Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar çok sağolun. Bilgisayardan bir süredir uzak kaldığım için yazamadım. Sağolsun happy haber vermiş :KK16:
Hamile kalabilmek benim için hayaldi, hala inanamıyorum.
Ne kadar şükretsem az... İnşaallah sağlıkla kucağıma aldığım günleri de görürüm. Değerimiz artmış maşallah bugün :nazar:
Hepiniz her zaman dualarımdasınız...

Umut ve mimoza nasılsınız? Her şey yolunda inşaallah.

Belki tedavin hayırlı olsun. İnşaallah bebeğine ya da bebeklerine kavuşursun...

Inci selam...siteyi arada okuyordum.takipteydim...ben cok inanmistim senin hamile kalacagina...haberini okudugumda inci basardi diye mutku mutlu gulumsedimmm....cok sevindim..hamile kalan her arkadasta kendim kalmis gibi seviniyorum....ALlah kucagina almayi saglik icinde nasip eder insallah senin ve senin nezninde olan arkadaslarin...stres yapma mutlu olma zamani...opuyorum.pitircigin kocaman olsun gobiste:)):KK49:l

kızlar merhaba.uzun zamandır yoktum.kızım buyudu.yavastan emeklemeye basadı.bende 4 aydır regl olmuyorum.ılaclada olmadım.korkuyorum ne yapıcagımı bılemıyorum

tebrık ederım arkadasım senı sıncsa adın öyleydı sanırım.doktorun kımdı nasıl gectı tedavın anlatabılırmısın.ben az önce hastaneden geldım.mustafa ve semra hanım muayene ettı.semra hanım ayın 5 de gıdecekmıs ondan dolayı slkl takıbe akmıs hastaları.16 da dönecekmıs.mustafa bey sagdakı yumurtalarımın bırının 11 dıgerının 10 cm oldugunu solda ıse 8 cm oldugunu soyledı.3 nude alır ve kalıtelı dollenırse 3 nude transfer ederız dedı.artı 4 günümdeyım.endometrıum kalınlıgım 5.3 olmus.sonra semra hanımda muayene ettı ve fena görünmüyorlar dedı.ılac dozunu ayarlıyacagız dedı.oksadı hatta ayaklarımı transferınde ben yokum dedı.bılıyorum dedım.sonra mustafa bey bu olumsuz tüplerın sadece esımden kaynaklanmedıgını benımde bır cok amelıyat gecırdıgımı rahımde bır suru olay gerceklestıgını.ve bunlarında etken olacagını soyledı.rahım fılmım yoktu ondan dolayı sayet tutmaz ıse cektırmem gerektıgını söyledı.hısteroskopı yaptırmıstım almanyada orada sadece rahım ıcıne bakılmıs dedı.tüplerı net göremıyoruz dedı.ama sıvıda gözükmüyor dedı.cok ılgılıler tam anlamıyla emın ellerde oldugumu hıssettım.olmaz ıse bıle sansımmıs derım.ve ınternatıonal hospıtal hakkında orası konusulmaya bıle degmez dedı.benden bu kadar arkadaslar.

BetaHcg 255,7çıktı:))))ne hissediceğimi bilmiyorum.
çarşamba günü tekrar tahlil istedi dr. ama çrş resmi tatil hst açıktır değil mi?

Hayırlı olsun kat kat katlasın değerin inşaallah :)

canım iyiyim çok şükür...bebiş de ben de sağlıklıyız...bugün biraz canım sıkıldı...benle aynı haftada olan arkadaş cuma günü düşük yapmış...ben de çok korktum...toparlamış kendini moral olarak...nolcak bir daha hamile kalırım dedi...o anda içimden bişey koptu...ben böyle bir şey yaşasam tekrar şansım olur mu diye...bütün gün öyle geçti...sonra bebeğimi okşayarak dua ettim...

Umutcum sen bunları düşünme. Bebeğin sağlıkla gelecek inşaallah.

Inci selam...siteyi arada okuyordum.takipteydim...ben cok inanmistim senin hamile kalacagina...haberini okudugumda inci basardi diye mutku mutlu gulumsedimmm....cok sevindim..hamile kalan her arkadasta kendim kalmis gibi seviniyorum....ALlah kucagina almayi saglik icinde nasip eder insallah senin ve senin nezninde olan arkadaslarin...stres yapma mutlu olma zamani...opuyorum.pitircigin kocaman olsun gobiste:)):KK49:l

Sağol teyze :KK16:
Allah nasip etti çok şükür, inşaallah sağlıkla devamını da nasip eder.
Sen nasılsın? Her şey yolundadır umarım.

