Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

rahat canım çok şükür yok tatlım daha başlamadık cinsiyetini bekliyorum erkek gibi dedi ama net birşey demedi
ayın 20 sinde netleşicek inşallah ondan sonra yavaş yavaş başlıcaz

az kalmış canım ya bizde geçen yeğenimize hediye bakarken çok güzel hastane çıkışı takımı gördük ben bayıldım ikide bir gidip baktım eşimde farketmiş ha şimdi ha sonra nasılsa beyaz her bebeğe gidiyor farketmez alallım dedi bende aldım :)) biz erkenin erkenenide geçtik zambağim insan dayanamıyor

zambakcım iyiyim çanım çok şükür sende iyi olmuşsun çok sevindim,bebişler erkek olcak demek Allah hayırlı evlat versin inş..ikiliyi yaptırmışmıydın sen canım 15 hafta olmuşsun :nazar:

dentur iyi yapmışsın canım zıbınlar ne tatlı oluyo insan dayanamıyo en çokta ayakkabılara bayılıyorum, bende almak isityorum ama bi tarafım hep durduruyo, eşim beşiktaşlı kartal yavrusu yazanlar var onlardan almak istiyordu hep bende ilk onu alırım belki:)

mummucum inş düşer canım hormonun seninde güzel haberlerini okumak nasip olur..kimi adet bekliyor kimimiz kanama olmasın diye dua ediyoruz, markette ped reyonunun önünden uçar gibi geçiyorum korkudan:)

zambakcım iyiyim çanım çok şükür sende iyi olmuşsun çok sevindim,bebişler erkek olcak demek Allah hayırlı evlat versin inş..ikiliyi yaptırmışmıydın sen canım 15 hafta olmuşsun :nazar:

dentur iyi yapmışsın canım zıbınlar ne tatlı oluyo insan dayanamıyo en çokta ayakkabılara bayılıyorum, bende almak isityorum ama bi tarafım hep durduruyo, eşim beşiktaşlı kartal yavrusu yazanlar var onlardan almak istiyordu hep bende ilk onu alırım belki:)

mummucum inş düşer canım hormonun seninde güzel haberlerini okumak nasip olur..kimi adet bekliyor kimimiz kanama olmasın diye dua ediyoruz, markette ped reyonunun önünden uçar gibi geçiyorum korkudan:)

happy hamile olsam alamazdım bende beklerdim :)) ama şimdi ne biliyim olmazsada birine hediye ederim dedim ve aldım birde 15 li takımdı tam istediğim gibiydi birde bir huyum var ilk gördüğüm şeyi almam lazım yoksa bir daha bişi beğenemiyorum :)) sende biraz daha bekle canım zaten cinsiyetten sonra başlarsınız ne heyecanlı ben evde birde battaniye örüyorum :))

Selamlar kızlar...
Zambağım sabah hastanede aldım mesajını dönemedim, çok sağol duaların ve yanımda olduğun için... Kanaman şükür geçmiş. Allah yaşatmasın bir daha...

Happy daha iyiyim canım sağol. Arada gidip geliyorum ama ne yapalım herşey nasip kısmet. İnşaallah yumurtalarım sağlıkla döner bana.

hoşgeldin inci iyi olmana sevindim canım hem neden kötü olalım dimi buralara gelmeye izin fırsat veren yaradan senin hakkında çokda güzel şeyler karar kılmıştır

Selamlar kızlar...
Zambağım sabah hastanede aldım mesajını dönemedim, çok sağol duaların ve yanımda olduğun için... Kanaman şükür geçmiş. Allah yaşatmasın bir daha...

Happy daha iyiyim canım sağol. Arada gidip geliyorum ama ne yapalım herşey nasip kısmet. İnşaallah yumurtalarım sağlıkla döner bana.

inşallah canım sağlıklı dönücekler eskiler diğer tedavideydi yeni bir sayfa açtın bundada herşey çok güzel olcak Allahın izniyle önümüze bakalım canım dualarımız seninle , sabah uyandım yataktayım ilk aklıma sen geldin o kadar etkilenmişim ki :)

hoşgeldin inci iyi olmana sevindim canım hem neden kötü olalım dimi buralara gelmeye izin fırsat veren yaradan senin hakkında çokda güzel şeyler karar kılmıştır

İnşaallah denturum...
Aklıma geldikçe durup durup ağlıyorum. Sayım da pek iç açıcı değil. Takdir Allah'ın. O'nun istediği olacak. En hayırlısını versin hepimiz için...

