Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın hanımlar:)
bugün test günüm çok heyecanlıyım. sabah prediktör alıp yaptım çift çizgiyi gördüm ama kan testinde görmeden içim rahat değil. içim içime sığmıyor. Allahım inşallah doğrudur:))

arkadasım tedavın ne zaman basladı bıraz anlatırmısın.doktorun kım

canim ben hamileligimin 18. haftasindayim.yani bu yilbasinda tedavideydik.takiplerimi ve opu yu NUR hanim transferi de AYNUR hanim yapmisti.

seninde hamile haberlerini bekliyoruz ins.bol bol dua et.bizde ediyoruz.

şimdiden hayırlı olsun cnmmmmmm rabbim bebişlerinden ayırmasın

Kızlar çok sağolun. Bilgisayardan bir süredir uzak kaldığım için yazamadım. Sağolsun happy haber vermiş
Hamile kalabilmek benim için hayaldi, hala inanamıyorum.
Ne kadar şükretsem az... İnşaallah sağlıkla kucağıma aldığım günleri de görürüm. Değerimiz artmış maşallah bugün
Hepiniz her zaman dualarımdasınız...

Umut ve mimoza nasılsınız? Her şey yolunda inşaallah.

Belki tedavin hayırlı olsun. İnşaallah bebeğine ya da bebeklerine kavuşursun...

Son düzenleme:

umutsuzluğa kapılmak yok tek yumurtayla hamile kalan insan öyle çokki rabbim verdiğinde olur,güzel düşünelim güzel olsunnnnnnn

canım tebrik ederim:) çok sevindim gerçekten. inşallah 9 ay sonunda uykusuz günler seni bekliyor olacak. kendine dikkat et:)

inci yeniden tebrik ederim. Allahın izni ile hayaller gerçek oluyor bir bir ne büyük mutluluk
hamile listemizide bi güncellesende mart ve nisan ayınız meyvelerini görsek

inci beni hatırladın mı bilmiyorum canım uzun zamandır girmiyordum siteye bugün bir bakayım dedim ve o güzel haberini duydum canım allah tüm isteyen tüm bekleyenlere bu duyguyu yaşatır inşallah çok sevindim canım... bu arada geçmişi okuyamadım acaba nur hanım doğum yaptı mı? çok özledim kendisini ya...

inci çok çok tebrik ederim, o kadar çok sevindim ki anlatamam :) allah tamamına erdirsin inşallah..
benimde 2. denememde dondurulmuşlarla tuttu allahın izniyle..şu anda 6+3 keseyi gördük kalp atışları için 1 hafta sonra gidicez inşallah..allah herkese nasip etsin bu mutluluğu tattırsın..

Nisan ve Mayıs Tayfası
beylem
dentur - gebelik test tarihi 30 nisan
mummu - gebelik test tarihi 7 mayıs
nisannur - gebelik test tarihi 2 mayıs
semra58 - gebelik test tarihi 1 mayıs
sezyal
verde - gebelik test tarihi 8 mayıs

Hamilelerimiz

adenes
almina
beyzzmbak
canocanan - prens ve prensesimiz geliyor
cakır
cemile
dicay
esmerim452
gamzelim_2830
grafiking - oğlumuz geliyor
happy
inci
juliaa
kabakciceği
ketenprensess
kokoci
led_zeppelin
medical
mikro
mimoza06
mry24
mucize2013
nazyam
nurme
nzlyln
offfff
pınarosm
sevda - oğlumuz geliyor
sblkmbsr
sumeyye
umut27
western

En kısa zamanda inşaallah hamileliğe terfi edecekler

akasya
aysunayy
bebekdls
begonvil
belki
beylem
ceyda
dentur
dilberimk
eda3564
elifertoygurci
gamzear
qingdao
julietta
kezban
melisdilek
meryem
mummu
nisannur
semra
sezyal
su1838
ugurbcgi
umudumunumudusun
verde

Son düzenleme:

merhaba belki tedavin hayırlı uğurlu olsun.bende adet olmayı bekliyorum 2.günü mustafa beye gitcem allahın izniyle başlıyacağız.senin nasıl geçiyor tedavin.benimde yumurtaların durumu çok iyi değilmiş.daha birçok sorun var...
galiba kan verme ultrasyonla geçiyormuş ilk zamanlar.ilaçlara nekadar verdin hastane ücret aldımı hiç.merak ettim canım
gerçi hep meraktayım :)
rabbim hayırlısıyla bebiş nasip etsin inşallah

BetaHcg 255,7çıktı:))))ne hissediceğimi bilmiyorum.
çarşamba günü tekrar tahlil istedi dr. ama çrş resmi tatil hst açıktır değil mi?

çarşamba günü tekrar tahlil istedi dr. ama çrş resmi tatil hst açıktır değil mi?

hayırlı uğurlu olsun
sağlıkla kucağına almak nasip olsun.1 mayıs hastanaler açık değildir ama acilde veya özel hastanede tahlil yaptırabilirsin.
tebrik ederim

canım iyiyim çok şükür...bebiş de ben de sağlıklıyız...bugün biraz canım sıkıldı...benle aynı haftada olan arkadaş cuma günü düşük yapmış...ben de çok korktum...toparlamış kendini moral olarak...nolcak bir daha hamile kalırım dedi...o anda içimden bişey koptu...ben böyle bir şey yaşasam tekrar şansım olur mu diye...bütün gün öyle geçti...sonra bebeğimi okşayarak dua ettim...

maşallah maşallah

canım tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun.
benim 2.test hafta sonuna gelmişti acilde yaptırmıştım sorun olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…