Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım bende iyiyim şükür prolaktinim yüksek çıktı şimdi de onun derdine düştüm :) bakalım kırmızılar gelince hayırlısıyla tedaviye başlıycaz

günaydınlar herkese

kızlar zambaktan haberi olan var mı en on kanaması olmuştu

mummu ilaç kullanıyor musun prolaktin için canım

happycm nasılsın cnm

günaydınlar herkese

happycm nasılsın cnm

çok önceden kullanmıştım 2 ocakta değerim 7 çıkmıştı dün 39 nur hn makrosuna baktır ona göre ilaç kullanırsın dedi bugün akşam üstü sonucu alınca ona mail atıcam duruma göre kullanıcam artık sen nasılsın iyi misin

iyiyim mummmucum çok şükür sabah evde spor yaptım kilolarımı vermem lazım ya ( şimdide kolum bacağım belim ağrıyor :)) en kim spor yapmak kim elimi kaldırmaya halim yok şimdide
inşallah ilaca gerek kalmaz inciri fazlamı kaçırdın acaba yiyor musun hala canım

siz kilolar dedikçe benim kendimi duvara vurasım geliyor :84::84::84::84::84::84::84::84::84:

inciri günde 2- 3 en fazla 4 adet filan yedim artık ondan mı başka nedenden mi bilmiyorum ama uzun süredir hiç bu kadar yükselmemişti bişey belli ki tetiklemiş

seninde çok kilon yoktu ki aslında benimde abartı bir durum yok ama ben birden 6 kilo aldım bunun 3 kilosu iğne ve ilaçların yüzünden o 3 kiloyu vermekle uğraşıyorum canım ekmekten ve makarna pilavdan uzak durunca 1 kilo gitmiş ama ben tam yemek delisiyim gurme gibi oldum aklım sürekli yemekte

inciride bırak bakalım zaten tedaviye başlıyacaksın ya hiçbişi kullanma ilaçlardan başka

öyle yapıcam artık bu arada ben işi bırakınca hop 15 kg geldi oturdu gövdeme gitmiyo şuan 77 civarıyım ekmek kesip herşeye çok çok dikkat edince 72 filan oluyorum ama sonra dayanamıyorum :) bir de şöyle bir sorun var ben yemek yemeği çok seviyorum ama napim

aynen mummu elim ağzım hiç boş durmuyor ben eve artık beyaz ekmek almıyorum tam tahillı almaya başladım sonra tadını çok sevmeyince ekmekten biraz miden bulandı öyle soğuttum kendimi makarnayı çok yerdim şimdi eve makarnada almıyorum :)) evdeysen yürü canım sabah eşin işe gittimi at kendini dışarı sonra evdede hafif işler yap yemekte yemeye vakit kalmaz sonrada gider o kilolar

hemen hemen her gün 6- 7 km yürüyorum evde koşu bandıda var arada ona da çıkıyorum ama sanırım işten ayrılmak beni dağıttı bu anlamda

hemen hemen her gün 6- 7 km yürüyorum evde koşu bandıda var arada ona da çıkıyorum ama sanırım işten ayrılmak beni dağıttı bu anlamda

ohh maşallah ne güzel ya gider zamanla canım inşallah bebişine sahip olursunda onunla beraber kilolarda kalmaz zaten :)) yediklerine dikkat et sadece çalışmayı düşünmüyr musun artık

ohh maşallah ne güzel ya gider zamanla canım inşallah bebişine sahip olursunda onunla beraber kilolarda kalmaz zaten :)) yediklerine dikkat et sadece çalışmayı düşünmüyr musun artık

denizcim işten ayrılalı tam 2 sene oldu benim iş tempom çok yoğundu o tempoda evliliğin yürümesi daha doğrusu bizim istediğimiz ev hayatının gerçekleşmesi çok zordu o nedenle ayrıldım şimdi aynı sektöre dönsem durum hala aynı o nedenle şuanki şartlar altında işe dönmem zor ben zaman olarak derli toplu bir işte ancak çalışabilirim eski işimde gecenin bir yarısı telefonum çalardı telimi hiç kapadığımı ya da sesini kıstığımı bilmem çantamda bir ara 3 tane cep telefonum vardı manyak gibi :)şehir dışlarına giderdim yoğun ve yorucuydu anlıyacağın o nedenle tekrar çalışmam biraz zor zaten bebek olursa da açıkçası kendi çocuğumu kendim büyütmek isterim