ıncım hamılemısın?ay ben takıp edemedım hıc:KK17:

Ooooo çok şey kaçırmışsın sen :) Bebeğime ya da bebeklerime kavuştum şükür :nazar::KK16:
ay cok sevındım aglıyorum valla sevıncten kaynanam ne oldu dıyor?ben emekleme dıs derken epey bısey kacırmısım.dogumdan sonra durumum dahada kotu oldu 4 aydır regl olamıyorum hamılede deılım ne yapıcam bılmıyorum?:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ay cok sevındım aglıyorum valla sevıncten kaynanam ne oldu dıyor?ben emekleme dıs derken epey bısey kacırmısım.dogumdan sonra durumum dahada kotu oldu 4 aydır regl olamıyorum hamılede deılım ne yapıcam bılmıyorum?:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Sağolasın :)
Sen bu regl durumun için bir doktora görün bence. Düzene girmesi lazım.

İnci ssinca cok tebrik ederim siziiii:)))Saglikla kucaginiza alin insallah
Benimde bugun mustafa beyle randevum var eger rezervde bi sorun yoksa uzun protokolle basliyoruz yada adetle birlikte kisa protokol.Rabbim insallah hayirlisini nasip eder cok korkuyorum acikcasi:KK43:((

Sagol hulya....ben fatma.arkadaslarim fatos da der:)memnun oldum:)) ben ozellikle yazmadim.demoralize olmayin diye.ama tebrik etmem gerekirdi seni ve diger arkadaslari.benim bebegim kalp atisi aldik 8 haftalikken sonsuzluga gitti.kurtaj gerekli olmadi.atlattiim sayilir.halen bahsetmek bile aci veriyor.temmuz reglinde tekrar deneyecegim memorialda.neden oldugunu drlar bilemiyor.butun testlerimiz cok iyi.sadece dr.murat onaldi galiba soyadi nur hanim birakinca o ilgilendi.kan pihtilasmadi testleri eksik yok dedi.bide onunla ilgili test istedi.daha once yaptirdim mi dr.a sormayi bile unuttum.neyse tekrar yaptiriri.umutluyum.inancimi ve umudum benimle.bende yumurta kocada sperm oldugu surece devam:)) zamani gelince olacak insallah..stres yspma lutfen.tadini cikar.benim icinde uzulme bebegine bisi olmasin Allah korusun.ben iyiyim.hamilelik listesine bakinca cok mutlu oluyorum.simdi tatil ve moral depolama zamanim.cunku cok yipradim.ama iyiyim.sevgiyle kal.sizleri takipteyim:)) herkese saglikli gebelikler diliyorum

tebrık ederım arkadasım senı sıncsa adın öyleydı sanırım.doktorun kımdı nasıl gectı tedavın anlatabılırmısın.ben az önce hastaneden geldım.mustafa ve semra hanım muayene ettı.semra hanım ayın 5 de gıdecekmıs ondan dolayı slkl takıbe akmıs hastaları.16 da dönecekmıs.mustafa bey sagdakı yumurtalarımın bırının 11 dıgerının 10 cm oldugunu solda ıse 8 cm oldugunu soyledı.3 nude alır ve kalıtelı dollenırse 3 nude transfer ederız dedı.artı 4 günümdeyım.endometrıum kalınlıgım 5.3 olmus.sonra semra hanımda muayene ettı ve fena görünmüyorlar dedı.ılac dozunu ayarlıyacagız dedı.oksadı hatta ayaklarımı transferınde ben yokum dedı.bılıyorum dedım.sonra mustafa bey bu olumsuz tüplerın sadece esımden kaynaklanmedıgını benımde bır cok amelıyat gecırdıgımı rahımde bır suru olay gerceklestıgını.ve bunlarında etken olacagını soyledı.rahım fılmım yoktu ondan dolayı sayet tutmaz ıse cektırmem gerektıgını söyledı.hısteroskopı yaptırmıstım almanyada orada sadece rahım ıcıne bakılmıs dedı.tüplerı net göremıyoruz dedı.ama sıvıda gözükmüyor dedı.cok ılgılıler tam anlamıyla emın ellerde oldugumu hıssettım.olmaz ıse bıle sansımmıs derım.ve ınternatıonal hospıtal hakkında orası konusulmaya bıle degmez dedı.benden bu kadar arkadaslar.

