayırlı olsun seçilcim. İnş. bu protokol sana da uğur getirir :)
Gelişmelerden haberdar et bizi

Hayırlı olsun seçilcim. İnş. bu protokol sana da uğur getirir :)
Gelişmelerden haberdar et bizi

Tesekkur ederimm:)) umarim inci bu 3. denemem korku mutluluk karmakarisigim suan ederim tabii her ay insallah gelmez dedigin adetim eger gec gelmezse 10 gun sonra daha aktif tedavi baslicak iste o zaman yazicak cok seyim olur diye dusunuyorum bu arada doktorum mustafa acet yasim 28 sorunumuz sperm sayi morfoloji veee ufaktan rezerv azligi:))

Aynılarını bir ay kadar önce ben de yaşıyordum. İnş. 1 ay sonra sen de benim gibi müjde vereceksin. Ben de gecikirim diye düşünüyordum lucrinden ama tam günümde oldum. İlk randevum Mustafa Bey de benim de. Kendisiyle yeni tanıştık, sağ olsun güven verdi eşime de bana da.

Bende sevdim mustafa beyi net bi doktor zaten istedigimde oydu onceki doktoruma gore sansim yuzde 70ti de noldu( kaliteli dedigi embriyolarin kalitesini bile begenmedi mustafa bey
Suan topigin gecmis konusmalarini okuyorum unlu subat ayindayim herkes hamile:))) sende 13 marti bekliyosun:)) beklediginede deydi cok sukur...umarim rahat huzurlu mutlu bir hamilelik yasarsin inci sonrada saglikla buyutursun insallah bebislerini:))

:)) O aralar çenemiz bayağı düşmüştü :) Gerçekten bu sene başından beri tedaviye başlayıp da olumsuz sonuç alan çok az arkadaşımız oldu. Onlar da en kısa zamanda güzel haberler verecekler Allah'ın izniyle.

İnşaallah seçilcim.

ıncı benı hatırladınmı.yazdıklarımı okudunmu
tedavıdeyım.senın adına cok sevındım.sankı kendımın olmus gıbı.ne yapmalıyım tadavı asmasında bana anlatabılırmısın

ıncı benı hatırladınmı.yazdıklarımı okudunmu
tedavıdeyım.senın adına cok sevındım.sankı kendımın olmus gıbı.ne yapmalıyım tadavı asmasında bana anlatabılırmısın

Okudum cevap da yazdım :) Sağolasın
İnşaallah bebeğine ya da bebeklerine kavuşursun.
Ekstra bir şey yapmadım açıkçası. Kötü düşüncelerden uzak durmaya çalıştım sadece. Tedavideyken yediklerime içtiklerime bile dikkat etmedim desem :) Sadece transfer sonrası çok dikkatli davrandım. Sıvı tüketimimi arttırdım, günde 3 öğün yemeye başladım. Hiç iş yapmadım sadece iğne olmaya gittim geldim. Tabi bunların hepsi bir yana, Allah nasip etti. Demek zamanımız şimdiymiş. Allah sağlıkla devamını da nasip eder inşaallah.

Meryem sana iki kez özel mesaj attım ama almadın sanırım arkadaşım. Bir ihtimal buradan okursun diye buraya da yazıyorum. Aldığın duaları bitirebildin mi? Cevap yazarsan çok sevinirim...

Merhaba Arkadaşlar uzun süredir sizleri takip ediyorum ve çok fazla bilgiye sahip oldum ama yeni fırsat buldum üye olmaya :)

öncelikle rahim filmi çektirecek arkadaşlara birşeyi bildirmek isterimki radyomarda çektirdim ve gerçekten hiç acımadı benim boşuboşuna 3 yılıma maloldu ancak sizlerin sayesinde radyotomda çektirmem kararını verdim ve bana bunu sağlayan sizlere teşekkürü borç bilirim..

ikinci belirtmek istediğim MEMORİALDE tüp bebek yaptıracak arkadaşlar fiyatı 2100 EURO ancak eğer herhangi bir devlet, üniversite yada eğitim araştırma hastanelerinin birinden tüp bebek raporunuz varsa 400 EURO İNDİRİM yapıyorlar. konuyla ilgili bilgi varmıydı bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

Bu arada tüp bebeb için gidilen ilk muayeneden sonra kanaması olanlar varmı benim vajinal ultrasonda hiç kanamam olmaz ama bu muayeneden sonra 2 gün lekelenme şeklinde kanamam oldu bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Allah Hepimizin gönlüne göre versin inşallah

çok zor bişey Allah hiçbirimize yaşatmasın kolay elde etmedik kanaması falan mı olmuş meak ettim nasıl düştüğünü anlamış arkadaşın

canım kanaması olmuş ama çok değilmiş...sonra doktora gittiğinde bebeğin keseden ayrıldığını söylemiş doktor...o da o gün kürtaj olmuş...onun baştan beri hiç belirtisi yoktu...çok rahat geçiriyordu..topuklu ayakkabı giymeyi hiç bırakmadı mesela..ama bunların hepsi bahane tabi..olacağı varsa oluyor... benim de kanamalarım oluyordu ya o yüzden korktum Allaha şükür bir haftadır bir şey yok...ama kasıklarımda gerilme hissediyorum...hınzırın yeri dar geliyor yer açıyor kendine herhalde Allaha şükür bulantılarım da azaldı yemek yemeye başladım..neyse canım iyi düşünelim iyi olsun.

Kızlar selamlar ;

Uzun zamandır yazamıyordum. Herkes iyi sanırım. Hamile arkadaşlarımızı tekrar tebrik ediyorum. Tedaviye başlayanlara da hayırlı olsun. Ben de temmuzda tedavi düşünüyorum. Ancak henüz netleşmedi.

11 Mayıs için Mustafa Bey'den randevu aldım. Ancak Mustafa Bey haftaya hastanede yok diyen arkadaşlar vardı. Bana randevu verdiler. Yok demediler. Bilgisi olan var mı ? Mustafa Bey hastanede dimi ?

Allah bebişini korusun. Kasıklarda olan gerilmeden hiç korkma. Doktorların dediğine göre bebeğin büyümesi ile rahim hızla büyür, ancak rahim bağları aynı hızla büyüyemez ve gerilir. Bu da kasıklarda batma şeklinde ağrıara neden olur. İnşeAllah şu 2 haftayı da sağlıkla atlatalım daha rahat bir döneme girmiş bulunuruz. o zaman hamileliğin gerçek tadı alınır.

Yaa kızlar sizin sonuçlardan ne haber? Meraktan çatlayacam. Hadi birileri burda bir şeyler yazsın. umarım güzel haberlerinizi alırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…