Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

acaba bizim embriyolarımızda ahirette bize şefahatçi olurmu kızlar ne dersiniz? Anne karnında ölen olurmuş?yada onlara kavuşurmuyuz bunu çok merak ediyorum

İnşallah öyle olur işte ikisindende vazgeçemiyorum ama yinede hayırlısı ne ise öyle olsun tabi

İnşaallah denturum...
Aklıma geldikçe durup durup ağlıyorum. Sayım da pek iç açıcı değil. Takdir Allah'ın. O'nun istediği olacak. En hayırlısını versin hepimiz için...

oyy oyyy incim ağlanır tabikide üzülmemek elde mi ?? ama her geceden sonra nasıl gündüz oluyorsa seninde öyle olucak her üzüntünün arkası sevinci getirir o gözyaşların inşallah bir daha hep heyecan ve sevinç için akıcak merak etme sayılar bizim umrumuzda değil rabbim en sağlıklısını ve en hayırlı olanını ama az ama çok nasip etsin ama biliyoruz ve eminiz ki allah sadece kullarına hayrı verir allaha güven incim tevekkülün tam olsun içinde hiç olmayacağına dair hiç bir his olmasın dualarım seninle canım benim sabır inan gerçekten bu sabrın sonucu çok güzel olucak

evet az kaldı :)insan görünce dayanamıyor denturum en iyisini yapmışsın aklının kalmasında iyidir nasıl olsa miniğin gelmesine de az kaldı allahın izniyle dayanamaz erkenden gelir belki minnoş

valla yaptım aman ya ne yapıyım zambağım zamanını doldurmamış biizm yavru ama inşalalh o vakit yakınlaşmıştır artık

ben pek örgü bilmem ama bu süreçte rahatlattı beni kafamı boşaltıyor dinlendiriyor beni tavsiye ediyorum hepinize

acaba bizim embriyolarımızda ahirette bize şefahatçi olurmu kızlar ne dersiniz? Anne karnında ölen olurmuş?yada onlara kavuşurmuyuz bunu çok merak ediyorum

happy bende hep düşünürüm onu ama sanırım anne karnında olmadan olmuyor kurandada hep anne karnındaki nutfeden bahsediliyor ama rabbim onlar için yaşadıklarımızın acı ağrı mutluluk üzüntü hepsinin bir mükafatını vericektir sabırla rabbimin uygun gördüğü kaderi yaşamaya çalışıyoruz inşallah allhım günahlarımızn kefaresi olarak kabul eder

canım sıkma canını stres yapma herşey gönlünce olur inşallah

suu evet kaşınınca yıkamıştım belki geçer diye bu gun uydum tavsiyene olmadı şu ana kadar
iyi sayılırım canım jel biraz sıkıntı oldu ama inşallah böyle gitmez.
karnım şişti biraz ağrıyor aradı bişe saplanıyor gibi oluyor.
sabahda bulantım oluyor biraz...
Evet canım saati için haber bekliyorum. Cumartesi sabahı da opu inşaallah.
inci canım hadi hayırlısı olsun sona gelmişsin .inşallah umudun mutluluğa dönüşsün

sanırım olmuyor canım geçen gün trt de bi programda sordular da. bebeğim bana şefeatçi olurmu doğmadan kaybettim diye eğer ruhu uflenmişse olur dedi.belli bi dönemi varmış sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…