tesekkur ederim canim.benimki dondurulmus embriyo transferi,gecen subatta kisa protokolde tup bebek tedavisi denedik ama sonuc negatifti.3embriyodan kalan 2 tanesi icin nisan ayinda tedaviye basladik.onceki dr mustecep beydi,bu tedaviye baslarken o izinli oldugu icin aynur hanimla basladim.adetin 9.gununden itibaren yumurta takibi yaptim LH kiti kullandim,pozitif oldugunda dr.la gorusup crinone jel ve clexane kullanmaya basladim 5gun sonra da transfer oldu.dogal siklusta takip diyolar buna.yani disardan hormon takviyesi yapilmadi.sadece crinone gel var. suan asprin folbiol.clexane ve jeli kullaniyorum.bu surecte cok fazla hst.ye de gitmeye gerek yok ve bu sefer sadece bir dr.a bagli kalmadim aynur hanimla 2kere gordum transferi mustafa bey yapti.ama butun dr.lar takip ediyor bu cok guzel bence.
insallah guzel haberler aliriz senden de. suan mutluyum ama inanin tam sevinemiuorum sanki heran bisey olcakmis gibi korkuyorm.ne zaman akucagima ladim iste o gun benim icin bayram olacak.Allahim hepimize o bayrami yasatir insallaaah:nazar::nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar bende semra hanımla görüşüp tedaviye başlamayı düşünüyorum çeşitli merkezlerde 5 tane negatifim var embriyo tutunma problemi yaşıyorum aranızda böyle bir sorunu olup ta başarılı olan var mı ayrıca kıbrısta bir merkezlede görüşüyorum ama endişelerim var kıbrısa herkes donasyon için gidiyor bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim teşekkürler

nhs, memorıal'da başta semra hanım olmak üzere bütün doktorlar profesyonel,
ben 4. denememi orada yaptırdım, kimyasalla sonuçlandı ancak, tekrar yine devam edicez.
kafandaki soru işaretlerini silmek istiyorsan, istediğin bir doktordan ön görüşme randevusu al..ön görüşme ücretsiz bu arada...
gittiğinde farkı göreceksin..

Mayıs Tayfası :KK16:
beylem :nazar:
mummu - gebelik test tarihi 7 mayıs :nazar:
nisannur - gebelik test tarihi 2 mayıs :nazar:
semra58 - gebelik test tarihi 1 mayıs :nazar:
sezyal :nazar:
verde - gebelik test tarihi 8 mayıs:nazar:

Hamilelerimiz :KK16:

adenes :KK49: :nazar:
almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cakır :KK49::nazar:
cemile :KK49::nazar:
dentur :KK49::nazar:
dicay :KK49::nazar:
esmerim452 :KK49::nazar:
gamzelim_2830 :KK49::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::nazar:
inci :KK49::nazar:
juliaa :KK49::nazar:
kabakciceği :KK49::nazar:
ketenprensess :KK49::nazar:
kokoci :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013 :KK49::nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::nazar:
nzlyln :KK49: :nazar:
offfff :KK49::nazar:
pınarosm :KK49: :nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
sblkmbsr :KK49::nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
umut27 :KK49::nazar:
western :KK49::nazar:

En kısa zamanda inşaallah hamileliğe terfi edecekler :KK16:

akasya :nazar:
aysunayy :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beylem :nazar:
ceyda :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
elifertoygurci :nazar:
gamzear :nazar:
qingdao :nazar:
julietta :nazar:
kezban :nazar:
melisdilek :nazar:
meryem :nazar:
mummu :nazar:
nisannur :nazar:
semra :nazar:
sezyal :nazar:
su1838 :nazar:
ugurbcgi :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
verde :nazar:

Son düzenleme:
Dentur'un değeri 923 çıktı, doktoruyla görüşmesini bekliyoruz.

çooook sevindim inşallah sorunsuz gider hamileliği
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
:122::122::122::122::122::122::122::122:
:121::121::121::121::121::121::121::121::121:
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar:
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
En Büyük KKEn Büyük KK

denturum bunlar sana süzüm vardı unutmadım

X