inşallah canım sağlıklı dönücekler eskiler diğer tedavideydi yeni bir sayfa açtın bundada herşey çok güzel olcak Allahın izniyle önümüze bakalım canım dualarımız seninle , sabah uyandım yataktayım ilk aklıma sen geldin o kadar etkilenmişim ki :)

Kıyamam ya. Sizi de üzdüm. Hakkınızı helal edin.

az kalmış canım ya bizde geçen yeğenimize hediye bakarken çok güzel hastane çıkışı takımı gördük ben bayıldım ikide bir gidip baktım eşimde farketmiş ha şimdi ha sonra nasılsa beyaz her bebeğe gidiyor farketmez alallım dedi bende aldım :)) biz erkenin erkenenide geçtik zambağim insan dayanamıyor

evet az kaldı :)insan görünce dayanamıyor denturum en iyisini yapmışsın aklının kalmasında iyidir nasıl olsa miniğin gelmesine de az kaldı allahın izniyle dayanamaz erkenden gelir belki minnoş:KK16:

en iyisini yapıyorsun canım doya doya tadını çıkar her anın
camlarına sineklik taktır çok faydası oluyor çocuk için bir zararı varmıdır bilemem ama
raid tabletler var prize takılan onlarda çok etkili beni çok ısırırlar ben çok rahat etmiştim
al canım ihmal etme yazık kuzuma nasıl kaşınır rahatsız eder onu şimdi kıyamam

kaynanamın evı o yuzden bısey yapamıyorum.ama cıbınlık ve raıd alcam

zambakcım iyiyim çanım çok şükür sende iyi olmuşsun çok sevindim,bebişler erkek olcak demek allah hayırlı evlat versin inş..ikiliyi yaptırmışmıydın sen canım 15 hafta olmuşsun :nazar:

Dentur iyi yapmışsın canım zıbınlar ne tatlı oluyo insan dayanamıyo en çokta ayakkabılara bayılıyorum, bende almak isityorum ama bi tarafım hep durduruyo, eşim beşiktaşlı kartal yavrusu yazanlar var onlardan almak istiyordu hep bende ilk onu alırım belki:)

canım sağol iyyim çok şükür sizde iyimişsiniz çok sevindimmm evet canım galiba oğluşumuz olucak allahın izniyle
aminn evet yaptırdım canım 12.haftamda
happy hamile olsam alamazdım bende beklerdim :)) ama şimdi ne biliyim olmazsada birine hediye ederim dedim ve aldım birde 15 li takımdı tam istediğim gibiydi birde bir huyum var ilk gördüğüm şeyi almam lazım yoksa bir daha bişi beğenemiyorum :)) sende biraz daha bekle canım zaten cinsiyetten sonra başlarsınız ne heyecanlı ben evde birde battaniye örüyorum :))
olucak allahın izniyle olmucak diye birşey yok yeterki o istesinnn sen ör battaniyeni az kaldı
selamlar kızlar...

Happy daha iyiyim canım sağol. Arada gidip geliyorum ama ne yapalım herşey nasip kısmet. Inşaallah yumurtalarım sağlıkla döner bana.
canım benimm hiç önemli değil herzaman seninleyiz çok şükür geçti gitti aminn
bu sefer herşey çok daha güzel olucak canım iyi düşün
inşaallah denturum...
Aklıma geldikçe durup durup ağlıyorum. Sayım da pek iç açıcı değil. Takdir allah'ın. O'nun istediği olacak. En hayırlısını versin hepimiz için...
incim neler okuduk biz burda tek yumurta ile rabbim neler bahşediyor sakın umutsuzluğa kapılma o isterse herşey olur yoktan var eder olmaz denilenler şimdi bebişini büyütüyor hiç birşey imkansız değill:KK16::KK16::KK16:

canım benimm hiç önemli değil herzaman seninleyiz çok şükür geçti gitti aminn
bu sefer herşey çok daha güzel olucak canım iyi düşün

incim neler okuduk biz burda tek yumurta ile rabbim neler bahşediyor sakın umutsuzluğa kapılma o isterse herşey olur yoktan var eder olmaz denilenler şimdi bebişini büyütüyor hiç birşey imkansız değill:KK16::KK16::KK16:

İnşaallah canım inşaallah. Dün nasıl içim yandı hepsinin gittiğini duyunca. Embriyo halindeler ama onlar benim yavrumdu :KK43: çok tuhafım, zaten iğnelerden iyice afalladım.
Görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

X