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZZZ

Sonucumu aldım. 77 çıktı.insallah cumaya katlanmış olur :))
TEBRİK EDERİM CANIM RABBİM SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN
OHHH ANA KIZ GEZİN TOSUN BAKALIMMNASILSIN CANIM AY KIYAMAM MİNİĞİME NEFRET EDİYORUM SİVRİLERDEN

CANIM TEBRİK EDERİM SAĞLIKLA KUCAKLARSIN İNŞALLAH KUZULARINI YETİİŞİR O KARDEŞİNE CANIM MERAK ETME
BOL BOL DİNLEN
ÇOK SEVİNDİM UMUTCUM RABBİM YAŞATMASIN BİRDAHA HEMDE NE YARAMAZ BİZİMKİDE KORKUTTU BİZİ RABBİM SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN HEPİMİZE
GÜNAYDIN CANIM NASILSIN NASIL GİDİYOR
canım bende iyiyim şükür prolaktinim yüksek çıktı şimdi de onun derdine düştüm :) bakalım kırmızılar gelince hayırlısıyla tedaviye başlıycaz
İNŞALLAH HAYIRLISIYLA BAŞLARSIN MUMMU HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CANIM
günaydınlar herkese

happycm nasılsın cnm
GÜNAYDIN CANIMM BENİM NASILSIN NASIL GİDİYOR TEDAVİ
DENTURUM MERAK ETMİŞSİN BİZİM KANAMAMIZ O GÜN DURDU BİRDAHA OLMADI KORKUTTU BİZİ AMA GEÇTİ ŞÜKÜRLER OLSUN

sanki beni anlatıyorsun canım ama ben birtü bırakamadım daha doğrusu bırakmadılar bende çıkmayı çok istiyorum eğer bu sefer bebek gelirse ki inşallah bende çıkıcam işten evet çalışmak güzel ama gerçekten evde ailenle birlikte olmana engelse en iyisini yapmışsın

evet canım sen kendi aile şirketinizdeydin di mi öyle hatırlıyorum hayırlısı bakalım ama çalışmak iyidir bunu asla unutma tabi bebiş olursa o ayrı

iyiyim canım tedavimde iyi gidiyor beklemedeyiz bakalım canım inşallah bir daha olmaz zambağım sen evde misin çalışıyo musn kendini yorma sakın birdahada olmasın

iyiyim canım tedavimde iyi gidiyor beklemedeyiz bakalım canım inşallah bir daha olmaz zambağım sen evde misin çalışıyo musn kendini yorma sakın birdahada olmasın

çok sevindim canım herşeyin yolunda gitmesine inşallah sonuda güzel olucak bitanem
sağol canım allah razı olsun inşallah olmaz çalışıyorum canım ben ama işim rahat sağolsunlar herkes
çok anlayışlı

evet canım sen kendi aile şirketinizdeydin di mi öyle hatırlıyorum hayırlısı bakalım ama çalışmak iyidir bunu asla unutma tabi bebiş olursa o ayrı

aynen canım aile şirketi bu yüzdende çalışmak istemiyorum inşallah mummu bebişlere sahip oluruzda tek işimiz onlar olur canım en güzel iş karşılıksız sevgiyle yapabildiğimiz tek iştir heralde

inşallah zambağım çalışma koşullarında rahatsa keyfini çıkar bebişin hazırlıklar falan başladı mı

aynen oyle cok zor ece ılk defa bu kadar huzursuz
her haftasonu dısardayız kızımla.sıvrılerden bende nefret edeım her sene benı yerlerdı bu sene bana gelmedıler eceyı yıyorlar...h.sonu cıbınlık alıcam sprey felan alıcam bakalım benım kız beyaz tenlı hem gunes hem sıvrı tehlıkelı.bırde sıvrısınekler bır mıkrop tasıyormus oda benı korkutuyor

rahat canım çok şükür yok tatlım daha başlamadık cinsiyetini bekliyorum erkek gibi dedi ama net birşey demedi
ayın 20 sinde netleşicek inşallah ondan sonra yavaş yavaş başlıcaz

en iyisini yapıyorsun canım doya doya tadını çıkar her anın
camlarına sineklik taktır çok faydası oluyor çocuk için bir zararı varmıdır bilemem ama
raid tabletler var prize takılan onlarda çok etkili beni çok ısırırlar ben çok rahat etmiştim
al canım ihmal etme yazık kuzuma nasıl kaşınır rahatsız eder onu şimdi kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…